Forum

Tramwaje, tramwaje...

wysłane przez luki663719 17

A że tworzenie wątków to moja specjalność :D mam pytanie. Czy są w szczecinie wagony z kompletnymi światłami, stanowiskami motorniczego, elektryką aż tak że gdyby ich pierwszy wagon odłączyć to dałoby się je poprowadzić? Mam nadzieje że zrozumiecie o co chodzi :D Napewno jest nimi większość 105n2k/2000.

wysłane przez luki663719 17

Oczywiście chodzi mi o drugie wagony

wysłane przez M21 8

luki663719 napisał(a):

[ciach]

Napewno 1003+1004 i 1019+1020 .Co od Pogodna to sie nie wypowiadam.

wysłane przez Phobos 17

Całkowicie idealnie kompletnych drugich kabin pewnie nie ma zbyt wiele (głównie wagony po remontach), ale gdyby zaszła taka konieczność, to rozczepienie i uruchomienie drugiego wagonu jako sterowniczego pewnie nie sprawiłoby problemów. Tak było np. ze składem 732+739.

--- Jestem zły i niedobry - wiem. Wymyślcie coś nowego...

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez kajetansz 65

Phobos napisał(a):

> Całkowicie idealnie kompletnych drugich kabin pewnie nie ma > zbyt wiele (głównie wagony po remontach), ale gdyby zaszła taka > konieczność, to rozczepienie i uruchomienie drugiego wagonu > jako sterowniczego pewnie nie sprawiłoby problemów. Tak było > np. ze składem 732+739.

Jeszcze na bank z 671+658 w tym samym okresie.

Штирлиц

wysłane przez t105n  49

Oraz #763+762 i #752+754.

wysłane przez M21 8

luki663719 napisał(a):

[Ciach]

Wiesz tak teoretycznie to kazdy wagon który ma kabine moze byc sterowany z niej. To ze nie ma siedzenia nie znaczy ze nie mozna nim sterowac ;) .

--- Phobosie wracaj do Meridjanu :) ]:->]:->]:->]:->

wysłane przez luki663719 17

> > Wiesz tak teoretycznie to kazdy wagon który ma kabine moze byc > sterowany z niej. To ze nie ma siedzenia nie znaczy ze nie > mozna nim sterowac ;) .

Ale jak nie ma świateł, siedzenia i stanowisko całe rozgrzebane to chyba ciężko nim sterować.

wysłane przez M21 8

luki663719 napisał(a):

> Ale jak nie ma świateł, siedzenia i stanowisko całe rozgrzebane > to chyba ciężko nim sterować.

Wiesz ja nie mówie o jezdzie po miescie ale manewry na zajezdni sa mozliwe .Wtedy na stojaco sie steruje . Pokazywali nam to na kursie smiechu co niemiara przy tym jest :D

--- Phobosie wracaj do Meridjanu :) ]:->]:->]:->]:->