Forum

sygnalizacja

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Zastanawia mnie czy sygnalizacja na pętli Basen Górniczy(dla autobusów)jest wogóle używana? Bo odkąd basen przeszedł remoncik,ani razu nie widziałem żeby korzystano z tego systemu. Czy ktoś się orietuje w tym temacie?

wysłane przez Phobos 17

Owszem, jest używana. Zazwyczaj przez miłośników, którzy chcą zobaczyć jak wszyściutkie samochody na Gdańskiej stają przed przejściem lda pieszych, na którym nikt nie przechodzi ;->

--- Jestem zły i niedobry - wiem. Wymyślcie coś nowego...

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez M21 8

Phobos napisał(a):

> Owszem, jest używana. Zazwyczaj przez miłośników, którzy chcą > zobaczyć jak wszyściutkie samochody na Gdańskiej stają przed > przejściem lda pieszych, na którym nikt nie przechodzi ;-> > Mu pewnie chodzi o te światła na peronach :>

--- Phobosie wracaj do Meridjanu :) ]:->]:->]:->]:->

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Phobos napisał(a):

> Owszem, jest używana. Zazwyczaj przez miłośników, którzy chcą > zobaczyć jak wszyściutkie samochody na Gdańskiej stają przed > przejściem lda pieszych, na którym nikt nie przechodzi ;->

Nie chodziło mi o światła drogowe,tylko o sygnalizacje na peronach dla autobusów:)

wysłane przez MQ ?

dyrdus napisał(a):

> Nie chodziło mi o światła drogowe,tylko o sygnalizacje na > peronach dla autobusów:)

Wciśnięcie przycisku na sygnalizatorze (działającym) na peronie daje właśnie taki efekt, o jakim pisał Phobos.

--- NIE dzieciom Neostrady! http://dn.byethost5.com/

wysłane przez (użytkownik usunięty)

mkubien napisał(a):

> Wciśnięcie przycisku na sygnalizatorze (działającym) na peronie > daje właśnie taki efekt, o jakim pisał Phobos.

Ok tylko gdzie tam jest owy przycisk?Bo nie bardz się oriętuje? I co kierowca ma wyjść i sam sobie go nacisnoć zeby wyjechać bez problemu? Ja myślałem że jest to wszystko automatyczne czyli skordynuowane z rozkładem jazdy,a poprostu nie używa się tego z czystego lenistwa.

wysłane przez MQ ?

dyrdus napisał(a):

> Ok tylko gdzie tam jest owy przycisk?

Pod sygnalizatorem.

> I co kierowca ma wyjść i sam sobie go nacisnoć zeby wyjechać bez > problemu?

Tak.

> Ja myślałem że jest to wszystko automatyczne czyli skordynuowane z > rozkładem jazdy,a poprostu nie używa się tego z czystego lenistwa.

No bo się nie używa z lenistwa.

--- NIE dzieciom Neostrady! http://dn.byethost5.com/

wysłane przez Phobos 17

> Ja myślałem że jest to wszystko automatyczne czyli skordynuowane z > rozkładem jazdy,a poprostu nie używa się tego z czystego lenistwa.

Ano nie jest, bo nie miałoby to sensu w przypadku jakiegokolwiek opóźnienia. Ale w drugiej części masz racje - nie używa się tego, bo kierowcy są zbyt leniwi.

--- Jestem zły i niedobry - wiem. Wymyślcie coś nowego...

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

To zamontować im pilocik na podczerwien w kabinach:)

wysłane przez Phobos 17

dyrdus napisał(a):

> To zamontować im pilocik na podczerwien w kabinach:)

To nie będzie im się chciało sięgać ręką do pilocika...

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Phobos napisał(a):

> To nie będzie im się chciało sięgać ręką do pilocika...

To wogóle po co to zrobili,skoro z góry było wiadomo że to bedzie nie używane. Skoda pieniedzy na takie rarytasy:)