Forum

Ikarus na linii pracowniczej

zdjęcie
Ikarus na linii pracowniczej
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Pepe 235

Ciekawe czy jeszcze wyjedzie na jakąkolwiek linię, chocby pracowniczą? Na liniach ZDITM-u nie jeździ od 30 maja. Widział ktoś z was go na zakładowych w czerwcu?

wysłane przez Luke_Police  163

man751 napisał(a):

> Ciekawe czy jeszcze wyjedzie na jakąkolwiek linię, chocby > pracowniczą? Na liniach ZDITM-u nie jeździ od 30 maja. > Widział ktoś z was go na zakładowych w czerwcu?

Ja tam może nie śledzę linii pracowniczych jakoś specjalne regularnie, ale rzeczywiście tego Ikarusa już bardzo długo nie widziałem. Teraz jak mają te MANy z Norwegii, wysoce prawdobodobne jest, że zostanie skasowany. Ikarusy bójcie się :P

Technik serwisu :)

wysłane przez m200

man751 napisał(a):

> Widział ktoś z was go na zakładowych w czerwcu?

Dosc czesto widze linie pracownicze do Z.Ch. i w czerwcu widzialem Ikarusa raz, ale nie wiem jaki mial numer. Glownie jezdza Many przegubowe i deskorolki.

wysłane przez Luke_Police  163

m200 napisał(a):

> Dosc czesto widze linie pracownicze do Z.Ch. i w czerwcu > widzialem Ikarusa raz, ale nie wiem jaki mial numer. Glownie > jezdza Many przegubowe i deskorolki.

Dziś na pracowniczej 21 widziałem Ikarusa, ale to był #709. Tuż przed nim jechał Jelcz 120M #3009, ale nie miał żadnych tablic, ani pasażerów w środku, więc to raczej nie była linia pracownicza.

Technik serwisu :)

wysłane przez Phobos 17

man751 napisał(a):

> Ciekawe czy jeszcze wyjedzie na jakąkolwiek linię, chocby > pracowniczą?

Nikłe szanse. SPPK musi się pozbyć wszystkich ikarów za wyjątkiem 741-743 - takie były wymogi przetargu na 10 lat. A skoro nie mogą jeździć na liniach ZDiTM to nie będzie opłacalne ich utrzymywanie w stanie gotowości tylko linii pracowniczych.

--- Jestem zły i niedobry - wiem. Wymyślcie coś nowego...

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez ktos (gość)

Szkoda ze SPPK kasuje wiekszosc Ikarów szczególnie dobrze sie nimi jezdziło na F a jak juz Ikary nie beda jezdzic na F to trzeba bedzie sie przeniesc na 107 bo F bez Ikara to nie jest F :(:(:(

wysłane przez X

ktos napisał(a):

> Szkoda ze SPPK kasuje wiekszosc Ikarów

Ja myślę,że to jednak bardzo dobre posuniecie

> szczególnie dobrze sie > nimi jezdziło na F a jak juz Ikary nie beda jezdzic na F to > trzeba bedzie sie przeniesc na 107

Myślę,że na 107 również nie użyczysz Ikarusa

> bo F bez Ikara to nie jest > F :(:(:(

A możesz podać jakiś argument dotyczący wyższosci Ikarusa nad MANem??

--- Myślenie nie boli...

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz

wysłane przez LLUZNIAK

Romanas napisał(a):

> A możesz podać jakiś argument dotyczący wyższosci Ikarusa nad > MANem??

Błagam... Nie prowokuj go! Zaraz się zacznie, jak to ikarus fajnie lata po drodze, jaki to on pakowny i szybki, jaki przewiewny dzięki otwieranym oknom i dziurom w konstrukcji, itp. A MAN jest fe, bo tak. To po prostu zaczyna być nudne :>

wysłane przez Phobos 17

Tak, tak. I jeszcze wykupić wszystkie ikarusy z Polski, łatać w nieskończoność i jeździć, bo komunikacja miejska bez ikarus to nie komunikacja miejska. Albo zredukowac ilosc linii autobusowych do jednej i wyuszczać na nią polickiego ogórka, bo komunikacja miejska bez ogórków to nie komunikacja miejska...

--- Jestem zły i niedobry - wiem. Wymyślcie coś nowego...

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.