Forum

Objazdowa siódemka na nieużywanym liniowo skręcie

zdjęcie
Objazdowa "siódemka" na nieużywanym liniowo skręcie
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić co ten tramwaj właściwie tutaj robi? :P
lex napisał(a):

> Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić co ten tramwaj właściwie tutaj > robi? :P

Jedzie sobie objazdem :) Przez 50 min by zamknięty odcinek torów od Kościuszki do Jagielońskiej, 5 i 7 jeździły objazdem przez Wojska Polskiego.
man751 napisał(a):

> Jedzie sobie objazdem :) Przez 50 min by zamknięty odcinek > torów od Kościuszki do Jagielońskiej, 5 i 7 jeździły objazdem > przez Wojska Polskiego.

-> Ooo a to ciekawe :). A można znać powód tego zamknięcia, bo nigdzie na forum o tym nie wyczytałem? Jakiś wypadek czy może naprawy torowiska jakieś?

--- czerwona, czerwona, czerwona... $^&$%$& :/
lex napisał(a):

> Ooo a to ciekawe :). A można znać powód tego zamknięcia, bo > nigdzie na forum o tym nie wyczytałem? Jakiś wypadek czy może > naprawy torowiska jakieś?

Tory się rozjechały prawdopodobnie z gorąca, niedaleko Jagiellońskiej. Od 14:25 do 15:35 dokładnie 5, 7, 9 kursowały więc zmienioną trasą.
man751 napisał(a):

> > Przez 50 min by zamknięty odcinek > > torów od Kościuszki do Jagielońskiej

Nie dokładnie tak, nieprzejezdny był odcinek na Bohaterów Warszawy od skrzyżowania z Jagiellońską do Wawrzyniaka.

lex napisał(a):

> A można znać powód tego zamknięcia, bo > nigdzie na forum o tym nie wyczytałem? Jakiś wypadek czy może > naprawy torowiska jakieś?

Prawdopodobnie pęknięcie szyny zaraz za skrzyżowaniem z Jagiellońską.
HDD napisał(a):

> Nie dokładnie tak, nieprzejezdny był odcinek na Bohaterów Warszawy > od skrzyżowania z Jagiellońską do Wawrzyniaka.

Taaaaa straszna mi różnica :) Tylko że przez to właśnie nie kursowały tramwaje już od placu Kościuszki właśnie do Wawrzyniaka, a także ulicą Jagiellońską :|
man751 napisał(a):

> Taaaaa straszna mi różnica :)

Uściśliłem tylko, podając który odcinek był nieprzejezdny. Zamknięte faktycznie było trochę więcej.

> Tylko że przez to właśnie nie kursowały > tramwaje już od placu Kościuszki właśnie do Wawrzyniaka, a także > ulicą Jagiellońską :|

Warto dodać, że tylko w stronę Krzekowa; w stronę centrum ruch odbywał się normalnie.