Forum

Golęciński skład 105Na na linii 8

zdjęcie
Golęciński skład 105Na na linii 8
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez X

Spójrzcie na numer linii.Ósemka jakby była włożona odwrotnie, czy na Golęcinie nie wiedzą jak prawidłowo wygląda ósemka??

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz

wysłane przez Mario  ?

Romanas napisał(a):

> Spójrzcie na numer linii.Ósemka jakby była włożona odwrotnie, > czy na Golęcinie nie wiedzą jak prawidłowo wygląda ósemka??

ehh... czepiasz się :-P Ważne, że jest prawie indentyczne do "ósemki"

--- Moim ulubionym składem jest: 1003+1004 i 1047+1048

wysłane przez Luke_Police  163

Romanas napisał(a):

> Spójrzcie na numer linii.Ósemka jakby była włożona odwrotnie, > czy na Golęcinie nie wiedzą jak prawidłowo wygląda ósemka??

Akurat w tym przypadku odwrotne włożenie nie robi różnicy, gorzej gdyby to było 6 albo 5 :D

Technik serwisu :)
Heh, Ty lepiej zwróć uwagę, że ta "ósemka" jest zakoszona z Pogodna ;-) Golęcin umie robić tablice tylko z czcionką Times New Roman :-D
> Heh, Ty lepiej zwróć uwagę, że ta "ósemka" jest zakoszona z > Pogodna ;-) Golęcin umie robić tablice tylko z czcionką Times > New Roman :-D

Eee, na piątce czasem można spotkać tablice ''klasyczne'', ale są one bardzo stare i czasem nawet mało czytelne (chodzi mi o tą piątke obsługiwaną przez stopiątki)

wysłane przez (użytkownik usunięty)

luki663719 napisał(a):

> Eee, na piątce czasem można spotkać tablice ''klasyczne'',

Nie bardzo rozumie, a to numerki dzielą się na klasyczne i nie klasyczne? (domyślam się ze chodzi o czcionkę? Ale nie jestem pewien domysłu).

--- Ostatnia pieśń o Wolności
> Nie bardzo rozumie, a to numerki dzielą się na klasyczne i nie > klasyczne? > (domyślam się ze chodzi o czcionkę? Ale nie jestem pewien domysłu).

Dobrze sie domyśliłeś. Chodzi mi o czcionkę