Forum

Wnętrze Ikarusa 280 #2151 na linii 61 Bis

zdjęcie
Wnętrze Ikarusa 280 #2151 na linii 61 Bis

wysłane przez Filip_Police

Zdjęcie wspaniałe. Gratuluję autorowi. W ten sposób można pokazać że taka frekfencja (bynajmniej na tym odcinku) panuje. A się dziwią że linie nierentowne ... :)
marcin_bozek napisał(a):

> Zdjęcie wspaniałe. Gratuluję autorowi. W ten sposób można > pokazać że taka frekfencja (bynajmniej na tym odcinku) > panuje.

Nie od dziś wiadomo, że końcowy bisa na placu Zwycięstwa (w innym miejscu, niż to, z którego odjeżdżają 61 i 81) to najgorsze z możliwych rozwiązań.

--- NIE dzieciom Neostrady! http://dn.byethost5.com/
mkubien napisał(a):

[Ciach]

A mam pytanko do ciebie (tylko nie zabij mnie znów) a nie moze byc tak ze 61Bis miał by końcowy pod KFC na Br.Portowej ??

wysłane przez Filip_Police

M21 napisał(a):

> A mam pytanko do ciebie (tylko nie zabij mnie znów) a nie moze > byc tak ze 61Bis miał by końcowy pod KFC na Br.Portowej ??

Pomysł dla mnie byłby dobry pod warunkiem że przed KFC zatrzymywał by się na przystanku Placu Zwycięstwa dla 61 i 81. Póxniej również zachaczałby o przystanek tyle że w drugim kierunku.

--- Na linii C w dzień świąteczny powinien jeździć autobus solowy! Może Autosana wypożyczyć ze SPAK-u lub z SPPK Jelczyka. Ale ja chcę #399 z Dąbia

wysłane przez Kriz8

M21 napisał(a):

> A mam pytanko do ciebie (tylko nie zabij mnie znów) a nie moze > byc tak ze 61Bis miał by końcowy pod KFC na Br.Portowej ??

Coś już było na Forum na ten temat, podobno komuś nie podobała się niska przepustowość lewoskrętu z pl. Zwycięstwa w Niepodległości.

--- www.dziecineostrady.prv.pl

Pokemony atakują...
Kriz8 napisał(a):

> Coś już było na Forum na ten temat, podobno komuś nie podobała się > niska przepustowość lewoskrętu z pl. Zwycięstwa w Niepodległości.

Tak było ale po oddaniu Krzywoustego wyregulowano swiatła na Bramie i tam juz takich zatorów nie ma. Ale za to kłopoty są na prawoskręcie Niepodległości pl. Zwycięstwa.
> Tak było ale po oddaniu Krzywoustego wyregulowano swiatła na Bramie i > tam juz takich zatorów nie ma.

Zatorów nie ma. Wystarczy jechać z przepisową prędkością aby z Krzywoustego w Niepodległości dojechać jednym ciągiem. Tyle tylko, że w ten sposób niemal niemożliwe staje się zmienie pasa ruchu ze skrajnego prawego (przystanek Plac Zwycięstwa) na skrajny lewy, a jeśli już się to uda to tylko wtedy, gdy z Krzywoustego nic nie jedzie więc i tak trzeba stać na światłach na Bramie Portowej...

--- Jestem zły i niedobry - wiem. Wymyślcie coś nowego...

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.
M21 napisał(a):

> A mam pytanko do ciebie (tylko nie zabij mnie znów)

Nie mam morderczych instynktów.

> a nie moze > byc tak ze 61Bis miał by końcowy pod KFC na Br.Portowej ??

Może może. Chyba jeszcze nikt nie wie do końca, w jakiej postaci bis wróci po wakacjach. Bo że korekta rozkładu jest potrzebna (choćby po to, żeby czasy przejazdu na 61 i 61BIS były takie same), to wiadomo. Może zatem przy okazji coś się pogrzebie z trasą.

--- NIE dzieciom Neostrady! http://dn.byethost5.com/
mkubien napisał(a):

[ciach]

Dzieki ;)
mkubien napisał(a):

> Może może. Chyba jeszcze nikt nie wie do końca, w jakiej postaci > bis wróci po wakacjach. Bo że korekta rozkładu jest potrzebna > (choćby po to, żeby czasy przejazdu na 61 i 61BIS były takie same), > to wiadomo. Może zatem przy okazji coś się pogrzebie z trasą.

Oby. A jeśli nie da rady z trasą, to może chociaż tabliczkę z rozkładem 61bis przy Medicusie dałoby sie załatwic. :) W zeszłym roku była, w tym nie powiesili, a widac że zdecydowanie ułatwiłoby to pasażerom życie, tak dla orientacji.