Forum

MAN zjeżdża do zajezdni

zdjęcie
MAN zjeżdża do zajezdni
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Czy ktos sie orientuje czy SPAD planuje wymienić diodowe wyswietlacze?

wysłane przez Piotr

dyrdus napisał(a):

> Czy ktos sie orientuje czy SPAD planuje wymienić diodowe > wyswietlacze?

coś mi się wydaje, że parę przegubowców z zachodu już miała diodowe wyświetlacze, czyli nie są pożyczone :) (chyba)

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Piotr napisał(a):

> coś mi się wydaje, że parę przegubowców z zachodu już miała > diodowe wyświetlacze, czyli nie są pożyczone :) (chyba)

Tu masz chyba rację.Ale zastanawia mnie czy wymienią je. Bo szczerze to mozaikowe prezentują się znacznie lepiej i nowocześniej.

wysłane przez t105n  49

dyrdus napisał(a):

> Tu masz chyba rację.Ale zastanawia mnie czy wymienią je.

Nie sądzę, aby SPAD wymienił swoje diodówki, bo musieli je kupić, żeby coś zamontować w autobusach. W kupionych przez SPAD ex-berlińczykach były tablice, które nie były podatne na programowanie - na każdy znak było osobne pole, coś jakby mały wyświetlacz.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Tzn. cos w stylu na numerek 3 tablice i dwie wieksze na nazwe przystanka itd.Dobrze kojarze? Z takim czyms spodkałem sie w berlinie.To znaczy ze te wyswietlacze zastąpiono diodówkami?

wysłane przez Piotr

dyrdus napisał(a):

> Tzn. cos w stylu na numerek 3 tablice i dwie wieksze na nazwe > przystanka itd.Dobrze kojarze? > Z takim czyms spodkałem sie w berlinie.To znaczy ze te wyswietlacze > zastąpiono diodówkami?

Ok sprawdziłem i sprawa wygląda następująco: diodówki dostały dwa MANy o nr. 2303, 2304. Myślałem, że od początku miały diody http://www.mkm.szczecin.pl/foto/big/1139239411.jpg, ale te dwa busy otrzymały nowe wyświetlacze po prostu przed malowaniem :).

P.S. Czy ktoś wie co się dzieje z dąbskim niskim przegubem o nr. 2301? on w ogóle jezdzi? Pytam, bo nie ma ani jednego zdjęcia z trasy ;).

wysłane przez konjo  4

Piotr napisał(a):

> P.S. Czy ktoś wie co się dzieje z dąbskim niskim przegubem o nr. 2301? > on w ogóle jezdzi? Pytam, bo nie ma ani jednego zdjęcia z trasy ;).

On wyjechał najpóźniej, dopiero po połowie kwietnia, bo miał robione sporo blach o ile dobrze pamiętam, a czemu nie ma zdjęcia to nie wiem... zresztą nie uważnie przeptrzyłeś galerię, bo 2401 też nie ma zdjęcia liniowego.

--- Hey you caught me in a coma.

So never mind the darkness.

wysłane przez Piotr

dyrdus napisał(a):

> Bo szczerze to mozaikowe prezentują się znacznie lepiej i > nowocześniej.

a to już chyba sprawa gustu, bo ja wole diody...są bardziej wyraźne i tak ładnie świecą ;)