Forum

Szczyt komunikacyjny na ulicy Piaskowej

zdjęcie
Szczyt komunikacyjny na ulicy Piaskowej
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Jacek

No proszę :) Zacnie Ci to wyszło. Będę musiał spróbować takie coś na Bałtyckiej w Wielgowie :P
Jacek napisał(a):

> No proszę :) Zacnie Ci to wyszło. Będę musiał spróbować takie > coś na Bałtyckiej w Wielgowie :P

Najlepsze było to, że poszedłem tam z zamiarem zrobienia zdjęcia temu ex-berlińskiemu NL202/262 na 111. Ale tuż przed nim jechał 103... żeby było śmieszniej wcześniej przejechała tamtędy samorządówka (LS), a w trakcie robienia zdjęcia za moich pleców wyjechał Jelcz #3002 :D Tak więc zacząłem pstrykać po kolei na zasadzie, że któreś zdjęcie wyjdzie na pewno. No i wybrałem 2 najlepsze. Na jednym Jelcz zasłonił wszystkie pozostałe autobusy, a na tym załapały sie wszystkie 4... :)

Technik serwisu :)

wysłane przez Titanic1912

Luke_Police napisał(a):

[ciach]

Ciekawe ile za to ludzi było w takiej ilości busów...bo zazwyczaj jak jedzie taka grupa pierwszy zabiera wszystkich...a drugiemu nic nie zostaje...:) To teraz trzeba czatować na grupe trzech autobusów w Policach:)

--- Liczy się tylko Man:)

Liczy się tylko Man:)
Titanic1912 napisał(a):

> Ciekawe ile za to ludzi było w takiej ilości busów...bo zazwyczaj > jak jedzie taka grupa pierwszy zabiera wszystkich...a drugiemu > nic nie zostaje...:)

Tylko, że 111 jedzie przez Grunwaldzką, Batorego i Szkolną, a 103 przez Kołłątaja... W efekcie między przystankiem "Police Rynek" a np. "Piaskowa Szkoła" czas przejazdu tych autobusów różni się o 3 minuty. Więc jeżeli 103 jest z przodu, to znaczy że 111 i tak musiał od niego wyjechać te 2-3 minuty wcześniej więc prawdopodobnie 111 zabrał wszystkich z Rynku, a 103 z pozostałej części trasy :)

> To teraz trzeba czatować na grupe trzech > autobusów w Policach:)

W takim razie polecam ulicę Piłsudskiego, tam kursuje więcej linii... Albo Wyszyńskiego w końcu to centrum nowej części Polic.

Technik serwisu :)