Forum

Linia Samorządowa na Bankowej

zdjęcie
Linia Samorządowa na Bankowej
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Pepe 235

Widzę, że kolega też focił objazdy w Policach. Czyżby LS nie zmieściła się koło kościoła na tymczasowej pętli? :)
No nie zmieścił by się stojąc razem z przegubową 107 w zatoczce ,,Wyszyńskiego`` ale znowu dla niezorientowanych to kto by pomyślał że LS będzie stała tutaj.

Alle weiteren Rechte vorbehalten!

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Czy ktoś pamięta do kiedy LS miała swój postój właśnie na Bankowej? Bo ja pamiętam, że kiedyś tam stały LS (przy teraźniejszym sklepie "TERESA")

wysłane przez Luke_Police (gość)

gerber napisał(a):

> Czy ktoś pamięta do kiedy LS miała swój postój właśnie na > Bankowej? > Bo ja pamiętam, że kiedyś tam stały LS (przy teraźniejszym > sklepie "TERESA")

Jesteś pewien, że to były autobusy LS, a nie którejś z linii pracowniczych do Zakładów Chemicznych ? Bo ja pamietam, że jeszcze jak chodziłem do liceum, to widywałem autobusy na Bankowej, ale były to linie pracownicze.

wysłane przez e (gość)

Luke_Police napisał(a):

> > Jesteś pewien, że to były autobusy LS, a nie którejś z linii > pracowniczych do Zakładów Chemicznych ? Bo ja pamietam, że > jeszcze jak chodziłem do liceum, to widywałem autobusy na > Bankowej, ale były to linie pracownicze.

107 kiedys tam jezdzil:>

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Luke_Police napisał(a):

> > Jesteś pewien, że to były autobusy LS

Wiem, że tam miały swój postój gdy jeszcze nie było przystanku dla wysiadających na os Chemik (chyba) :>

wysłane przez Lukasy

Luke_Police napisał(a):

> Jesteś pewien, że to były autobusy LS, a nie którejś z linii > pracowniczych do Zakładów Chemicznych ? Bo ja pamietam, że > jeszcze jak chodziłem do liceum, to widywałem autobusy na > Bankowej, ale były to linie pracownicze.

Tzw. zakładowe nadal jeżdżą przez Bankową.

--- Pzdr! ŁZ

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/

wysłane przez Warszewiak 20

> Luke_Police napisał(a):

> > > Jesteś pewien, że to były autobusy LS, a nie którejś z linii > > pracowniczych do Zakładów Chemicznych ? Bo ja pamietam, że > > jeszcze jak chodziłem do liceum, to widywałem autobusy na > > Bankowej, ale były to linie pracownicze.

Jestem pewny gdyż po pierwsze całkowite otablicowanie LS a po za tym zdjecie wykonałem gdzieś o 11:55 a o tej porze to zakładowe jeszcze są w zajezdni a po trzecie LS z Osiedla Chemik ma odjazd o 12:00

Alle weiteren Rechte vorbehalten!

wysłane przez Administracja 0

Ten post powinien chyba znaleźć się w nieco innym miejscu.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Warszewiak napisał(a):

> > Jestem pewny gdyż po pierwsze całkowite otablicowanie LS a po za > tym zdjecie wykonałem gdzieś o 11:55 a o tej porze to zakładowe > jeszcze są w zajezdni a po trzecie LS z Osiedla Chemik ma odjazd o > 12:00

Najpierw mogłeś przeczytać całą rozmowe, a nie wcinać sie nie na temat :>

--- Jak ja nie lubie tych Ikarusów