Forum

Opisy linii w #3031

wysłane przez Luke_Police 151

Zauważyłem ostatnio, że MAN NL202/262 #3031 ma dosyć dziwny problem z przednim wyświetlaczem. Mianowicie z reguły jest tak, że jak jedzie w jedną stronę to opisany jest numer linii z przystankiem końcowym, zaś podczas kursu w drugą stroną na wyświetlaczu pozostaje już tylko numer linii. Tak było dzisiaj i kilka dni temu na 111 oraz w zeszłym tygodniu na 106. Czy wie ktoś z czego to wynika ?

Podobny problem zauważyłem kiedyś w NL222 #3016 na 103, ale dziś zdaje się w nim wszystko było w porządku z wyświetlaczem.

Technik serwisu :)

wysłane przez MQ 0

Luke_Police napisał(a):

> Zauważyłem ostatnio, że MAN NL202/262 #3031 ma dosyć dziwny > problem z przednim wyświetlaczem. Mianowicie z reguły jest > tak, że jak jedzie w jedną stronę to opisany jest numer linii > z przystankiem końcowym, zaś podczas kursu w drugą stroną na > wyświetlaczu pozostaje już tylko numer linii.

Hehe, popatrz za to, co widać w tym przypadku na tylnym :-D Jak z produ jest samo "103", to z tyłu możesz spotkać np. kawałek napisu "Glebokie". Więc albo się komuś kabelki pomyliły, albo tablice zostały źle zaprogramowane.

wysłane przez Luke_Police 151

mkubien napisał(a):

> Hehe, popatrz za to, co widać w tym przypadku na tylnym :-D > Jak z produ jest samo "103", to z tyłu możesz spotkać np. > kawałek napisu "Glebokie". Więc albo się komuś kabelki > pomyliły, albo tablice zostały źle zaprogramowane.

Wow, nie zwróciłem uwagi. Ale dzisiaj jak #3031 jeździł na 111, to jadąc w stronę zajezdni był pięknie opisany, a w stronę Rynku już nie. I tak było przez całe popołudnie, przypuszczam, że rano również. Z tyłu niestety nie spojrzałem co było.

Technik serwisu :)

wysłane przez Titanic1912

Luke_Police napisał(a):

> Wow, nie zwróciłem uwagi. Ale dzisiaj jak #3031 jeździł na 111, > to jadąc w stronę zajezdni był pięknie opisany, a w stronę Rynku > już nie. I tak było przez całe popołudnie, przypuszczam, że rano > również. Z tyłu niestety nie spojrzałem co było.

Ale i tak nic nie przebije wyświetlaczy w deskach raz działają a raz nie...

--- Liczy się tylko Man:)

Liczy się tylko Man:)