Forum

Zielony skład 105N na linii 6Bis

zdjęcie
Zielony skład 105N na linii 6 Bis
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez M21 8

Nie ma większego złomu w mieście chyba . Wiecznie sie coś psuje .To to powino isc na NG jako mastępne .

wysłane przez 105ngs

M21 napisał(a):

> Nie ma większego złomu w mieście chyba . Wiecznie sie coś > psuje .To to powino isc na NG jako mastępne .

To już miało remont zanim przeszło z Pogodna na Niemierzyn, ale tam było traktowane mało pieszczotliwie, a jak już przyszło do was to zostało rozszabrowane tak, że dopiero WNT wam to złożyło do kupy... Ale widać i WNT za wiele nie pomogło. ;)

wysłane przez M21 8

105ngs napisał(a):

> To już miało remont zanim przeszło z Pogodna na Niemierzyn, ale > tam było traktowane mało pieszczotliwie, a jak już przyszło do > was to zostało rozszabrowane tak, że dopiero WNT wam to złożyło > do kupy... Ale widać i WNT za wiele nie pomogło. ;)

Ciekawe że inne się nam tak nie sypią .

--- Jupi zabrali nam 5 ke dali 12 stke :D niech sie pogodno z nią meczy :D (nawet jesli tylko na wakacje to jupi :D)

wysłane przez 105ngs

M21 napisał(a):

> Ciekawe że inne się nam tak nie sypią .

Nie ? ;>

Ja tylko napisałem, że rozebraliście go na części, a potem usiłowaliście go jakoś złożyć po swojemu, nie denerwuj się. :)

wysłane przez M21 8

105ngs napisał(a):

> Nie ? ;>

No nie tak często ;)

> Ja tylko napisałem, że rozebraliście go na części, a potem > usiłowaliście go jakoś złożyć po swojemu, nie denerwuj się. :)

Nie denrwuje się ;) . Poprostu odkad go pamiętam to był wadliwy .

--- Jupi zabrali nam 5 ke dali 12 stke :D niech sie pogodno z nią meczy :D (nawet jesli tylko na wakacje to jupi :D)

wysłane przez konjo  4

M21 napisał(a):

> No nie tak często ;)

A czy 1035+1036 dorobił się już szyby czy dalej wozi się z dyktą, bo dawno go nie widziałem... :)

So never mind the darkness.

wysłane przez paki

konjo napisał(a):

> A czy 1035+1036 dorobił się już szyby czy dalej wozi się z dyktą, bo > dawno go nie widziałem... :)

Dalej dykta:P

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi

wysłane przez M21 8

konjo napisał(a):

> A czy 1035+1036 dorobił się już szyby czy dalej wozi się z dyktą, bo > dawno go nie widziałem... :)

Hehehe nie ma jeszcze dykte (wiem tragedia) ja mam świadomość ze na mojej zajezdni mechanicy pracuja połebkach . Ale wiem też ze nie maja materiałów do naprawy kombinująjak sie da :( . Ech szkoda gadać .

--- Jupi zabrali nam 5 ke dali 12 stke :D niech sie pogodno z nią meczy :D (nawet jesli tylko na wakacje to jupi :D)

wysłane przez konjo  4

M21 napisał(a):

> Hehehe nie ma jeszcze dykte (wiem tragedia) ja mam świadomość ze na > mojej zajezdni mechanicy pracuja połebkach . Ale wiem też ze nie maja > materiałów do naprawy kombinująjak sie da :( . Ech szkoda gadać .

Jak to to jeden skład można rozbebeszać na pożyczki z części składowych, ale już do sztandarowego 105Np nie ma z czego uszkodzonego szyby pożyczyć. ;) Skandal. ;)

--- My words may disturb.

So never mind the darkness.

wysłane przez M21 8

konjo napisał(a):

> Jak to to jeden skład można rozbebeszać na pożyczki z części > składowych, ale już do sztandarowego 105Np nie ma z czego uszkodzonego > szyby pożyczyć. ;) Skandal. ;)

No narazie za dawce służy 1050 . Sam nie czaje czemu nie zamontuja szyby zamiast tego szkaradztwa .

--- Jupi zabrali nam 5 ke dali 12 stke :D niech sie pogodno z nią meczy :D (nawet jesli tylko na wakacje to jupi :D)

wysłane przez DamTram (gość)

105ngs napisał(a):

> To już miało remont zanim przeszło z Pogodna na Niemierzyn, ale > tam było traktowane mało pieszczotliwie, a jak już przyszło do > was to zostało rozszabrowane tak, że dopiero WNT wam to złożyło > do kupy... Ale widać i WNT za wiele nie pomogło. ;)

Przeto on na zajezdni został złożony a nie na WNT!!

wysłane przez 105ngs

DamTram napisał(a):

> Przeto on na zajezdni został złożony a nie na WNT!!

Za prawdę powiadam ci, że WNT też maczało w nim swoje śrubokręty. :) Myślisz, że dlaczego tak długo stał na Golęcinie ? Na WNT go uzdrowili, a potem dopiero mógł zostać skręcony z powrotem. :)

wysłane przez Pepe 235

105ngs napisał(a):

> Myślisz, że dlaczego tak długo stał na Golęcinie ? Na WNT go > uzdrowili, a potem dopiero mógł zostać skręcony z powrotem. :)

1059+1060 nie był na WNT od czasu gdy przechodził z Pogodna na Niemierzyn. Nie wiem skąd to wytrzasnąłeś, ale stał sobie 14 miesięcy na Golęcinie i się z tamtąd nie ruszył. :)

wysłane przez Mario  ?

man751 napisał(a):

> 1059+1060 nie był na WNT od czasu gdy przechodził z Pogodna na > Niemierzyn. Nie wiem skąd to wytrzasnąłeś, ale stał sobie 14 miesięcy > na Golęcinie i się z tamtąd nie ruszył. :)

Hehe, a wóżki się nie ruszały? :> A tak na poważnie, zastawia mnie,skąd miał takie czerwoe koła z białymi obręczami. Czyźby to lokomotywownia sprzedała te koła? :-) ;>

--- 100 zdjęć już mam za sobą. Fajnie.

wysłane przez Pepe 235

M21 napisał(a):

> To to powino isc na NG jako mastępne .

Powinno, ale pójdzie 1045+1046. :)

wysłane przez M21 8

man751 napisał(a):

> Powinno, ale pójdzie 1045+1046. :)

Dzięki za info . Ciekawe jak je zrobią .

wysłane przez Wojciech

M21 napisał(a):

> Nie ma większego złomu w mieście chyba . Wiecznie sie coś > psuje .To to powino isc na NG jako mastępne .

Nie martw się, są jeszcze o wiele gorsze złomy w mieście :) W opinii motorniczych z zajezdni Golęcin 1059+1060 jest dobrym wozem, świadczy o tym też fakt, że 59+60 bardzo często jedzi na liniach 2 i 8(a na te linie golęcin złomów nie puszcza). Fakt, jak 1059+1060 trafił z Niemierzyna na Golęcin to był straszny trup, ale przez ponad rok został zrobiony idealnie.

"Co u innych nierealne, u nas staje się normalne" Tramwaje Szczecińskie

wysłane przez M21 8

Wojciech napisał(a):

> Nie martw się, są jeszcze o wiele gorsze złomy w mieście :) W > opinii motorniczych z zajezdni Golęcin 1059+1060 jest dobrym > wozem, świadczy o tym też fakt, że 59+60 bardzo często jedzi na > liniach 2 i 8(a na te linie golęcin złomów nie puszcza). Fakt, > jak 1059+1060 trafił z Niemierzyna na Golęcin to był straszny > trup, ale przez ponad rok został zrobiony idealnie.

Taaa i idelanie sie psuje nonstop.

--- Jupi zabrali nam 5 ke dali 12 stke :D niech sie pogodno z nią meczy :D (nawet jesli tylko na wakacje to jupi :D)

wysłane przez rafal (gość)

Taki tramwaj to złom!!! Ucieszyło by mnie jak by było zdjęcie z 4N1+4ND1 283+343 z tablicami 6bis

wysłane przez M21 8

rafal napisał(a):

> Taki tramwaj to złom!!! Ucieszyło by mnie jak by było zdjęcie > z 4N1+4ND1 283+343 z tablicami 6bis

No i odrazu cofnięcie do ery Gierka :]

wysłane przez konjo  4

rafal napisał(a):

> 283+343

2_9_3+343

So never mind the darkness.

wysłane przez Wojciech

rafal napisał(a):

> Taki tramwaj to złom!!! Ucieszyło by mnie jak by było zdjęcie > z 4N1+4ND1 283+343 z tablicami 6bis

A mnieucieszyło by zdjęcie Combino z barwach szczecińskich z wielkim gryfem, na linii 14 na os. Majowym...Koncert życzeń to chyba nie tutaj.

"Co u innych nierealne, u nas staje się normalne" Tramwaje Szczecińskie