Forum

Pociąg/tramwaj/samochód

wysłane przez Hyron (gość)

Hej! Nie wiem czy to właściwe forum - jak nie, niech mnie admini wytną. Nie wiecie jak dostać się z Dworca Głównego w Szczecinie na trasę samochodową do przejścia Granicznego w Kołbaskowie? Punkt przecięcia nie jest mocno istotny. Zamierzam odbyć podróż kombinowaną jak w temacie. Pozdrawiam Hyron

wysłane przez MQ 0

Hyron napisał(a):

> Nie wiecie jak dostać się z Dworca Głównego w Szczecinie na > trasę samochodową do przejścia Granicznego w Kołbaskowie?

Z Dworca Głównego do Kołbaskowa można dojechać bezpośrednio autousem linii 81, jednak tylko wybrane kursy tej linii są wydłużone do Kołbaskowa. W Kołbaskowie można wjechać na autostradę prowadzącą do przejścia granicznego.

> Punkt przecięcia nie jest mocno istotny. Zamierzam odbyć > podróż kombinowaną jak w temacie.

Jeśli bardzo chcesz kombinować, mogę zaproponować coś takiego: * tramwajem linii 6 (kier. Gocław) do przystanku "Wyszyńskiego" * tramwajem linii 7 lub 8 (kier. Basen Górniczy) z przystanku "Wyszyńskiego" do końca * autobusem linii 55 z Basenu Górniczego do końca (pętla "Autostrada"). Przy pętli jest wjazd na autostradę prowadzącą do przejścia granicznego.

--- http://ag.bocznica.org/

wysłane przez techno

Uzupełniając post Maćka:)

> Z Dworca Głównego do Kołbaskowa można dojechać bezpośrednio > autousem linii 81, jednak tylko wybrane kursy tej linii są > wydłużone do Kołbaskowa. W Kołbaskowie można wjechać na > autostradę prowadzącą do przejścia granicznego.

Z Dworca do Kołbaskowa 81 jedzie w dni powszednie: - 5:52 - 7:02 - 8:25 - 13:22 - 15:42 - 18:40 a w soboty: - 8:37 - 14:12 Peron 81 znajduje się zaraz przy wyjściu z tunelu pod dworcem.

> Jeśli bardzo chcesz kombinować, mogę zaproponować coś takiego: > * tramwajem linii 6 (kier. Gocław) do przystanku > "Wyszyńskiego" > * tramwajem linii 7 lub 8 (kier. Basen Górniczy) z przystanku > "Wyszyńskiego" do końca > * autobusem linii 55 z Basenu Górniczego do końca (pętla > "Autostrada"). Przy pętli jest wjazd na autostradę prowadzącą > do przejścia granicznego.

Dodam, że przy kombinowaniu można zastosować jeszcze jedną opcję, czyli od Basenu Górniczego (jako trzeci środkek transportu), zamiast autobusu 55 można pojechać liniami 73 (kierunek Wielgowo Borsucza) lub 79 (kierunek Jezierzyce) i wysiąść na przystanku "Zwierzyniecka" by przejść kilkaset metrów do węzła Kijewo. Jak jedziesz w kierunku morza to właśnie to miejsce polecam na łapanie stopa (większa liczba kierowców zjeżdża na A6 właśnie tutaj, na kierunek Świnoujśćie - krajowa "3"/Koszalin->Gdańsk krajowa "6").

--- Reflektor prawdy rzuci światło na ukrytych w krzakach manipulatorów!

Problemy z matematyką? Zadzwoń! 0-800-[(10x)(13i)^2]-[sin(xy)/2.362x]

wysłane przez hyron (gość)

Dzięki za obydwie odpowiedzi! Spróbuję sobie poplanować z rozkładami jazdy - Dzięki raz jeszcze!