Forum

Nie ma to jak "klimatyzacja"

zdjęcie
Nie ma to jak "klimatyzacja"

wysłane przez Titanic1912 5

Wieć przy przegubie są miejsca dla vipów zwłaszcza w deszczowy dzień:-)

Liczy się tylko Man:)

wysłane przez Luke_Police  163

Titanic1912 napisał(a):

> Wieć przy przegubie są miejsca dla vipów zwłaszcza w > deszczowy dzień:-)

W deszczowy (ulewny) dzień w Ikarusach obserwujemy dziwne zjawisko "pustych przegubów", bo nikt z VIPów nie chce brać prysznica w ubraniu :)

Technik serwisu :)
Luke_Police napisał(a):

> W deszczowy (ulewny) dzień w Ikarusach obserwujemy dziwne > zjawisko "pustych przegubów", bo nikt z VIPów nie chce brać > prysznica w ubraniu :)

A czasem przydałby się im zimny prysznic:-)

--- Liczy się tylko Man:)

Liczy się tylko Man:)

wysłane przez Lukasy

Luke_Police napisał(a):

[ciach]

Jakbyś mógł, to sfoć #728 - przegub na prawej burcie, gdy autobus będzie skręcał w lewo. Część przegubu jest oderwana od...od... pudła (?) i przy skręcie w lewo jest tak duża przerwa, że możnaby rękę włożyć. Wczoraj miałem wrażenie, że wypadam z autobusu :D

--- Pzdr! ŁZ

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/

wysłane przez Luke_Police  163

Lukasy napisał(a):

> Jakbyś mógł, to sfoć #728 - przegub na prawej burcie, gdy autobus > będzie skręcał w lewo. Część przegubu jest oderwana od...od... > pudła (?) i przy skręcie w lewo jest tak duża przerwa, że możnaby > rękę włożyć.

w 727 też jest taka przerwa, ale nie zmieściła się na zdjęciu :P po za tym była nieduża wszerokości patrząc na prostej, ale długa na pół metra gdzieś... niestety na zakrętach w lewo stali tam pasażerowie, więc nie mogłem zrobić zdjęcia :(

Technik serwisu :)

wysłane przez Lukasy

Luke_Police napisał(a):

> w 727 też jest taka przerwa, ale nie zmieściła się na zdjęciu :P po > za tym była nieduża wszerokości patrząc na prostej, ale długa na > pół metra gdzieś... niestety na zakrętach w lewo stali tam > pasażerowie, więc nie mogłem zrobić zdjęcia :(

No to #728 go przebija, bo dziura przy skręcie jest szeroka na jakieś 10 cm a jej długość dochodzi do półtora metra... w sumie to dość niewiele brakuje, żeby wyrwało cały zawias z burty :P

--- Pzdr! ŁZ

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/

wysłane przez Luke_Police  163

Lukasy napisał(a):

> No to #728 go przebija, bo dziura przy skręcie jest szeroka na jakieś > 10 cm a jej długość dochodzi do półtora metra... w sumie to dość > niewiele brakuje, żeby wyrwało cały zawias z burty :P

Jak trafi mi się kiedyś #728 na 107, to napewno sfotografuję jeżeli tylko będzie taka okazja :)

Technik serwisu :)

wysłane przez leks 17

Hmmmm to to jeszcze nic. Gdybyście widzieli warszawskie ikary to można zemdleć :D.

wysłane przez Michal105N

> Hmmmm to to jeszcze nic. Gdybyście widzieli warszawskie ikary > to można zemdleć :D.

Masz na myśli te zautomatami?

wysłane przez Pepe 235

Michal105N napisał(a):

> Masz na myśli te zautomatami?

Lex zobaczył w Warszawie ikarusa faktycznie w fatalnym stanie, ale jednego i już przesadza. Był to ikar z manualną skrzynią. Ale to poprostu był wyjątek. Z automatami to się nie umywają do naszych, nawet do tych ze SPAD-u po remoncie.