Forum

Lew na testach

wysłane przez Luke_Police  163

Zauważyłem, że ten autobus ma numer naklejony #3000. Czyżby SPPK zamierzało go kupić i nadać mu taki właśnie numer ?? w sumie pasowałoby do ich numeracji (od #3001 wzwyż) tylko, że 3001-3009 to wysokopodłogowe Jelcze :P

Technik serwisu :)

wysłane przez MQ ?

Luke_Police napisał(a):

> Zauważyłem, że ten autobus ma numer naklejony #3000.

W Gdańsku jeździł z numerkiem 3000.

wysłane przez t105n  49

Luke_Police napisał(a):

> Zauważyłem, że ten autobus ma numer naklejony #3000. Czyżby > SPPK zamierzało go kupić i nadać mu taki właśnie numer ??

Przyjrzyj się jeszcze co jest na lewo od numeru. Ja zauważyłem logo ZKM Gdańsk. Do tego krój cyfr jest "gdański".

wysłane przez Filip_Police

Dzisiaj na linii 111 jeździ testowy autobus z ZKM Gdańsk #4000. Jest jakby troszkę uboższy od tego testowanego w zimę. Myślę że te autobusy zbliżaja się coraz bliżej do SPPK. Test w zimę, test w lato ...

--- Na linii C w dzień świąteczny powinien jeździć autobus solowy! Może Autosana wypożyczyć ze SPAK-u lub z SPPK Jelczyka. Ale ja chcę #399 z Dąbia

wysłane przez (użytkownik usunięty)

marcin_bozek napisał(a):

> Dzisiaj na linii 111 jeździ testowy autobus z ZKM Gdańsk

Ty... o której ???? Wyjde i zobacze go ... może :P

wysłane przez Mareczek 5

gerber napisał(a):

> marcin_bozek napisał(a):

> > Dzisiaj na linii 111 jeździ testowy autobus z ZKM Gdańsk > > Ty... o której ????

Zobacz w rozkład a się dowiesz. Podpowiem, że na 111 kursuje aż jedna brygada.

--- - Proszę Państwa, trzeba przyznać się otwarcie, że te dzwony nie są takie imponujące i piękne, jak np. dzwon Zygmunta w Krakowie... - On już nie jest Zygmunta, on jest państwowy! - (C) Tey, Opole '79

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
marcin_bozek napisał(a):

> Dzisiaj na linii 111 jeździ testowy autobus z ZKM Gdańsk > #4000. Jest jakby troszkę uboższy od tego testowanego w zimę. > Myślę że te autobusy zbliżaja się coraz bliżej do SPPK. Test > w zimę, test w lato ...

Tak to prawda, w pierwszej chwili myślałem, że żartujesz, ale przed chwilą przejechał pod moim oknem. Zrobiłem kilka zdjęć z balkonu, ale nie wiem czy któreś wyszło w mierę sensownie, zaraz sprawdzę. Ma wyłączone wyświetlacze. Swoją drogą już drugi raz kierują testowego MANa na 111, ciekawe dlaczego... czyżby powodem była dbałośc o stan pojazdu, a argumentem najmniejsze potoki pasażerskie na tejże linii ?

Technik serwisu :)

wysłane przez MQ ?

News zawisł na głównej, więc dyskusję proszę kontynuować tam. Jak się tam ktoś odezwie, to połączymy wątki :-)

wysłane przez torwid (gość)

{...}Jego pojawienie się w Policach nie oznacza jednak, że spółka wkrótce dokona zakupu nowych pojazdów - być może jest to autobus zastępczy za innego polickiego MAN-a, który pojechał do serwisu (przypomnijmy, że ostatnia wizyta tego testera w Policach była związana z gościnnymi występami MAN-a NG313 758 w Poznaniu). {...}

Niepoprawnym optymistom, marzącym o zakupach, a z okazji drugiego pobytu Lwa w Policach snujących wnioski, ze to chyba ten model się zbliża przypomne tylko, że SPPK wciąz nie ma solidnej umowy gwarantującej jakiekolwiek stałe dochody. O nowych autobusach nikt nawet na razie nie mówi. Kolegom mieszkającym w Policach proponuję baczniej się przyjrzeć temu, co tam wyjeżdża na linie. Ja oczywiście nic nie wiem, ale może ktoś dostrzeże brak #759 :D. Z pewnością zaś jego foty na trójmiejskich ulicach chętnie podeslą nam MKMy znad morza.

wysłane przez Pepe 235

torwid napisał(a):

> Ja oczywiście nic > nie wiem, ale może ktoś dostrzeże brak #759 :D. Z pewnością > zaś jego foty na trójmiejskich ulicach chętnie podeslą nam > MKMy znad morza.

Wczoraj czyli w poniedziałek #759 jeszcze jezdził na 107, więc musiał w nocy pojechac. :)

wysłane przez MAN756 23

man751 napisał(a):

> torwid napisał(a):

> > Ja oczywiście nic > > nie wiem, ale może ktoś dostrzeże brak #759 :D. Z pewnością > > zaś jego foty na trójmiejskich ulicach chętnie podeslą nam > > MKMy znad morza. > > Wczoraj czyli w poniedziałek #759 jeszcze jezdził na 107, więc > musiał w nocy pojechac. :)

Tak to 759 wyjechał w Polskę a w zamian przysłali tego testera.Tylko pytanie dlaczego przysłali 12 metrowca a nie przegubowego Mana Lions City?

wysłane przez M21 8

MAN756 napisał(a):

> > Tak to 759 wyjechał w Polskę a w zamian przysłali tego > testera.Tylko pytanie dlaczego przysłali 12 metrowca a nie > przegubowego Mana Lions City?

A jast w polsce przegubowy testowy Lions ??

--- Phobosie wracaj do Meridjanu :) ]:->]:->]:->]:->

wysłane przez MAN756 23

M21 napisał(a):

> MAN756 napisał(a):

> > > > > Tak to 759 wyjechał w Polskę a w zamian przysłali tego > > testera.Tylko pytanie dlaczego przysłali 12 metrowca a nie > > przegubowego Mana Lions City? > > A jast w polsce przegubowy testowy Lions ??

A cholera go wie, może i nie ma, ale mogliby takiego jednego dać z taśmy na testera.

wysłane przez M21 8

MAN756 napisał(a):

> > A cholera go wie, może i nie ma, ale mogliby takiego jednego dać z > taśmy na testera.

No chyba ze te z Katowic dadza na testery .

wysłane przez konjo  4

M21 napisał(a):

> No chyba ze te z Katowic dadza na testery .

Chyba z Gliwic.

So never mind the darkness.

wysłane przez M21 8

torwid napisał(a):

Z pewnością > zaś jego foty na trójmiejskich ulicach chętnie podeslą nam > MKMy znad morza.

Moze mi ktos powiedziec co jest takiego w naszych 758 759 760 ze były juz na testach w Poznaniu a teraz najprawdopodobniej pojechał jeden do Gdańska. Przecierz te miasta mają takie autobusy.

--- Phobosie wracaj do Meridjanu :) ]:->]:->]:->]:->

wysłane przez torwid (gość)

M21 napisał(a):

> Moze mi ktos powiedziec co jest takiego w naszych 758 759 760 > ze były juz na testach w Poznaniu a teraz najprawdopodobniej > pojechał jeden do Gdańska. > Przecierz te miasta mają takie autobusy.

Może szukają nowego wariantu barw zakładowych? :D Zawsze taniej wypozyczyć z innego miasta na kilka dni, niż co tydzień kupować puszkę innej farby...

wysłane przez (użytkownik usunięty)

M21 napisał(a):

> Moze mi ktos powiedziec co jest takiego w naszych 758 759 760 > ze były juz na testach w Poznaniu a teraz najprawdopodobniej > pojechał jeden do Gdańska. > Przecierz te miasta mają takie autobusy.

Całkiem prawdobodobne, że "zacieszają" się tymi lampkami, które są nad drzwiami, tylko, że nasi nie "umieją" ich uruchomic... a szkoda.

wysłane przez Lukasy

Maciek napisał(a):

> Całkiem prawdobodobne, że "zacieszają" się tymi lampkami, które > są nad drzwiami, tylko, że nasi nie "umieją" ich uruchomic... a > szkoda.

No przepraszam, kilka razy widziałem je działające :)

--- Pzdr! ŁZ

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/

wysłane przez Pepe 235

Maciek napisał(a):

> Całkiem prawdobodobne, że "zacieszają" się tymi lampkami, które > są nad drzwiami, tylko, że nasi nie "umieją" ich uruchomic

A skąd ta wiadomośc. Może nie wszyscy kierowcy używają, i nie na każdym przystanku, ale na źle oświetlonych napewno używają. Sam widziałem dobre kilkadziesiąt razy. :)

wysłane przez Piotr

man751 napisał(a):

> A skąd ta wiadomośc. Może nie wszyscy kierowcy używają, i nie na > każdym przystanku, ale na źle oświetlonych napewno używają. Sam > widziałem dobre kilkadziesiąt razy. :)

nawet na Rodła :)

wysłane przez MQ ?

torwid napisał(a):

> Ja oczywiście nic > nie wiem, ale może ktoś dostrzeże brak #759 :D. Z pewnością > zaś jego foty na trójmiejskich ulicach chętnie podeslą nam > MKMy znad morza.

Ech, "nic nie wiem, nic nie widziałem". Newsa trzeba wyedytować chyba :>

--- NIE dzieciom Neostrady! http://dn.byethost5.com/

wysłane przez mmm

Ja go dziś widziałem na Pomorzanach ok.10.30 na wiadukcie na Powstanców . Jestem ciekaw co tam robił.

wysłane przez Luke_Police  163

mmm napisał(a):

> Ja go dziś widziałem na Pomorzanach ok.10.30 na wiadukcie na > Powstanców . Jestem ciekaw co tam robił.

To rzeczywiście ciekawe, bo teraz pojechał do Jasienicy, znów kursuje na 111.

Technik serwisu :)

wysłane przez Titanic1912 5

Luke_Police napisał(a):

> kursuje na 111.

To chyba ta linia awansowała na linie do testowania autobusów...kiedyś taką linią było 103...:)

Liczy się tylko Man:)

wysłane przez M21 8

A nasz 759 dotarł az do gdyni :)

http://transport.asi.pwr.wroc.pl/2-96660.html

wysłane przez Luke_Police  163

M21 napisał(a):

> A nasz 759 dotarł az do gdyni :) > > http://transport.asi.pwr.wroc.pl/2-96660.html

Ponaklejali mu tyle naklejek, jakby conajmniej chcieli go sobie przywłaszczyć :( Mam nadzieję, że je pozdejmują zanim wróci do Polic :)

Technik serwisu :)