Forum

Autoreklama na tle dawnej dyspozytorni

zdjęcie
Autoreklama na tle dawnej dyspozytorni
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Ciekawe czy te światła w przystankach są używane??

wysłane przez Daniel

Dominik123 napisał(a):

> Ciekawe czy te światła w przystankach są używane??

Wydaję mi się, że nie, aczkolwiek mogę się mylić. Zauważyłem, że gdy modernizują/przebudowywują różne pętle to te światła znikają, z słupów... Wiem, że na basenie górniczym jeszcze są, ale ciągle migają w pozycji -O-

-- #2888, #2855 - Ulubione Volva ze SPAD'u #1588 - Ulubione Volvo ze SPAK'u #2196 - Ikarus, którym wozi się mój ojciec (formalnie xD) #1191 - Ulubiony Ikarus x] #2254 - Ulubiony MAN :] #354 - Ulubiona M11

#2854 - największy kozak w szczecińskiej KM ;)
McBeZeL napisał(a):

-- #2888, #2855 - Ulubione Volva ze SPAD'u #1588 - Ulubione Volvo ze SPAK'u #2196 - Ikarus, którym wozi się mój ojciec (formalnie xD) #1191 - Ulubiony Ikarus x] #2254 - Ulubiony MAN :] #354 - Ulubiona M11

Nie sądzisz, że stopka na 9 linijek to już lekka przesada? Generalnie zaleca się mieścić w 4... Proszę nie dawać nam powodów do korzystania z naszych zabawek.

wysłane przez Daniel

Administracja napisał(a):

> Nie sądzisz, że stopka na 9 linijek to już lekka przesada? > Generalnie zaleca się mieścić w 4... Proszę nie dawać nam > powodów do korzystania z naszych zabawek.

Przepraszam, już "skróciłem" ;P

-- #2888, #2855 - Ulubione Volva ze SPAD'u #1588 - Ulubione Volvo ze SPAK'u Co złego to nie ja ;D

#2854 - największy kozak w szczecińskiej KM ;)
McBeZeL napisał(a):

> Wydaję mi się, że nie, aczkolwiek mogę się mylić.

Dobrze Ci się wydaje, światła na Kołłątaja przynajmniej od 5 lat nie są używane. :)
Kiedyś były światła na Osiedlu Bukowym i je zdemontowali.

wysłane przez piotrek

man751 napisał(a):

> Dobrze Ci się wydaje, światła na Kołłątaja przynajmniej od > 5 lat nie są używane. :)

Oświeć mnie. Nie są używane czy ich tam poprostu już nie ma?

wysłane przez Daniel

piotrek napisał(a):

> Oświeć mnie. Nie są używane czy ich tam poprostu już nie ma?

Z tego co pamiętam to ich już tam nie ma ;P

#2854 - największy kozak w szczecińskiej KM ;)
piotrek napisał(a):

> Oświeć mnie. Nie są używane czy ich tam poprostu już nie ma?

Powiem tak: pod koniec sierpnia jeszcze były, a czy teraz są to poprostu się nie przyglądałem, ale podejrzewam, że nikt ich nie wziął na pamiątkę i mają się dobrze. :)