Forum

Volvo #2885

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Czy ktoś z użytkowników forum wie co się dzieje z tym autobusem? Od dłuższego czasu go nie widzę nawet na płycie SPAD-u. Czyżby czekała go kraina wiecznej jazdy?

wysłane przez Kriz8

> Czy ktoś z użytkowników forum wie co się dzieje z tym > autobusem? Od dłuższego czasu go nie widzę nawet na płycie > SPAD-u. Czyżby czekała go kraina wiecznej jazdy?

To masz chyba bardzooo słaby wzrok ;-). Stoi wśród odstawionych przewidzianych do remontu (ale nic przy nim nie robią) bardzo bliziutko płotu, dobrze widoczny z przystanku "Jasna".

Pokemony atakują...

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Kriz8 napisał(a):

> To masz chyba bardzooo słaby wzrok ;-). Stoi wśród odstawionych > przewidzianych do remontu (ale nic przy nim nie robią) bardzo > bliziutko płotu, dobrze widoczny z przystanku "Jasna".

Na Jasnej byłem ponad dwa miechy temu i nie widziałem, a zajezdnię często widzę od strony Struga. A wiesz może co oni tam chcą naprawiać?

wysłane przez Kriz8

> Na Jasnej byłem ponad dwa miechy temu i nie widziałem, a > zajezdnię często widzę od strony Struga. A wiesz może co oni tam > chcą naprawiać?

No ze Struga to go nie widać raczej, tym bardziej że odstawione Ikarusy go zasłaniają. A co mają naprawiać to nie wiem, jestem tylko zapłotowym obserwatorem ;-), myślę że na Forum ktoś dokładnie będzie wiedział co mu dolega, ewentualnie przeszukaj Forum, bo chyba odpowiedź na to pytanie już była.

Pokemony atakują...

wysłane przez Pepe 235

Grzesq napisał(a):

> Czy ktoś z użytkowników forum wie co się dzieje z tym > autobusem? Od dłuższego czasu go nie widzę nawet na płycie > SPAD-u. Czyżby czekała go kraina wiecznej jazdy?

#2885 stoi sobie na placyku od Grudnia i czeka na lepsze czasy i części. Pewnie porządnie zrypany. Wogóle to jakiś pechowy wóz w 2004r. zderzył się z tramwajem i też stał chyba 6-7 miesięcy :(

wysłane przez (użytkownik usunięty)

man751 napisał(a):

> #2885 stoi sobie na placyku od Grudnia i czeka na lepsze czasy > i części. Pewnie porządnie zrypany. Wogóle to jakiś pechowy wóz > w 2004r. zderzył się z tramwajem i też stał chyba 6-7 miesięcy

Jeśli chodzi o Volvo to sie zgodzę z Tobą, bo bardziej pechowe są MAN-y NL223

wysłane przez Mario  ?

Grzesq napisał(a):

> Jeśli chodzi o Volvo to sie zgodzę z Tobą, bo bardziej pechowe są > MAN-y NL223

A czemu nagle o Manach mówić. Przecież tobie chodziło o Volvo więc wyrażnie powiedział, że to pechowy wóż. Temat Volvo - Man to jest różnica :-p

--- Nie długo na tej stronie pojawi się 100 moich zdjęć. Mam nadzieję

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Bella napisał(a):

> A czemu nagle o Manach mówić. Przecież tobie chodziło o Volvo więc > wyrażnie powiedział, że to pechowy wóż. Temat Volvo - Man to jest > różnica :-p

Wiem o czym pisałem. Dałem tylko porównanie, nie musisz już tak bardzo się wykazywać chwytaniem ludzi za słowa, bo co do marek autobusów to mnie wsio ryba czym jadę ważne bym dojechał do celu.

wysłane przez Mario  ?

Grzesq napisał(a):

> ważne bym dojechał do celu

i tego Ci życzę :-) Nie będziesz musiał jeżdzić tym pechowym wozem, o którym się pytałes

wysłane przez ... (gość)

Grzesq napisał(a):

> Czy ktoś z użytkowników forum wie co się dzieje z tym > autobusem? Od dłuższego czasu go nie widzę nawet na płycie > SPAD-u. Czyżby czekała go kraina wiecznej jazdy?

Moj tata ma autobus #2885 ale jest on zepsuty , wypytam sie go co jest w nim zepsute i wam napisze bo teraz jest w pracy, a on juz od dłuższego czasu stoi przy płocie od ulicy jasnej przy krzaczkach :)

wysłane przez Neo 42

On z tyłu na wyswietlacuz ma literę Z zamist całeog napisu zjazd.Czemu??

wysłane przez Wojciech

MAN_2254 napisał(a):

> On z tyłu na wyswietlacuz ma literę Z zamist całeog napisu > zjazd.Czemu??

Bo cały napis by się nie zmieścił, czy to tak trudno logicznie pomyśleć...Na tylnim wyświetlaczu mieszczą się tylko 3 cyfry/litery.

"Co u innych nierealne, u nas staje się normalne" Tramwaje Szczecińskie

wysłane przez MQ ?

Wojciech napisał(a):

> Bo cały napis by się nie zmieścił, czy to tak trudno logicznie > pomyśleć...Na tylnim wyświetlaczu mieszczą się tylko 3 > cyfry/litery.

Ja tam już widziałem z tyłu napis "Zjazd". Podobnie "Volvo".

wysłane przez Kriz8

> On z tyłu na wyswietlacuz ma literę Z zamist całeog napisu > zjazd.Czemu??

Pomyliło Ci się z bodajże #2870, on ma Z na tylnym wyświetlaczu (ZJAZD na przednim). Na #2885 normalnie "E" sobie wisi.

Pokemony atakują...