Forum

20-letni Jelcz w drodze na Osiedle Bukowe

zdjęcie
20-letni Jelcz w drodze na Osiedle Bukowe
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Tak dużo ziemii i admin ci to zatwierdził ?!
Maciek napisał(a):

> Tak dużo ziemii i admin ci to zatwierdził ?!

Jakby bylo za dużo ziemi to Admin by nie zatwierdził, a skoro zatwierdził to...

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Mareczek napisał(a):

> Jakby bylo za dużo ziemi to Admin by nie zatwierdził, a skoro > zatwierdził to...

A co, może jest mało ?! Jest duuuużo... Neo, nie popisałeś się, chociaż porzyczyłeś aparat ja wiem od kogo ale nie ujawnie danych tej osoby...
Maciek napisał(a):

> A co, może jest mało ?!

Nigdzie tego nie stwierdziłem. Skoro przeszło tzn. że jest w granicach rozsądku, co nie zmienia faktu, że proporcje nie są zbyt poprawne.

--- Mareczek

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez Michal105N

> A co, może jest mało ?! Jest duuuużo... Neo, nie popisałeś się, > chociaż porzyczyłeś aparat ja wiem od kogo ale nie ujawnie danych > tej osoby...

Neo przecież ma bana!No ale chyba masz rację że to on bo 2254 to jego ulubiony autobus.

Tak samo jak mój ulubiony skład: 105N 1049+1050 :)

--- 100 postów za mną...
Michal105N napisał(a):

> Neo przecież ma bana!No ale chyba masz rację że to on bo 2254 to > jego ulubiony autobus.

Tak to ja neo.
Michal105N napisał(a):

> Neo przecież ma bana!No ale chyba masz rację że to on bo 2254 to > jego ulubiony autobus.

Neo miał bana owszem, ale ta sytuacja się zmieniła na niekorzyśc jakiś tydzień temu! :)

> Tak samo jak mój ulubiony skład: 105N 1049+1050 :)

No to zły sobie skład wybrałeś a przynajmniej pechowy, bo 1049 od 6 miesięcy jeździ lub stoi solo. Natomiast 1050 jest tak rozszabrowany na częsci że nawet kilku okien nie ma, nie mówiąc już o wózkach i drzwiach. :(

wysłane przez Michal105N

> No to zły sobie skład wybrałeś a przynajmniej pechowy, bo 1049 od 6 > miesięcy > jeździ lub stoi solo. Natomiast 1050 jest tak rozszabrowany na częsci > że nawet kilku okien nie ma, nie mówiąc już o wózkach i drzwiach. :( \

No dobra, masz rację.A co powiesz na #734+733? No i na 1576 oraz 1574?Moje ulubione volviki:P?A co do 1049 to czasami widuje go jak "udaje" naukę jezdy.

--- Mój ulubiony skład:1049+1050

wysłane przez konjo  4

Autor i tak chyba musi je dodać ponownie bo jest tam: "Krzyźówka"...

So never mind the darkness.

wysłane przez Neo 42

konjo napisał(a):

> Autor i tak chyba musi je dodać ponownie bo jest tam: > "Krzyźówka"... Dodam fotke jeszcze raz.

wysłane przez Neo 42

http://img178.imageshack.us/img178/2567/17oc1.jpg Oto dowód,ze wszystko ywpełnione jest ok czyli błąd popełnili admini a nie ja.

wysłane przez Mareczek 5

konjo napisał(a):

> Autor i tak chyba musi je dodać ponownie bo jest tam: > "Krzyźówka"...

Wina kodowania, była już o tym mowa pod zdjęciem Madzi (enka167).

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez Neo 42

Mareczek napisał(a):

> Wina kodowania, była już o tym mowa pod zdjęciem Madzi > (enka167).

To czemu wszyscy się odrazu mnie czepiają??