Forum

Cenne autobusy...

wysłane przez pioko17 38

...na tak upalną pogodę jak dziś to np. 1.Ikarus 280, bo ma duże okna i jak się je otworzy to jest przeciąg. 2. Autobusy z klimatyzacją (Solaris, MAN)

wysłane przez zuereus (gość)

pioko17 napisał(a):

> ...na tak upalną pogodę jak dziś to np. > 1.Ikarus 280, bo ma duże okna i jak się je otworzy to jest > przeciąg. > 2. Autobusy z klimatyzacją (Solaris, MAN) Warto zauważyć, że szczeciński Solaris nie ma klimatyzacji...

wysłane przez pioko17 38

zuereus napisał(a):

> Warto zauważyć, że szczeciński Solaris nie ma klimatyzacji...

Rzeczywiście...!Zapomniałem napisać "chyba".

wysłane przez nomek (gość)

pioko17 napisał(a):

> ...na tak upalną pogodę jak dziś to np. > 1.Ikarus 280, bo ma duże okna i jak się je otworzy to jest > przeciąg. > 2. Autobusy z klimatyzacją (Solaris, MAN) > A GDańskie autobusy wszystkie mają klimatyzacje. Dopiero w lecie doceniamy jej wielkie znaczenie. Pomyślmy czy nie warto dołożyć tych 10 tys. ?

wysłane przez Mario  ?

nomek napisał(a):

> pioko17 napisał(a):

> > ...na tak upalną pogodę jak dziś to np. > > 1.Ikarus 280, bo ma duże okna i jak się je otworzy to jest > > przeciąg. > > 2. Autobusy z klimatyzacją (Solaris, MAN) > > A GDańskie autobusy wszystkie mają klimatyzacje. Dopiero w > lecie doceniamy jej wielkie znaczenie. Pomyślmy czy nie warto > dołożyć tych 10 tys. ?

Czy czytaliśmy lekturę?

--- 100 zdjęć już mam za sobą. Fajnie.

wysłane przez Administracja 0

Obu użytkowników (zuereus i nomek) prosimy o wstawianie entera pomiędzy tekstem cytowanym a swoją wypowiedzią.

wysłane przez MQ ?

nomek napisał(a):

> A GDańskie autobusy wszystkie mają klimatyzacje. Dopiero w > lecie doceniamy jej wielkie znaczenie. Pomyślmy czy nie warto > dołożyć tych 10 tys. ?

Masz? Dołóż.

--- NIE dzieciom Neostrady! http://dn.byethost5.com/

wysłane przez Titanic1912 5

nomek napisał(a):

> A GDańskie autobusy wszystkie mają klimatyzacje. Dopiero w > lecie doceniamy jej wielkie znaczenie. Pomyślmy czy nie warto > dołożyć tych 10 tys. ?

I po co nam w Szczecinie takie wozy skoro w tych których już jest klimatyzacja jej się nie używa...?

--- Liczy się tylko Man:)

Liczy się tylko Man:)

wysłane przez Mareczek 5

Titanic1912 napisał(a):

> I po co nam w Szczecinie takie wozy skoro w tych których już jest > klimatyzacja jej się nie używa...?

Nie mów hop. Jechałem tydzień temu SPAKowskim Volvem na 68 i było nawet przyjemnie. Fakt, działało tylko do drugich drzwi, ale było miło :-)

--- - Proszę Państwa, trzeba przyznać się otwarcie, że te dzwony nie są takie imponujące i piękne, jak np. dzwon Zygmunta w Krakowie... - On już nie jest Zygmunta, on jest państwowy! (C) Tey, Opole '79

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez Filip_Police

Titanic1912 napisał(a):

> I po co nam w Szczecinie takie wozy skoro w tych których już jest > klimatyzacja jej się nie używa...?

Na "Dąbiu" używa się też klimy. W ogóle mozna używać klimatyzację? Czy są jakieś warunki na to, czy jest to zabronione?

--- Na linii C w dzień świąteczny powinien jeździć autobus solowy! Może Autosana wypożyczyć ze SPAK-u lub z SPPK Jelczyka. Ale ja chcę #399 z Dąbia