Forum

Volvo z mozaikowym wyświetlaczem

zdjęcie
Volvo z mozaikowym wyświetlaczem
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez durek1

A ten autobus obok to nie przypadkiem Klonowicki Man na linii 63?

wysłane przez Michal105N

> A ten autobus obok to nie przypadkiem Klonowicki Man na linii > 63?

Choc to nie ja robiłem zdjęcie ale chyba widac że to klonowicki Man.A czy Man na 63 to aż takie dziwne zjawisko?

--- 100 postów za mną...

wysłane przez durek1

Klonowickiego Mana na Skolwin dawno już nie było! Tam tylko pomykają Many z SPPK.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

durek1 napisał(a):

> Klonowickiego Mana na Skolwin dawno już nie było! > Tam tylko pomykają Many z SPPK.

Nie zawsze nie zawsze!!! Jakieś 2 dni temu widziałem Jelcza M11 z SPA Klonowica właśnie na lini 63

wysłane przez durek1

gerber napisał(a):

> Nie zawsze nie zawsze!!! Jakieś 2 dni temu widziałem Jelcza M11 z > SPA Klonowica właśnie na lini 63

Właśnie o to chodzi że na lini 63 kursują zazwyczaj Klonowickie Jelcze-M11. A Klonowicki Man na Skolwinie to rzadkość.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

durek1 napisał(a):

> gerber napisał(a):

> > Nie zawsze nie zawsze!!! Jakieś 2 dni temu widziałem Jelcza M11 z > > SPA Klonowica właśnie na lini 63 > > Właśnie o to chodzi że na lini 63 kursują zazwyczaj Klonowickie > Jelcze-M11. > A Klonowicki Man na Skolwinie to rzadkość.

Nom Klonowickie to i może rzadkość, ale Manów z SPPK to na 63 nie brakuje :P

wysłane przez piotrek

durek1 napisał(a):

> A ten autobus obok to nie przypadkiem Klonowicki Man na linii > 63?

Tak to był MAN NL283.

wysłane przez LLUZNIAK

Ale za to mamy na tym zdjęciu uwiecznioną naszą nową panią "kierownice" o której była mowa w innym wątku ;)

wysłane przez Michal105N

> Ale za to mamy na tym zdjęciu uwiecznioną naszą nową panią > "kierownice" o której była mowa w innym wątku ;)

Czy mi się wydaje czy ona jest siwa?? Bo ostatnio była mowa chyba o blondynce :D

--- 100 postów za mną...

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Michal105N napisał(a):

> Czy mi się wydaje czy ona jest siwa??

Z tego co widze to kręcone blond włosy :P

wysłane przez Neo 42

> Michal105N napisał(a):

> Z tego co widze to kręcone blond włosy :P To jest zakręcona blondynka :D

wysłane przez Michal105N

> Z tego co widze to kręcone blond włosy :P

Masz rację dopiero teraz to wychwiciłem...

wysłane przez piotrek

LLUZNIAK napisał(a):

> Ale za to mamy na tym zdjęciu uwiecznioną naszą nową panią > "kierownice" o której była mowa w innym wątku ;)

Nie da się ukryć. Różnic specjalnie nie czuć. Kiedy trzeba przyspieszyć to ani troche nie czuć, że prowadzi kobieta. Może troche delikatniej hamuje. Ogólnie różnic w jeździe nie czuć.

wysłane przez LLUZNIAK

piotrek napisał(a):

> Nie da się ukryć. Różnic specjalnie nie czuć. Kiedy trzeba > przyspieszyć to ani troche nie czuć, że prowadzi kobieta. Może > troche delikatniej hamuje. Ogólnie różnic w jeździe nie czuć.

Zgadzam się... Ze wszystkich pań jakie się przewinęły w SPAK i SPPK ta jeźzdi najlepiej - nie cacka się z autobusem tak jak robiły/robią to inne.