Forum

podmianana na 73

wysłane przez novy (gość)

Mam zapytanie do zorientowanych. Co ma na celu podmienianie autobusów na linii 73 na Basenie Górniczym przed kursem o 10:15.

wysłane przez lhb178 19

novy napisał(a):

> Mam zapytanie do zorientowanych. Co ma na celu podmienianie > autobusów na linii 73 na Basenie Górniczym przed kursem o > 10:15.

Zdaje się, że to nie podmiana. 73/2 kończy poranną służbę o 10.16, a 73/1 ma posiłek do 10.18.

wysłane przez novy (gość)

lhb178 napisał(a):

> Zdaje się, że to nie podmiana. 73/2 kończy poranną służbę o > 10.16, a 73/1 ma posiłek do 10.18

Ale dlaczego 73/2 zjeżdża do zajezdni. To ile brygad obsługuje 73?

wysłane przez LLUZNIAK

novy napisał(a):

> Ale dlaczego 73/2 zjeżdża do zajezdni. To ile brygad obsługuje > 73?

3, przy czym 3'cia to tabor MEGA, a 1 i 2 to MAXI.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

LLUZNIAK napisał(a):

> 3, przy czym 3'cia to tabor MEGA, a 1 i 2 to MAXI.

A jak do tego zwłaszcza brygady nr.3 stosuje się SPAD?

wysłane przez LLUZNIAK

dyrdus napisał(a):

> A jak do tego zwłaszcza brygady nr.3 stosuje się SPAD?

Niestety jak to wygląda w praktyce to ja nie mam zielonego pojęcia... Na prawobrzeże jeżdże "od święta" i staram się tam poruszać pośpiechami lub na piechotę (głównie ze względu na częstotliwości kursowania linii prawobrzeżnych z których bym korzystał).

wysłane przez MQ ?

novy napisał(a):

> Ale dlaczego 73/2 zjeżdża do zajezdni.

Bo się częstotliwość zmniejsza? :->

wysłane przez novy (gość)

mkubien napisał(a):

> Bo się częstotliwość zmniejsza? :->

w weekendy się nie zmniejsza, z tego co mi wiadomo ;P

wysłane przez MQ ?

novy napisał(a):

> w weekendy się nie zmniejsza, z tego co mi wiadomo ;P

No to źle Ci wiadomo. Luknij do rozkładu.

wysłane przez novy (gość)

mkubien napisał(a):

> No to źle Ci wiadomo. Luknij do rozkładu.

Zwracam honor :) Nie jestem na bieżąco z tą linią ostatnio...

wysłane przez MQ ?

novy napisał(a):

> Zwracam honor :) Nie jestem na bieżąco z tą linią ostatnio...

Tam od dawna w święta był "szczyt" :-P Zresztą przed wydłużeniem do Borsuczej w weekendy obowiązywał ten sam rozkład, co w dni powszednie.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

mkubien napisał(a):

> Tam od dawna w święta był "szczyt" :-P > Zresztą przed wydłużeniem do Borsuczej w weekendy obowiązywał ten sam > rozkład, co w dni powszednie.

A wiadomo dlaczego teraz to zmienili. Na dni powszednie rozkład inny a na niedziele inny?

wysłane przez MQ ?

dyrdus napisał(a):

> A wiadomo dlaczego teraz to zmienili.

A wiadomo. Jak tłumaczył autor rozkładu, chodziło o zgranie z tramwajami na Basenie.

wysłane przez novy (gość)

mkubien napisał(a):

> Tam od dawna w święta był "szczyt" :-P > Zresztą przed wydłużeniem do Borsuczej w weekendy obowiązywał ten sam > rozkład, co w dni powszednie.

Widzę, że jesteś zorientowany, więc skorzystam z okazji i zapytam czy jest jeszcze jakaś inna linia, która ma "szczyty" w weekendy? Czy to ewenement na skalę szczecińską?

wysłane przez MQ ?

novy napisał(a):

> czy > jest jeszcze jakaś inna linia, która ma "szczyty" w weekendy?

Jest - 52 wg rozkładu letniego (przy czym poranny "szczyt" jest w trochę dziwnych godzinach, bo od 8 do 12). Są też linie, które mają w święta jeden szczyt - popołudniowy. To A i B.

> Czy to > ewenement na skalę szczecińską?

Nie sądzę. W innych miastach popularne jest zwłaszcza zwiększanie częstotliwości po południu (czyli tak jak u nas na wspomnianych wyżej A i B).

wysłane przez Phobos 17

> w weekendy się nie zmniejsza, z tego co mi wiadomo ;P

Co 30 min. w szczycie i co 40 min. poza szczytem. Może się mylę, ale mi to wygląda na zmniejszenie częstotliwości :-P

http://www.zditm.szczecin.pl/rozklady/73__0105.06/73__1_1.htm

--- Jestem zły i niedobry - wiem. Wymyślcie coś nowego...

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.