Forum

10 zamiast 6Bis

wysłane przez M21 8

Mam takie pytanie do osób które sie znaja na KM (tak dkołkadniej na zapotrzebowaniu na linie) .Czy uruchomienie lini 10 na trasie Ludowa -> Potulicka miało by sens ?? . Pytam czysto teoretycznie .

--- Jupi zabrali nam 5 ke dali 12 stke :D niech sie pogodno z nią meczy :D (nawet jesli tylko na wakacje to jupi :D)

wysłane przez Wojtek 24

M21 napisał(a):

> Mam takie pytanie do osób które sie znaja na KM (tak > dkołkadniej na zapotrzebowaniu na linie) .Czy uruchomienie > lini 10 na trasie Ludowa -> Potulicka miało by sens ?? . > Pytam czysto teoretycznie .

Myślę, że nie. 6bis jest linią wspomagającą dla "szóstki". Poza tym z Matejki mamy dwie linie na Potulicką (1,4), więc trzecia byłaby niepotrzebna. A z Ludowej na Matejki jest "jedenastka", oraz ze Stoczni Szczecińskiej "piątka". To w zupełności wystarczy.

wysłane przez MQ ?

M21 napisał(a):

> Mam takie pytanie do osób które sie znaja na KM (tak > dkołkadniej na zapotrzebowaniu na linie) .Czy uruchomienie > lini 10 na trasie Ludowa -> Potulicka miało by sens ?? .

Zapraszam na przystanki "Dworzec Główny" i "Wyszyńskiego" ok. godz. 5:00. Tam znajdziesz odpowiedź. Oczywiście zakładając, że zgodnie z Twoim tematem zastępujesz linię Pomorzany - Ludowa linią Potulicka - Ludowa.

--- NIE dzieciom Neostrady! http://dn.byethost5.com/

wysłane przez M21 8

mkubien napisał(a):

> Zapraszam na przystanki "Dworzec Główny" i "Wyszyńskiego" > ok. godz. 5:00. Tam znajdziesz odpowiedź. Oczywiście > zakładając, że zgodnie z Twoim tematem zastępujesz linię > Pomorzany - Ludowa linią Potulicka - Ludowa.

No i po co tak agresywnie odrazu. Pytam się tylko nie wolno ??

--- Jupi zabrali nam 5 ke dali 12 stke :D niech sie pogodno z nią meczy :D (nawet jesli tylko na wakacje to jupi :D)

wysłane przez MQ ?

M21 napisał(a):

> No i po co tak agresywnie odrazu. Pytam się tylko nie wolno ??

Ależ wolno i wcale nie agresywnie. Dałem Ci wskazówkę, gdzie znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie. Zresztą logika wskazuje, że gdyby nie było zapotrzebowania na 6BIS, to przy okazji odwieszania linii po wakacjach tę by sobie za którymś razem darowano. Czasem wystarczy się zastanowić.

--- NIE dzieciom Neostrady! http://dn.byethost5.com/

wysłane przez M21 8

mkubien napisał(a):

> Ależ wolno i wcale nie agresywnie. Dałem Ci wskazówkę, gdzie > znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie. Zresztą logika wskazuje, że > gdyby nie było zapotrzebowania na 6BIS, to przy okazji odwieszania > linii po wakacjach tę by sobie za którymś razem darowano. Czasem > wystarczy się zastanowić.

No ok to moze inczaej zapytam czy linia Ludowa ->Potulicka miała by sens Trasa razem z 11 a potem zakreca w strone pl .Żołnierza i na Potulicką (lub do dworcowej wtedy 2-ka może kursowac do Potulickiej) . Przy jednoczesnym zmniejeszniu częstotliwości 11 do 12 min cały dzień w tym momencie 4 nabrała by większego sensu w godzinach szczytu . A żeby łatwiej się było przesiadac z 4 ki na 10 można by zbudować przystanek na wyskosći peronów 101,107 w strone Ludowej i Potulickiej.W tym momencie wygodniej by było dla ludzi którzy przesiadaja sie z 1,4,5,11 na 56,68,101,107,C,F,G. (Propozycja mojego kuzyna ;) )

--- Jupi zabrali nam 5 ke dali 12 stke :D niech sie pogodno z nią meczy :D (nawet jesli tylko na wakacje to jupi :D)

wysłane przez MQ ?

M21 napisał(a):

> No ok to moze inczaej zapytam czy linia Ludowa ->Potulicka miała by > sens

Wybacz, nie mam zdolności wróżenia z fusów. Propozycja Potulicka - Ludowa niepoparta żadnymi badaniami ma tyle sensu, co Pomorzany - Głębokie czy Krzekowo - Rodła - Basen Górniczy.

--- NIE dzieciom Neostrady! http://dn.byethost5.com/

wysłane przez Szczeciniak (gość)

Pomorzany -- Głębokie miała by ses ale w wakacje by można szybko (szybciej niż 3) dostać si na Arkonke i jezoro Głębokie. Np. co 20 minut.

wysłane przez MQ ?

Szczeciniak napisał(a):

> Pomorzany -- Głębokie miała by ses ale w wakacje by można szybko > (szybciej niż 3) dostać si na Arkonke i jezoro Głębokie. Np. co 20 > minut.

Bo przesiadka na Placu Kościuszki na "dziewiątkę" jest problemem nie do przejścia.

--- NIE dzieciom Neostrady! http://dn.byethost5.com/

wysłane przez (użytkownik usunięty)

M21 napisał(a):

>W tym momencie wygodniej by było dla ludzi którzy > przesiadaja sie z 1,4,5,11 na 56,...

A on kiedy linia 56 ma pętle na Placu Rodła? ]:->

wysłane przez M21 8

krzysiek12 napisał(a):

> A on kiedy linia 56 ma pętle na Placu Rodła? ]:->

Hheheheh miało byc 59 ale gafa :P

wysłane przez (użytkownik usunięty)

M21 napisał(a):

> Hheheheh miało byc 59 ale gafa :P

Tak myślałem, że o 59 chodzi ;)

wysłane przez Wojciech

M21 napisał(a):

> Mam takie pytanie do osób które sie znaja na KM (tak > dkołkadniej na zapotrzebowaniu na linie) .Czy uruchomienie > lini 10 na trasie Ludowa -> Potulicka miało by sens ?? .

6Bis jest po to, aby odciążyć 6 przede wszystkim na trasie Ludowa-Wyszyńskiego, tak więc uruchomienie w zamian za 6Bis linii 10 na trasie Ludowa-Potulicka było by nieudane.

"Co u innych nierealne, u nas staje się normalne" Tramwaje Szczecińskie