Forum

Lew na testach

wysłane przez Luke_Police 151

Zauważyłem, że ten autobus ma numer naklejony #3000. Czyżby SPPK zamierzało go kupić i nadać mu taki właśnie numer ?? w sumie pasowałoby do ich numeracji (od #3001 wzwyż) tylko, że 3001-3009 to wysokopodłogowe Jelcze :P

Technik serwisu :)

wysłane przez MQ 0

Luke_Police napisał(a):

> Zauważyłem, że ten autobus ma numer naklejony #3000.

W Gdańsku jeździł z numerkiem 3000.

wysłane przez t105n 49

Luke_Police napisał(a):

> Zauważyłem, że ten autobus ma numer naklejony #3000. Czyżby > SPPK zamierzało go kupić i nadać mu taki właśnie numer ??

Przyjrzyj się jeszcze co jest na lewo od numeru. Ja zauważyłem logo ZKM Gdańsk. Do tego krój cyfr jest "gdański".
Dzisiaj na linii 111 jeździ testowy autobus z ZKM Gdańsk #4000. Jest jakby troszkę uboższy od tego testowanego w zimę. Myślę że te autobusy zbliżaja się coraz bliżej do SPPK. Test w zimę, test w lato ...

--- Na linii C w dzień świąteczny powinien jeździć autobus solowy! Może Autosana wypożyczyć ze SPAK-u lub z SPPK Jelczyka. Ale ja chcę #399 z Dąbia

wysłane przez (użytkownik usunięty)

marcin_bozek napisał(a):

> Dzisiaj na linii 111 jeździ testowy autobus z ZKM Gdańsk

Ty... o której ???? Wyjde i zobacze go ... może :P

wysłane przez Mareczek 1

gerber napisał(a):

> marcin_bozek napisał(a):

> > Dzisiaj na linii 111 jeździ testowy autobus z ZKM Gdańsk > > Ty... o której ????

Zobacz w rozkład a się dowiesz. Podpowiem, że na 111 kursuje aż jedna brygada.

--- - Proszę Państwa, trzeba przyznać się otwarcie, że te dzwony nie są takie imponujące i piękne, jak np. dzwon Zygmunta w Krakowie... - On już nie jest Zygmunta, on jest państwowy! - (C) Tey, Opole '79

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
marcin_bozek napisał(a):

> Dzisiaj na linii 111 jeździ testowy autobus z ZKM Gdańsk > #4000. Jest jakby troszkę uboższy od tego testowanego w zimę. > Myślę że te autobusy zbliżaja się coraz bliżej do SPPK. Test > w zimę, test w lato ...

Tak to prawda, w pierwszej chwili myślałem, że żartujesz, ale przed chwilą przejechał pod moim oknem. Zrobiłem kilka zdjęć z balkonu, ale nie wiem czy któreś wyszło w mierę sensownie, zaraz sprawdzę. Ma wyłączone wyświetlacze. Swoją drogą już drugi raz kierują testowego MANa na 111, ciekawe dlaczego... czyżby powodem była dbałośc o stan pojazdu, a argumentem najmniejsze potoki pasażerskie na tejże linii ?

wysłane przez MQ 0

News zawisł na głównej, więc dyskusję proszę kontynuować tam. Jak się tam ktoś odezwie, to połączymy wątki :-)

wysłane przez torwid (gość)

{...}Jego pojawienie się w Policach nie oznacza jednak, że spółka wkrótce dokona zakupu nowych pojazdów - być może jest to autobus zastępczy za innego polickiego MAN-a, który pojechał do serwisu (przypomnijmy, że ostatnia wizyta tego testera w Policach była związana z gościnnymi występami MAN-a NG313 758 w Poznaniu). {...}

Niepoprawnym optymistom, marzącym o zakupach, a z okazji drugiego pobytu Lwa w Policach snujących wnioski, ze to chyba ten model się zbliża przypomne tylko, że SPPK wciąz nie ma solidnej umowy gwarantującej jakiekolwiek stałe dochody. O nowych autobusach nikt nawet na razie nie mówi. Kolegom mieszkającym w Policach proponuję baczniej się przyjrzeć temu, co tam wyjeżdża na linie. Ja oczywiście nic nie wiem, ale może ktoś dostrzeże brak #759 :D. Z pewnością zaś jego foty na trójmiejskich ulicach chętnie podeslą nam MKMy znad morza.

wysłane przez Pepe 90

torwid napisał(a):

> Ja oczywiście nic > nie wiem, ale może ktoś dostrzeże brak #759 :D. Z pewnością > zaś jego foty na trójmiejskich ulicach chętnie podeslą nam > MKMy znad morza.

Wczoraj czyli w poniedziałek #759 jeszcze jezdził na 107, więc musiał w nocy pojechac. :)

wysłane przez MAN756 21

man751 napisał(a):

> torwid napisał(a):

> > Ja oczywiście nic > > nie wiem, ale może ktoś dostrzeże brak #759 :D. Z pewnością > > zaś jego foty na trójmiejskich ulicach chętnie podeslą nam > > MKMy znad morza. > > Wczoraj czyli w poniedziałek #759 jeszcze jezdził na 107, więc > musiał w nocy pojechac. :)

Tak to 759 wyjechał w Polskę a w zamian przysłali tego testera.Tylko pytanie dlaczego przysłali 12 metrowca a nie przegubowego Mana Lions City?

wysłane przez M21 1

MAN756 napisał(a):

> > Tak to 759 wyjechał w Polskę a w zamian przysłali tego > testera.Tylko pytanie dlaczego przysłali 12 metrowca a nie > przegubowego Mana Lions City?

A jast w polsce przegubowy testowy Lions ??

--- Phobosie wracaj do Meridjanu :) ]:->]:->]:->]:->

wysłane przez MAN756 21

M21 napisał(a):

> MAN756 napisał(a):

> > > > > Tak to 759 wyjechał w Polskę a w zamian przysłali tego > > testera.Tylko pytanie dlaczego przysłali 12 metrowca a nie > > przegubowego Mana Lions City? > > A jast w polsce przegubowy testowy Lions ??

A cholera go wie, może i nie ma, ale mogliby takiego jednego dać z taśmy na testera.

wysłane przez M21 1

MAN756 napisał(a):

> > A cholera go wie, może i nie ma, ale mogliby takiego jednego dać z > taśmy na testera.

No chyba ze te z Katowic dadza na testery .

wysłane przez konjo 4

M21 napisał(a):

> No chyba ze te z Katowic dadza na testery .

Chyba z Gliwic.

So never mind the darkness.

wysłane przez M21 1

torwid napisał(a):

Z pewnością > zaś jego foty na trójmiejskich ulicach chętnie podeslą nam > MKMy znad morza.

Moze mi ktos powiedziec co jest takiego w naszych 758 759 760 ze były juz na testach w Poznaniu a teraz najprawdopodobniej pojechał jeden do Gdańska. Przecierz te miasta mają takie autobusy.

--- Phobosie wracaj do Meridjanu :) ]:->]:->]:->]:->

wysłane przez torwid (gość)

M21 napisał(a):

> Moze mi ktos powiedziec co jest takiego w naszych 758 759 760 > ze były juz na testach w Poznaniu a teraz najprawdopodobniej > pojechał jeden do Gdańska. > Przecierz te miasta mają takie autobusy.

Może szukają nowego wariantu barw zakładowych? :D Zawsze taniej wypozyczyć z innego miasta na kilka dni, niż co tydzień kupować puszkę innej farby...

wysłane przez (użytkownik usunięty)

M21 napisał(a):

> Moze mi ktos powiedziec co jest takiego w naszych 758 759 760 > ze były juz na testach w Poznaniu a teraz najprawdopodobniej > pojechał jeden do Gdańska. > Przecierz te miasta mają takie autobusy.

Całkiem prawdobodobne, że "zacieszają" się tymi lampkami, które są nad drzwiami, tylko, że nasi nie "umieją" ich uruchomic... a szkoda.

wysłane przez Lukasy

Maciek napisał(a):

> Całkiem prawdobodobne, że "zacieszają" się tymi lampkami, które > są nad drzwiami, tylko, że nasi nie "umieją" ich uruchomic... a > szkoda.

No przepraszam, kilka razy widziałem je działające :)

--- Pzdr! ŁZ

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/

wysłane przez Pepe 90

Maciek napisał(a):

> Całkiem prawdobodobne, że "zacieszają" się tymi lampkami, które > są nad drzwiami, tylko, że nasi nie "umieją" ich uruchomic

A skąd ta wiadomośc. Może nie wszyscy kierowcy używają, i nie na każdym przystanku, ale na źle oświetlonych napewno używają. Sam widziałem dobre kilkadziesiąt razy. :)

wysłane przez Piotr

man751 napisał(a):

> A skąd ta wiadomośc. Może nie wszyscy kierowcy używają, i nie na > każdym przystanku, ale na źle oświetlonych napewno używają. Sam > widziałem dobre kilkadziesiąt razy. :)

nawet na Rodła :)

wysłane przez MQ 0

torwid napisał(a):

> Ja oczywiście nic > nie wiem, ale może ktoś dostrzeże brak #759 :D. Z pewnością > zaś jego foty na trójmiejskich ulicach chętnie podeslą nam > MKMy znad morza.

Ech, "nic nie wiem, nic nie widziałem". Newsa trzeba wyedytować chyba :>

--- NIE dzieciom Neostrady! http://dn.byethost5.com/

wysłane przez mmm

Ja go dziś widziałem na Pomorzanach ok.10.30 na wiadukcie na Powstanców . Jestem ciekaw co tam robił.

mmm napisał(a):

> Ja go dziś widziałem na Pomorzanach ok.10.30 na wiadukcie na > Powstanców . Jestem ciekaw co tam robił.

To rzeczywiście ciekawe, bo teraz pojechał do Jasienicy, znów kursuje na 111.

wysłane przez Titanic1912

Luke_Police napisał(a):

> kursuje na 111.

To chyba ta linia awansowała na linie do testowania autobusów...kiedyś taką linią było 103...:)

Liczy się tylko Man:)

wysłane przez M21 1

A nasz 759 dotarł az do gdyni :)

http://transport.asi.pwr.wroc.pl/2-96660.html

M21 napisał(a):

> A nasz 759 dotarł az do gdyni :) > > http://transport.asi.pwr.wroc.pl/2-96660.html

Ponaklejali mu tyle naklejek, jakby conajmniej chcieli go sobie przywłaszczyć :( Mam nadzieję, że je pozdejmują zanim wróci do Polic :)