Forum

Na Głębokie tylko autobusem

W piątkowy wieczór, od godziny 19 do końca okresu kursowania, zmieni się trasa linii 9. Powodem są prace kanalizacyjne w ciągu alei Wojska Polskiego na wysokości ul. Spacerowej.

wysłane przez mmm

DA09 ale wymyślili. Zatrawaje miały być 8xx. Znowu coś mieszają.

PS. W ten weekend znowu impreza na Wałach szóstka bedzie jeżdzić górą.

wysłane przez MQ 0

mmm napisał(a):

> PS. W ten weekend znowu impreza na Wałach szóstka bedzie > jeżdzić górą.

A rozkład tej "szóstki" zmienia się z dnia na dzień ;-) A teraz zastanówmy się - komunikat o zmianie pojawi się najpierw na KOMIS-ie, czy na stronie ZDiTM? I pytanie dodatkowe - dlaczego znowu tak późno? A o zmianach w Policach 4 czerwca komunikat wisi od ponad tygodnia.

wysłane przez torwid 64

mkubien napisał(a):

I pytanie dodatkowe > - dlaczego znowu tak późno? A o zmianach w Policach 4 czerwca > komunikat wisi od ponad tygodnia.

Może dlatego, że ZDiTM tak naprawd nie ma zbyt wiele do powiedzenia. ;)Organizację ruchu ustala przecież WGKiOŚ, który rzeczywiście robi to najczęściej na ostatnią chwilę, a ewentualne przekazanie komunikatów do mediów pozostawia już Bogu ducha winnemu ZDiTM. W Policach być może mają inne podejście i starają się uprzedzać o wszelkich zmianach z większym wyprzedzeniem. I nie wnikam, dlaczego tam można, a w Szczecinie nie. Ale rónicę widać od dawna.

--- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez Titanic1912

Ciekawe jakimi autobusami będą tą trase obsługiwali...Czyżby jakieś Jelczyki się pojawią...Fajnie jak ktoś sfoci autobus SPAku na Głębokim:)

Liczy się tylko Man:)

wysłane przez Michal105N 11

Titanic1912 napisał(a):

> Ciekawe jakimi autobusami będą tą trase obsługiwali...Czyżby > jakieś Jelczyki się pojawią...Fajnie jak ktoś sfoci autobus > SPAku na Głębokim:)

No pewnie będą obsługiwane autobusami które w dzień miały szczytówki

--- 4-Pomorzany-Dworcowa 2-Dworzec Niebuszewo-Potulicka

wysłane przez (użytkownik usunięty)

długi i duży na małej ulicy.

wysłane przez Luke_Police 151

magnus napisał(a):

> długi i duży na małej ulicy.

Masz na myśli problem z zawracaniem przy Unii Lubelskiej ? Bo jeżeli tak, to nie sądze żeby do obsługi DA9 wysłali autobusy przegubowe, raczej Jelczydła, niemieckie Volva czy MANy, a one napewno się zmieszczą na zakręcie.

Technik serwisu :)

wysłane przez MQ 0

Luke_Police napisał(a):

> nie sądze żeby do obsługi DA9 wysłali autobusy > przegubowe

Zresztą na Głębokie nie ma potoków na przegubowce, zwłaszcza wieczorem. Solo w zupełności powinno wystarczyć.

wysłane przez Titanic1912

mkubien napisał(a):

> Zresztą na Głębokie nie ma potoków na przegubowce, zwłaszcza > wieczorem. Solo w zupełności powinno wystarczyć.

Nie zgadzam się powinien być przegubowiec:-)

--- Liczy się tylko Man:)

Liczy się tylko Man:)

wysłane przez MQ 0

Titanic1912 napisał(a):

> Nie zgadzam się powinien być przegubowiec:-)

Tak, tak. Podwójny. I piętrowy. Koniecznie.
mkubien napisał(a):

> Tak, tak. Podwójny. I piętrowy. Koniecznie.

Podwójny i piętrowy to może nie, ale zastanawiam się, czy przypadkiem którejś brygady nie obsługuje policka deskorolka. Dzisiaj około 20:15 widziałem MAN-a NL313 jadącego w stronę Siedlic (za szybko przejechał bym mógł zobaczyć numer taborowy, ale chyba był to #3022, albo #3023). Na pewno nie był to 106, bo jechał 10 minut później (NL283 #3028). Czy ktoś zna rozwiązanie tej zagadki ?

wysłane przez Jacek

Luke_Police napisał(a):

> Czy > ktoś zna rozwiązanie tej zagadki ?

Być może to był ten wóz, którego widziałem ok. 17 na mieście. Najpierw przykuł moją uwagę na ul.Bogurodzicy, chwilę potem jechał Wyszyńskiego i skręcił w stronę Dworca Gł. Na wyświetlaczu miał napis "Podgrodzie". W środku byli pasażerowie.

--- Po prostu Volvo :)
Jacek napisał(a):

> Na wyświetlaczu miał napis > "Podgrodzie". W środku byli pasażerowie.

Aha, czyli znów wynajm pod wycieczkę... Kurcze, te Deskorolki wygodne są chyba albo popularne, są chyba najczęściej wypożyczane z Polickich autobusów do celów innych niż obsługa linii w mieście.

Luke_Police napisał(a):

> Aha, czyli znów wynajm pod wycieczkę...

Błagam, tylko nie "wynajm". Wy-na-jem. SPAD-u nie można tego nauczyć, ale chociaż miłośnicy by poprawnie mówili ;-)
mkubien napisał(a):

> Błagam, tylko nie "wynajm". Wy-na-jem. SPAD-u nie można tego nauczyć, > ale chociaż miłośnicy by poprawnie mówili ;-)

Ok, postaram się zapamiętać :)

mkubien napisał(a):

> Błagam, tylko nie "wynajm". Wy-na-jem. SPAD-u nie można tego nauczyć, > ale chociaż miłośnicy by poprawnie mówili ;-)

Tylko ktos musi dać dobry przykład. Ostatnio miałem przyjemność jechać bodajże #1448 i podziwiałem napisy na wyświetlaczu wewnątrz pojazdu. Data. imieniny, telefon do SPAK - OK. Ręce mi opadły, gdy zobaczyłem coś w stylu "oferujemy reklamę, naprawy, wynajm poajzdów... ". Więc nie tylko SPAD ma problemy z opanowaniem języka ;(

--- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...