Forum

Pasażerowie nieco zdziwieni, ale jaka gratka dla...

zdjęcie
Pasażerowie nieco zdziwieni, ale jaka gratka dla miłośników
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez mike_1994

Mam takie pytanko dlaczego na trzeciej szybie w członie B (pierwsza szyba za trzecimi drzwiami) są naklejone literki, które tworzą napis "RÓWNOWATROŚĆ"?
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
mike_1994 napisał(a):

> Mam takie pytanko dlaczego na trzeciej szybie w członie B > (pierwsza szyba za trzecimi drzwiami) są naklejone literki, > które tworzą napis "RÓWNOWATROŚĆ"?

Pozostałość po reklamie "Hotel Panorama". Bodajże po którymś tam z rzędu odświeżeniu podawali cenę w Euro za pokój, a obok "równowartości" był przelicznik na złotówki. Reklama zeszła, napis został.

-- Zapamiętaj datę - 28.09.2006, godz 21:11. 57 przyjechał planowo na przystanek "Kormoranów". Cuda się zdarzają ale nie licz na nie.

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
mike_1994 napisał(a):

> Mam takie pytanko dlaczego na trzeciej szybie w członie B > (pierwsza szyba za trzecimi drzwiami) są naklejone literki, > które tworzą napis "RÓWNOWATROŚĆ"?

Oznacza to, że tramwaj stanowi równowartość tego co waży na złomie ;-)
?

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Czym są zdziwieni pasażerowie? Dlaczego gratka? Rozumiem, jaką satysfakcję daje autorom zdjęć błyskotliwy komentarz, ale za kilka lat zaglądając do "archiwaliów" mogą przeklinać samych siebie, szukając w newsach o co chodziło. Przy okazji z Komisu korzystają nie tylko superznawcy ale i mniej wyrobieni a jednak MKM, dla których Komis jest ważnym źródłem informacji :) Czytając niektóre podpisy do zdjęć mam wrażenie, że serwis przeznaczony jest właśnie tylko dla wąskiego grona, albo że ważniejsza jest błyskotliwa forma od treści :)

wysłane przez Pepe 90

mimbla napisał(a):

> Czym są zdziwieni pasażerowie? Dlaczego gratka? Rozumiem, > jaką satysfakcję daje autorom zdjęć błyskotliwy > komentarz, ale za kilka lat zaglądając do "archiwaliów" > mogą przeklinać samych siebie, szukając w newsach o co > chodziło.

Gratka bo to pierwszy dzień wagonów 102Na na linii 5 z pogodna, pasażerowie ździwieni bo dotychczas mogli się przejechac na "piątce" wyłącznie składami golęcińskich lub GT6. :)