Forum

Tłum pasażerów oczekuje na przyjazd Bezpłatnej...

zdjęcie
Tłum pasażerów oczekuje na przyjazd Bezpłatnej Linii Specjalnej do Trzebieży
Ja pierdziele, ile sierści (czyt. ludzi)! :D

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Mareczek napisał(a):

> Ja pierdziele, ile sierści (czyt. ludzi)! :D

O cholera! Czegoś takiego jeszcze nie widziałem! Ciekawe czy dwa dni bezpłatnych kursów do Trzebieży sprawią, że ludzie zaczną się interesować linią samorządową :). No i ciekawe ile ludzi nie załapie się na dzisiejszy powrót do Polic i Szczecina ;).
Mareczek napisał(a):

> Ja pierdziele, ile sierści (czyt. ludzi)! :D

To jeszcze nic, ja jechałem NG312 #752 kursem z Trzebieży o 18:00, było naprawdę ciasno :| Eksperyment pod tytułem: Ile pasażerów zmieści się do MAN-a NG312 może przynieśc rękoczyny. :( W Trzebieży, według SPPK jest około 5 tyś ludzi ze Szczecina i Polic.
man751 napisał(a):

> To jeszcze nic, ja jechałem NG312 #752 kursem z Trzebieży o > 18:00, było naprawdę ciasno :| Eksperyment pod tytułem: Ile > pasażerów zmieści się do MAN-a NG312 może przynieśc rękoczyny. > :( W Trzebieży, według SPPK jest około 5 tyś ludzi ze Szczecina > i Polic.

i gdyby tfu tfu doszło do wypadku to kierowca, przewoźnik? beknie za przeładowany autobus :/.

wysłane przez rafal (gość)

jasny piorun co za tłok!!! Takiego na wszystkich świętych nie było!!! tyle ludzi jakby awaria była!!!Hehe.

wysłane przez marko 4

rafal napisał(a):

> jasny piorun co za tłok!!! Takiego na wszystkich świętych nie > było!!! tyle ludzi jakby awaria była!!!Hehe.

Prawie tyle samo ludzi chciało po koncercie IRY w Policach do 524 sie wbić. Na 524 jechał M11. Ścisk był niesamowity i niestety ludzie czekający na następnych przystankach już nie weszli...

wysłane przez Luke_Police 151

marko napisał(a):

> Prawie tyle samo ludzi chciało po koncercie IRY w Policach do > 524 sie wbić. Na 524 jechał M11. Ścisk był niesamowity i > niestety ludzie czekający na następnych przystankach już nie > weszli...

Po masowych imprezach sytuacja którą opisałeś zdarza się nagminnie. Kiedyś jak jechałem tą linią do Polic w noc imprezy - Wejście do Unii (występ In-grid na Wałach i inne atrakcje) - to na Placu Rodła 70% ludzi zostało na przystanku. A w autobusie czułem się jak sardynka w puszce :-P. O demolce, którą wtedy huligani zrobili w autobusie już nie wspomnę, bo kiedyś o tym już pisałem na forum.

Technik serwisu :)

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Widze, że ten tłum czeka na autobus, który miał odjechać o godz. 16.00 Widze tu siebie :D