Forum

Skład testowych Tatr na linii 8, w drodze do...

zdjęcie
Skład testowych Tatr na linii 8, w drodze do Basenu Górniczego
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Zapowiadają się lepsze czasy dla ludków z 8 i poniekąd z 7.

wysłane przez Michal105N

> Zapowiadają się lepsze czasy dla ludków z 8 i poniekąd z 7.

No ja nie byłbym taki pewnien bo przeciez one mają wyprzec 102Na a one nie wyjeżdząją na 7 i 8 :(

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Michal105N napisał(a):

> No ja nie byłbym taki pewnien bo przeciez one mają wyprzec > 102Na a one nie wyjeżdząją na 7 i 8 :(

A ja gdzieś słyszałem,że ponoć mają właśnie śmigać na 8 i 7.Ale moge być w błędzie za co z góry przepraszam.
dyrdus napisał(a):

> A ja gdzieś słyszałem,że ponoć mają właśnie śmigać na 8 i 7.Ale > moge być w błędzie za co z góry przepraszam.

A ja słyszałem tyle wersji linii na których będa jeździc tatry , a gdzie na pewno nie, że jak zobacze to uwierze.
mmm napisał(a):

> > A ja słyszałem tyle wersji linii na których będa jeździc tatry , a > gdzie na pewno nie, że jak zobacze to uwierze.

Nie oszukujmy się! Tatry na pewno pójdą na 7, 8 i może 9, mogłyby jeszcze na 2, ale wątpię czy Golęcin je dostanie. Stodwójki zapewne zastąpione zostaną pojedyńczymi akwariami, wzmacnianymi w szczytach.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Bodek napisał(a):

> Nie oszukujmy się! > Tatry na pewno pójdą na 7, 8 i może 9, mogłyby jeszcze na 2, ale > wątpię czy Golęcin je dostanie. Stodwójki zapewne zastąpione zostaną > pojedyńczymi akwariami, wzmacnianymi w szczytach.

I to jest wersja chyba najblisza prawdzie.
dyrdus napisał(a):

> I to jest wersja chyba najblisza prawdzie.

Temat na które linie trafią tatry był tutaj wałkowany wielokrotnie i po tych wszystkich dyskusjach dochodzę do wniosku, że KT4Dt trafią głównie na linie 7 i 8, ale pojawiać się mogą również na 2 i 5 (o ile Golęcin coś dostanie, w co trochę wątpię) i zapewne na innych liniach (1, 9). Ale napewno nie spotkamy Tatry na 3 i 4 ze względu na kiepski stan torów (oraz "wożenie powietrza" na części trasy 4). W ciągu Alei Piastów również szyny są pokrzywione (od Jagiellońskiej do Narutowicza chyba są najgorsze, choć mogę się mylić), więc na Tatrę na 11 lub 12 też bym nie liczył.

Technik serwisu :)
Luke_Police napisał(a):

> Temat na które linie trafią tatry był tutaj wałkowany wielokrotnie i po > tych wszystkich dyskusjach dochodzę do wniosku, że KT4Dt trafią > głównie na linie 7 i 8, ale pojawiać się mogą również na 2 i 5 > (o ile Golęcin coś dostanie, w co trochę wątpię) i zapewne na innych > liniach (1, 9). Ale napewno nie spotkamy Tatry na 3 i 4 ze względu na > kiepski stan torów (oraz "wożenie powietrza" na części trasy 4). W > ciągu Alei Piastów również szyny są pokrzywione (od Jagiellońskiej do > Narutowicza chyba są najgorsze, choć mogę się mylić), więc na Tatrę na > 11 lub 12 też bym nie liczył.

Golęcin Tatr nie dostanie. Tatry prawdopodobnie(póki co taka jest wersja) trafią na linie 1 i 9 solo, zaś na 7 i 8 w składach.

"Co u innych nierealne, u nas staje się normalne" Tramwaje Szczecińskie
Wojciech napisał(a):

> Golęcin Tatr nie dostanie. Tatry prawdopodobnie(póki co taka jest > wersja) trafią na linie 1 i 9 solo, zaś na 7 i 8 w składach.

Nie dostanie, bo to zajezdnia Pogodno jest przygotowywana do przyjęcia Tatr. Niemcy postawili wymagania, a nic się nie mówiło o tym, że dwie zajezdnie będą wyszykowane...
Wojciech napisał(a):

> Tatry prawdopodobnie(póki co taka jest > wersja) trafią na linie 1 i 9 solo, zaś na 7 i 8 w składach.

To ile w końcu zostawią 102Na? Mam na myśli liniowwe:)...Tatry w składach=demolka, ale z drugiej strony rozumiem, że rozleca się na innych torach :>>>, czyli jeżeli zostawią ileś tam sztuk 102Na to puszczą je na linie nr 4? ;)
Piotr napisał(a):

> czyli jeżeli zostawią ileś tam sztuk 102Na to > puszczą je na linie nr 4? ;)

tzn. 3 :D, ale namnożyłem odpowiedzi-przepraszam za bajzel :)
Bodek napisał(a):

> Tatry na pewno pójdą na 7, 8 i może 9, mogłyby jeszcze na 2, ale > wątpię czy Golęcin je dostanie. Stodwójki zapewne zastąpione zostaną > pojedyńczymi akwariami, wzmacnianymi w szczytach.

Niedoczekanie...

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Tatry powinny wyjeżdżać na 7 i 8 i tak zapewne będzie :)
bartek1413 napisał(a):

> Tatry powinny wyjeżdżać na 7 i 8 i tak zapewne będzie :)

A za przeguby wyjedzie...?