Forum

Kolorowy świat Jelcza

zdjęcie
Kolorowy świat Jelcza
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Luke_Police 151

Znakomite zdjęcie. Taka okazja już się może nie powtórzyć. Biorąc pod uwagę niewielką ilość M11 jaka jeszcze pozostała w lewobrzeżnej części Szczecina i Policach trzeba miec prawdziwe szczęście by sfotografować tyle M11-tek na pętli. Gratulacje dla autora zdjęcia.

Technik serwisu :)

wysłane przez MQ 0

Luke_Police napisał(a):

> Biorąc pod uwagę niewielką ilość M11 jaka jeszcze pozostała w > lewobrzeżnej części Szczecina i Policach trzeba miec > prawdziwe szczęście by sfotografować tyle M11-tek na pętli.

Spójrz na datę wykonania zdjęcia :-)

--- NIE dzieciom Neostrady! http://dn.byethost5.com/

wysłane przez Luke_Police 151

mkubien napisał(a):

> Spójrz na datę wykonania zdjęcia :-)

Racja, w 2002 było Jelczy "trochę" więcej. Ale i tak nieźle. Dzisiaj takie zjawisko raczej juz się nie zdarza, prędzej spodziewałbym się w tym miejscu 4 MAN-ów. Ale tak patrząc z perspektywy tych 4 lat, niektórzy narzekają że jest źle, a jak sie spojrzy jak zmienił się tabor autobusowy przez ten czas, ile zostało M11, a ile przybyło niskopodłogowców, można powiedzieć, że powoli bo powoli, może nawet niekiedy w żółwim tempie, ale jednak nasza komunikacja miejska idzie do przodu. Trudno jest, bo wiecznie brakuje pieniędzy, przewoźnicy kupują autobusy używane, ale pokazują że Polak kombinować potrafi i zawsze sposób na poradzenie sobie ze starzejącym się taborem znajdzie. Mam nadzieję, że w przyszłym roku w SPAK wynajdą środki finansowe na jakieś niskopodłogowe przegubowce. Oj rozpisałem się, ale na temat, bo odnośnie moich przemyśleń do zdjęcia =]

Technik serwisu :)

wysłane przez Titanic1912

Luke_Police napisał(a):

> Racja, w 2002 było Jelczy "trochę" więcej. Ale i tak nieźle. > Dzisiaj takie zjawisko raczej juz się nie zdarza, prędzej > spodziewałbym się w tym miejscu 4 MAN-ów.

I to nawet częsty widok jest tych 4 MAN-ów...pozatym w 2002 nie było chyba problemem upolować 4 Migów...:P ale jako ciekawostke podam że jakieś trzy tygodnie temu na Głębokim można było sfocić Jelcze M11 na 103 i 106 szkoda że nie mam aparatu:(

--- Liczy się tylko Man:)

Liczy się tylko Man:)

wysłane przez Luke_Police 151

Titanic1912 napisał(a):

> jako ciekawostke > podam że jakieś trzy tygodnie temu na Głębokim można było sfocić > Jelcze M11 na 103 i 106 szkoda że nie mam aparatu:(

Czy to było w niedzielę wieczorem ? Bo w którąś niedzielę widziałem #3002 na 103. To było jakoś niedługo po jego modernizacji. M11 na 103 to prawdziwa rzadkość, jeżeli już zdarza się wysoka podłoga, to zwykle jest to 120M. A na 106 czegoś innego niż MAN nie widziałem chyba ze 2 miesiące :P

Technik serwisu :)

wysłane przez Michal105N 11

Uważam że zdjęcie jest super.Nie dość że ładnie wykonane to historyczne:1008(kasacja)3002(przed blacharką)548(kasacja,reklama HIT)150(reklama)

wysłane przez Luke_Police 151

Michal105N napisał(a):

> Uważam że zdjęcie jest super.Nie dość że ładnie wykonane to > historyczne:1008(kasacja)3002(przed > blacharką)548(kasacja,reklama HIT)150(reklama)

Za kilka lat takie zdjęcia nabiorą jeszcze większej wartości. Mam na myśli chociażby ten dzień, kiedy M11 znikną z naszych ulic. Dlatego fotografowanie starych autobusów ma sens, zwłaszcza gdy pojawiają się na nietypowych liniach.

Technik serwisu :)

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Zgadzam się ale dziwie się, że tak długo trzeba było czekać na te zdjęcie....

wysłane przez piotrek (gość)

bartek1413 napisał(a):

> Zgadzam się ale dziwie się, że tak długo trzeba było czekać na > te zdjęcie....

Za pewne Torwid ma ich wiecej tylko pewnie nie ma czasu by ich dodać :|

wysłane przez torwid 64

bartek1413 napisał(a):

> Zgadzam się ale dziwie się, że tak długo trzeba było czekać na > te zdjęcie....

Dorzuć mi co miesiąc 50 zł, to szybciej będę skanował stare negatywy. Robię tyle, na ile mnie stać, a zapewniam Cię, że nie tylko KM fotografuję. Ale widzę, że niektórzy potrafią się do wszystkiego przyczepić. Pozostawiam to bez komentarza, bo kilka lat współpracuję z Komisem i jesteś pierwszy, któremu to przeszkadza. Zatem EOT.

--- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez Seba (gość)

Zadięcie jest zajefajne, moża wręcz powiedzieć że jedyne i nie powtażalne. Poprostu super i gratuluje temu kto to zrobił :)

wysłane przez X

Seba napisał(a):

> nie powtażalne.

proponuję czasami zajrzeć do słownika ortograficznego(niepowtarzalne piszemy przez "rz" i łącznie)

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz