Forum

Jeszcze chwila i zapraszamy na prezentację...

zdjęcie
Jeszcze chwila i zapraszamy na prezentację...
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Bartek (gość)

Male pytanko... Po co ta reklama na wagonie skoro muzeum de facto nie istnieje?

p. bartek
Bartek napisał(a):

> Male pytanko... Po co ta reklama na wagonie skoro muzeum de > facto nie istnieje?

hmmm... A może być poszukał informacji na temat muzeum w wyszukiwarce? Czy to takie trudne?

http://www.mkm.szczecin.pl/news.php?detail=1136306627.news&query=muzeum

--- Moim ulubionym składem jest: 1003+1004 i 1047+1048

wysłane przez kajetansz (gość)

Bella napisał(a):

> hmmm... A może być poszukał informacji na temat muzeum w > wyszukiwarce? Czy to takie trudne?

ja podobnie mysle jak bartek. Co prawda jest ono formalnie, ale nie jest dostepne. I czemu teraz ta reklama ma sluzyc?

wysłane przez Bartek (gość)

> hmmm... A może być poszukał informacji na temat muzeum w > wyszukiwarce? Czy to takie trudne?

Zaintrygowany reklama na tramwaju chcialbym wybrac sie do muzeum i obejrzec sobie te cuda techniki, wiec napisz mi po ile moge kupic bilet i w jakich godzinach jest otwarte, bo tego w wyzukiwarce nie ma. No ale skoro jestes taki hop do przodu to prosze, moze znajdziesz?
Bartek napisał(a):

> Zaintrygowany reklama na tramwaju chcialbym wybrac sie do muzeum > i obejrzec sobie te cuda techniki, wiec napisz mi po ile moge > kupic bilet i w jakich godzinach jest otwarte, bo tego w > wyzukiwarce nie ma. No ale skoro jestes taki hop do przodu to > prosze, moze znajdziesz?

A więc o to Ci chodziło. No to bardzo przepraszam. Więc muzeum dla zwiedzających jeszcze nie istnieje:-p

--- Moim ulubionym składem jest: 1003+1004 i 1047+1048
Bartek napisał(a):

> Male pytanko... Po co ta reklama na wagonie skoro muzeum de > facto nie istnieje?

To był autorski pomysł, który wyewoluował podczas wspólnych rozmów artystów, którzy wagon pomalowali, MZK oraz OFFicyny. Muzeum wprawdzie jeszcze długo nie będzie otwarte dla zwiedzających, ale chodziło o utrwalenie w świadomości opinii poblicznej, że takie muzeum jednak istnieje.