Forum

Info o 1086

wysłane przez Pepe 235

Czy wie ktoś może co się dzieje z Ikarusem #1086?? Od 2 miesięcy nie widac go na mieście, także na terenie SPAK-u jest niewidoczny. Z góry dzięki za każde info. :)

wysłane przez OWAD (gość)

Umarł i teraz czeka na zmartwychwstanie

wysłane przez Pepe 235

OWAD napisał(a):

> Umarł i teraz czeka na zmartwychwstanie

Aleś się popisał. No normalnie boki zrywac! :))

wysłane przez OWAD (gość)

A tak na serio czeka na kapitalny remont wszystkiego, chyba że wcześniej pojawią sie jakieś używane przeguby. To wtedy się nie doczeka.

wysłane przez Wojciech

OWAD napisał(a):

> A tak na serio czeka na kapitalny remont wszystkiego, chyba że > wcześniej pojawią sie jakieś używane przeguby.

Jest szansa, że coś przegubowego, niskopodłogowego na Klonowica w tym roku się pojawi?

"Co u innych nierealne, u nas staje się normalne" Tramwaje Szczecińskie

wysłane przez Piotr

Wojciech napisał(a):

> Jest szansa, że coś przegubowego, niskopodłogowego na Klonowica w tym > roku się pojawi?

Jakaś tam szansa zawsze jest :)

wysłane przez t105n  49

man751 napisał(a):

> Czy wie ktoś może co się dzieje z Ikarusem #1086?? Od 2 > miesięcy nie widac go na mieście, także na terenie SPAK-u > jest niewidoczny.

Ostatni raz widziany na terenie zajezdni dnia 30 maja 2006.

wysłane przez Michal105N

> Ostatni raz widziany na terenie zajezdni dnia 30 maja 2006.

Nie prawda!Bo 7 czerwca 2006. A tak pozatym to ja nie widzałem żeby się z płyty zajezdni ruszał.

wysłane przez t105n (gość)

Michal105N napisał(a):

> Nie prawda!Bo 7 czerwca 2006. A tak pozatym to ja nie widzałem > żeby się z płyty zajezdni ruszał.

Więc może uściślę swoją wypowiedź: Ostatni raz widziany PRZEZE MNIE na terenie zajezdni dnia 30 maja 2006.

wysłane przez mike_1994

man751 napisał(a):

> Czy wie ktoś może co się dzieje z Ikarusem #1086?? Od 2 > miesięcy nie widac go na mieście, także na terenie SPAK-u > jest niewidoczny. Z góry dzięki za każde info. :)

kiedyś miał przebitą tylną oponę a więc może coś z kółeczkami ;-)

--- Lex iubet, non disputat - Prawo nakazuje, nie dyskutuje

wysłane przez leks 17

man751 napisał(a):

> Czy wie ktoś może co się dzieje z Ikarusem #1086?? Od 2 > miesięcy nie widac go na mieście, także na terenie SPAK-u > jest niewidoczny. Z góry dzięki za każde info. :)

--> Wiem, że jakiś Ikarus stoji sobie i gnije na tyłach zajezdni SPAK. Jutro się tam przejde by powiedzieć Wam czy to na pewno 1086, bo narazie jestem tego pewien na jakieś 70%. Jeśli ktoś chce zobaczyć to najlepiej skręcić ( przy kościele na Zawadzkiego ) w lewo w Benesza i iść aż do zajezdni i skręcić na garaże, tam widać zaj. od tylu.

wysłane przez t105n  49

lex napisał(a):

> --> Wiem, że jakiś Ikarus stoji sobie i gnije na tyłach > zajezdni SPAK. > Jutro się tam przejde by powiedzieć Wam czy to na pewno 1086, > bo narazie jestem tego pewien na jakieś 70%.

Stawiam 99%, że zobaczysz #1182.

wysłane przez Michal105N

> --> Wiem, że jakiś Ikarus stoji sobie i gnije na tyłach > zajezdni SPAK. > Jutro się tam przejde by powiedzieć Wam czy to na pewno 1086, > bo narazie jestem tego pewien na jakieś 70%. > Jeśli ktoś chce zobaczyć to najlepiej skręcić ( przy kościele > na Zawadzkiego ) w lewo w Benesza i iść aż do zajezdni i > skręcić na garaże, tam widać zaj. od tylu.

1086 stoi na przodzie zajezdni,zresztą tam stoją własnie Ikary.

--- Krzysztof jest bogiem,Turczyn nałogiem,malowanie to zabawa,a barwy to podstawa!

wysłane przez leks 17

Michal105N napisał(a):

> 1086 stoi na przodzie zajezdni,zresztą tam stoją własnie Ikary.

A to najmocniej przepraszam. A w takim razie co z 1082? Jest złomowany czy będzie jeszcze jeździł?

wysłane przez 105ngs

lex napisał(a):

> A to najmocniej przepraszam. A w takim razie co z 1082? > Jest złomowany czy będzie jeszcze jeździł?

To dobrze, że przepraszasz, bo chyba coś ci się pomyliło. 1082 wozi teraz Ślązaków w barwach PKM Bytom. ;) Masz pewnie na myśli 1182, który od wielu miesięcy stoi na tyłach. Cóż, na razie jest w miarę (podkreślam : w miarę) kompletny, choć w takim stanie w jakim jest obecnie do ruchu się raczej nie nadaje.

wysłane przez Michal105N

> To dobrze, że przepraszasz, bo chyba coś ci się pomyliło. 1082 wozi > teraz Ślązaków w barwach PKM Bytom. ;) Masz pewnie na myśli 1182, > który od wielu miesięcy stoi na tyłach. Cóż, na razie jest w miarę > (podkreślam : w miarę) kompletny, choć w takim stanie w jakim jest > obecnie do ruchu się raczej nie nadaje.

Ja ostatnio widziałem go bez lamp.Czyżby nowe zakupy w SPAK :>? hehe:)

--- Krzysztof jest bogiem,Turczyn nałogiem,malowanie to zabawa,a barwy to podstawa!