Forum

Przegub na linii obsługiwanej przez solówki

zdjęcie
Przegub na linii obsługiwanej przez solówki
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Luke_Police  163

Wow, ale ten Ikarus strasznie wygląda, czy w środku jest równie tragiczny ? Myślałem że to SPPK mają najgorsze Ikarusy.

Technik serwisu :)
Luke_Police napisał(a):

> Wow, ale ten Ikarus strasznie wygląda

Strasznie wygląda tylko z przodu...taki połatany... Ale spójrz na lewą burtę:

http://www.mkm.szczecin.pl/foto/big/1144577195.jpg

Chyba nie jest aż taki straszny... Moim zdaniem dość sensownie się prezentuje :)

--- Pzdr! ŁZ

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/

wysłane przez Michal105N

> Wow, ale ten Ikarus strasznie wygląda, czy w środku jest > równie tragiczny ? Myślałem że to SPPK mają najgorsze > Ikarusy.

No ale gdyby był w tragicznym stanie to by go wytypowali na spzredaż.Przydała by mu się blacharka tylko SPAD już nie robi tych remontów.Ostatni po blacharce ma byc 2193.

--- Już się nie moge doczekac 1184 na mieście...
Michal105N napisał(a):

> No ale gdyby był w tragicznym stanie to by go wytypowali na > spzredaż.Przydała by mu się blacharka tylko SPAD już nie robi > tych remontów.Ostatni po blacharce ma byc 2193.

2091 wygląda tak samo z zewnątrz jak i wewnątrz. W wewnątrz z obiciami ściankowymi to prawie identyczny jak #729 z polic, więc nieciekawie. A Twoje życzenie się spełni z końcem czerwca zostanie wycofany razem z #2052 i #2090 na sprzedaż! :)
man751 napisał(a):

> 2091 wygląda tak samo z zewnątrz jak i wewnątrz. W wewnątrz z > obiciami ściankowymi to prawie identyczny jak #729 z polic, więc > nieciekawie.

No #729 to powinni skasować razem z #709 i #711, dorzuciłbym jeszcze #727 i #728, ale to już byłoby zbyt wiele jak na jeden raz.

Technik serwisu :)
Luke_Police napisał(a):

> No #729 to powinni skasować razem z #709 i #711, dorzuciłbym > jeszcze #727 i #728, ale to już byłoby zbyt wiele jak na jeden raz.

No i tu się zdziwisz. Jeśli jakimś cudem SPPK kupi coś używanego czy nie używanego w tym roku to wszystkie pięc (#709, #711, #727. #728, #729) pójdą pod palnik. :)
man751 napisał(a):

> No i tu się zdziwisz. Jeśli jakimś cudem SPPK kupi coś używanego czy > nie używanego w tym roku to wszystkie pięc (#709, #711, #727. #728, > #729) pójdą pod palnik. :)

Szczerze mówiąc: nie mogę się doczekać =) Wtedy nastąpiłby koniec wysokiej podłogi na 107 i F. Co ciekawe dziś widziałem #709 na 107 =| co mnie zdziwiło, bo z reguły w weekendy cała linia 107 była obsługiwana MANami.

Technik serwisu :)

wysłane przez LLUZNIAK

Luke_Police napisał(a):

> Szczerze mówiąc: nie mogę się doczekać =) Wtedy nastąpiłby koniec > wysokiej podłogi na 107 i F.

Wiesz, na eFke zawsze nam mogą jeszcze jełcza wepchnąć jak to już niegdyś pare razy bywało ;p
Luke_Police napisał(a):

> Szczerze mówiąc: nie mogę się doczekać =) Wtedy nastąpiłby koniec > wysokiej podłogi na 107 i F. > Co ciekawe dziś widziałem #709 na 107 =| co mnie zdziwiło, bo z reguły > w weekendy cała linia 107 była obsługiwana MANami.

Dwie opcje są albo kierowca nie ma przeszkolenia na Many...albo jest tyle wynajmów...:)

--- Liczy się tylko Man:)

Liczy się tylko Man:)
> Dwie opcje są albo kierowca nie ma przeszkolenia na Many...albo jest > tyle wynajmów...:)

Albo kolejne egzemplarze pojechały do sanatorium pod Poznaniem ;-)

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez Michal105N

> 2091 wygląda tak samo z zewnątrz jak i wewnątrz. W wewnątrz z > obiciami ściankowymi to prawie identyczny jak #729 z polic, więc > nieciekawie. A Twoje życzenie się spełni z końcem czerwca > zostanie wycofany razem z #2052 i #2090 na sprzedaż! :)

Ciesze się choc na prawobrzeze to nie mój rejon.Jak mają sprzedac to chyba muszą czyms zastąpic:D Ja i tak czekam na mojego 1184...

--- Już się nie moge doczekac 1184 na mieście...
Michal105N napisał(a):

> Ciesze się choc na prawobrzeze to nie mój rejon.Jak mają sprzedac > to chyba muszą czyms zastąpic:D

Nie muszą niczym je zastępowac. Kupiono 9 przegubowych MANów, wszystkie już jeżdzą. Wycofano tylko 4 ikary a teraz dojdzie jeszcze te 3, więc i tak jeszcze bedą mieli zapas 2 pojazdów jakby w razie, który jeszcze nie nadawał by się do użytku. :)

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Luke_Police napisał(a):

> Wow, ale ten Ikarus strasznie wygląda, czy w środku jest > równie tragiczny ? Myślałem że to SPPK mają najgorsze > Ikarusy.

Na szczęście że w SPPK jest tylko 5 ikarusów. Niedługo ich juz nie będzie :) --- Jak ja nie lubie tych Ikarusów

wysłane przez Wojciech

gerber napisał(a):

> Na szczęście że w SPPK jest tylko 5 ikarusów. Niedługo ich juz > nie będzie :)

709, 711, 727-729, 741-743 to jest troche więcej niż 5 ikarusów ;/ Liczenie bywa bardzo trudne, a sprawdzanie ilostanu w księdze taboru jeszcze bardziej...

"Co u innych nierealne, u nas staje się normalne" Tramwaje Szczecińskie

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Wojciech napisał(a):

> > 709, 711, 727-729, 741-743 to jest troche więcej niż 5 ikarusów > ;/ Liczenie bywa bardzo trudne, a sprawdzanie ilostanu w księdze > taboru jeszcze bardziej...

No to o jeden sie pomyliłem...
gerber napisał(a):

> No to o jeden sie pomyliłem...

O trzy.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

mkubien napisał(a):

> > O trzy.

Nom ale "Wojciech" wymienił tylko 6 :P Ja ja wtedy powiedziałem 5 bo nie sprawdziłem listy! --- Jak ja nie lubie tych Ikarusów

wysłane przez LLUZNIAK

gerber napisał(a):

> Nom ale "Wojciech" wymienił tylko 6 :P Ja ja wtedy powiedziałem 5 bo > nie sprawdziłem listy!

Może mam zwidy, ale pomiędzy 727, a 729 postawił myślnik (taką poziomą kreskę), co oznacza zakres :> podobnie zrobił pomiędzy 741, a 743.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

LLUZNIAK napisał(a):

postawił myślnik (taką poziomą > kreskę)

Myślisz że nie wiem jak wygląda myślnik?

Dobrze, niech ci będzie pomyliłem się o trzy! Nie lubie ich i nie mam zamiaru ich liczyć :)

--- Jak ja nie lubie tych Ikarusów

wysłane przez LLUZNIAK

gerber napisał(a):

> Myślisz że nie wiem jak wygląda myślnik?

Nie myślę, bo to boli ;) Ja tylko spekuluję :P

> Dobrze, niech ci będzie pomyliłem się o trzy! Nie lubie ich i nie mam > zamiaru ich liczyć :)

...a to przecież takie fajne i żywotne wozy :>

wysłane przez (użytkownik usunięty)

LLUZNIAK napisał(a):

> ...a to przecież takie fajne i żywotne wozy :>

Nie dla mnie :P:P:P :)

wysłane przez Michal105N

Tylko ciekawi mnie po czym on ma to niebieskie....

wysłane przez Piotr

Michal105N napisał(a):

> Tylko ciekawi mnie po czym on ma to niebieskie...

A cholera wie :) może po reklamie? ;)albo jakiś podkład...

wysłane przez Pepe 235

Michal105N napisał(a):

> Tylko ciekawi mnie po czym on ma to niebieskie....

Po reklamie Hita w latach 1999-2001. :)

wysłane przez Wojciech

man751 napisał(a):

> Po reklamie Hita w latach 1999-2001. :)

Po reklamie Samsunga raczej. Farba odchodzić z przodu zaczęła kilka miesięcy po przemalowaniu w barwy miejskie.

"Co u innych nierealne, u nas staje się normalne" Tramwaje Szczecińskie

wysłane przez t105n  49

Wojciech napisał(a):

> Po reklamie Samsunga raczej.

I to była reklama całopojazdowa, czytaj: także pomalowany przód i tył. Farba tak samo odłazi z #2052.