Forum

Czy...

wysłane przez Hay Line (gość)

Czy to muzeum na zajezdni Niemierzyn jest już czynne (można iść i oglądać) A jeśli tak to kiedy jest otwarte ????

wysłane przez konjo  4

Hay Line napisał(a):

> A jeśli tak to kiedy jest otwarte ????

Hmmm, jeszcze remont nie ruszył, a już pierwsi zwiedzający są chętni. :) Pewnie za jakieś 3 lata otworzy wrota...

So never mind the darkness.

wysłane przez Hay Line (gość)

konjo napisał(a):

>Pewnie za jakieś 3 lata otworzy wrota...

Szkoda, :-(

wysłane przez leks 17

Hay Line napisał(a):

W Niedziele od 10 jak ktoś chce to chyba może przyjść :P.

wysłane przez X

lex napisał(a):

> W Niedziele od 10 jak ktoś chce to chyba może przyjść :P.

Hmm,czy czytanie ze zrozumieniem,to aż taka trudna rzecz? Prześledź sobie ten wątek jeszcze raz.

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz

wysłane przez leks 17

Romanas napisał(a):

> Hmm,czy czytanie ze zrozumieniem,to aż taka trudna rzecz? Prześledź > sobie ten wątek jeszcze raz.

--> Eee no spokojnie koleś :) . Przeczytałem wątek uważnie, wiem, że muzeum jeszcze nie otworzono, ale podczas zebrań chyba nie będzie dużego kłopotu aby umożliwić komuś zwiedzanie muzeum ( komus z poza STMKM ). Zawsze jest lepiej włączyć sie do STMKM, bo wtedy w muzeum można siedzieć przy każdej okazji :P. Ale ja nie jestem prezesem/ rzecznikiem owego towarzystwa więc moje informacje mogą się okazać w niektórych przypadkach niewiarygodne...

wysłane przez Phobos 17

> podczas zebrań chyba nie będzie > dużego kłopotu aby umożliwić komuś zwiedzanie muzeum ( komus z poza > STMKM ).

No jedna osoba nawet się już wyszkoliła w oprowadzaniu po hali Niemierzyńskiej ;-)

--- Jestem zły i niedobry - wiem. Wymyślcie coś nowego...

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez Michal105N

> W Niedziele od 10 jak ktoś chce to chyba może przyjść :P.

No może przyjść ale na zebranie STMKM....

wysłane przez (użytkownik usunięty)

nie wiem

wysłane przez Mario  ?

rolex napisał(a):

> nie wiem

Czego nie wiesz? Polecam przeczytać "Zasady pisania na Forum - lektura obowiązkowa" Bo widzę, że jeszcze nie umiesz.