Forum

Zagadkowy 2601...

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Czy ktoś zna może ,,koleje życiowe" i losy dąbskiego JELCZA M11 #2601 ? Dzisiaj i nie tylko dzisiaj na liniach : 710, 711, 714 - kursuje PKS-owski JELCZ M11 i właśnie w nim, widnieje taki wygląd jak w każdym dąbskim jelczu (charakterystyczny) a na tej ,,masce" widnieje własnie numer : 2601 - również pisany chrakterystyczną czcionką - co ciekawe - znajduje się tam również stary blaszany dąbski wyświetlacz : ,,PRZYSTANEK NA ŻĄDANIE". Czyżby PKS w nie wyjaśnionych okolicznościach używał staroci ze SPAD - u, a może to po prostu PKS, kupił od SPAD -u tego Jelcza, a następnie, go ,,odrestaurował", ponaprawiał i zmodernizował ? Czy ktoś coś o tym wie ??

wysłane przez Phobos 17

[ciach]

Prosze, błagam i zaklinam! Przecinek nie jest ani cudzysłowem, ani kropką. Spacji naprawde nie trzeba wstawiać przed i po każdym dwukropkiem i znakiem zapytania. Krzyczeć również nie musisz, a i całość możnaby napisać odrobinkę bardziej gramatycznie. W tej chwili odszyfrowanie twojego posta jest (przynajmniej dla mnie) udręką :(

--- Jestem zły i niedobry - wiem. Wymyślcie coś nowego...

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez Filip_Police

Phobos napisał(a):

> Prosze, błagam i zaklinam! Przecinek nie jest ani cudzysłowem, > ani kropką. Spacji naprawde nie trzeba wstawiać przed i po > każdym dwukropkiem i znakiem zapytania. Krzyczeć również nie > musisz, a i całość możnaby napisać odrobinkę bardziej > gramatycznie. W tej chwili odszyfrowanie twojego posta jest > (przynajmniej dla mnie) udręką :(

Ja napisałem również pytanie na ten temat. Można je znaleść tu: http://www.mkm.szczecin.pl/forum.php?detail=1155844258.forum A więc jak to było?

-- Na linii C w dzień świąteczny powinien jeździć autobus solowy! Może Autosana wypożyczyć ze SPAK-u lub z SPPK Jelczyka. Ale ja chcę #399 z Dąbia

wysłane przez Administracja 0

marcin_bozek napisał(a):

> Ja napisałem również pytanie na ten temat.

A co to ma wspólnego z tą wypowiedzią OT?

wysłane przez torwid  67

matrix napisał(a):

Czyżby PKS w nie > wyjaśnionych okolicznościach używał staroci ze SPAD - u, a > może to po prostu PKS, kupił od SPAD -u tego Jelcza, a > następnie, go ,,odrestaurował", ponaprawiał i zmodernizował > ? Czy ktoś coś o tym wie ??

PKS zapewnia, że nigdy niczego od Dąbia nie kupił.

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez Neo 42

matrix napisał(a):

> kursuje PKS-owski JELCZ M11

Nie M11. Tylko to jest L11 z wmontowanyni 3 drzwiami.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Michal105N

> Nie M11. Tylko to jest L11 z wmontowanymi 3 drzwiami.

Raczej drugimi (środkowymi) :)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Neo 42

Michal105N napisał(a):

> Raczej drugimi(środkowymi) :)

Mała pomyłka :P Jak miał stare barwy to mozna było zobaczyć,że to L11 był ciekawostką jest to,ze przycisk "na żądanie" w nim działa zamiast dzwonka.

-- MAN NG272 #2254 ex 262 (Cottbusverkehr Cottbus)

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Ta kabina została wymontowana z Jelcza M11 2601. Może przeoczyli ten numer?! Wiem bo jechałem nim do pracy na 531.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

robert2205 napisał(a):

> Ta kabina została wymontowana z Jelcza M11 2601. Może > przeoczyli ten numer?! Wiem bo jechałem nim do pracy na 531.

Wcześniej ten trup w ogóle nie miał kabiny to jak to w PKSie zrobili jak popadnie . Swoją drogą to jest L a nie M11 jak już ktoś wspomniał i na dodatek można spokojnie dopisać, że jeden z większych trupów jeżdżących po naszych ulicach. Może nie bije polickich M11, ale dąbskie 2008 (imo jeden z najgorszych dabskich aczkolwiek cala seria 20XX jest do bani)to spokojnie. I jeszcze ci genialni kierowcy z PKSu :D

-- Volvo ponad reszte busów :)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Luke_Police  163

MC napisał(a):

> Może nie bije polickich M11, ale dąbskie 2008 (imo > jeden z najgorszych dabskich aczkolwiek cala seria 20XX jest do > bani)to spokojnie.

No z tymi polickimi M11 wcale nie jest tak źle jak mówisz. #3001-3003 trzymają się przyzwoicie, #655 już od miesięcy nie wyjeżdża, a #618 i (najgorszy moim zdaniem) #670 chyba idą w jego ślady. Już dawno ich nie widziałem. Swoją drogą, jeżeli mówisz, że dąbska seria 20XX jest do bani, to wymień mi Jelcze M11, które wg ciebie nie są do bani :P

Technik serwisu :)

wysłane przez konjo  4

Luke_Police napisał(a):

> jeżeli mówisz, że dąbska seria 20XX jest do bani, to wymień > mi Jelcze M11, które wg ciebie nie są do bani :P

Nie ma takich :P ta krzyżowka Jelcza i Ikarusa i jakość wykonania tego cuda sprawia wrażenie jakby była wykonywana na zajęciach ZPT.

-- I sense a smell of retribution in the air.

So never mind the darkness.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Luke_Police napisał(a):

> jego ślady. Już dawno ich nie widziałem. Swoją drogą, > jeżeli mówisz, że dąbska seria 20XX jest do bani, to wymień > mi Jelcze M11, które wg ciebie nie są do bani :P

Oj no oczywiście, że cały wyrób pt Jelcz M11 nie jest konstrukcją udaną, natomiast od 20XX lepiej wyglądają dwudziestolatki np 354.

-- Volvo ponad reszte busów :)