Forum

Wymyślcie coś nowego!

zablokowany

wysłane przez kościotrup (gość)

W remontach 105-tek wymienia się tylko wyposażenie wewnętrzną, drzwi i wyświetlacze! Zróbcie coś nowego! Np. wymienić te stare rozwalające się lampy z lat 70-tych na JAKIŚ FUUL WYPAS!

wysłane przez (użytkownik usunięty)

kościotrup napisał(a):

> W remontach 105-tek wymienia się tylko wyposażenie > wewnętrzną, drzwi i wyświetlacze! Zróbcie coś nowego! Np. > wymienić te stare rozwalające się lampy z lat 70-tych na > JAKIŚ FUUL WYPAS! Jeśli dasz pieniądze na te "FUUL WYPAS" lampy, to może i wymienią...

wysłane przez Piotr

PiNgWiN napisał(a):

> Jeśli dasz pieniądze na te "FUUL WYPAS" lampy, to może i > wymienią...

Przy tym wszystkim to lampy akurat najtaniej wychodzą, ale takie duperele odmładzają kształt pojazdu...Wystarczy nowocześniejsze oświetlenie, osłony na wózki- a la bulwa...Nikt mi nie powie, że to wielkie wydatki...Generalnie po prostu nie przykłada się wagi do wyglądu zewnętrznego - ma jeździć przez najbliższe 15 lat, być praktyczne w utrzymaniu etc. Poza tym trzeba też mieć trochę fantazji, aby zadbać o kosmetykę...Tylko czego się spodziewać? Nowe kolory to podrasowanie PRLu..:(. Tak się sprawy mają...

wysłane przez Michal105N 11

> W remontach 105-tek wymienia się tylko wyposażenie > wewnętrzną, drzwi i wyświetlacze! Zróbcie coś nowego! Np. > wymienić te stare rozwalające się lampy z lat 70-tych na > JAKIŚ FUUL WYPAS!

Jak sam napisałeś jest to remont 105.Więc nie oczekuj że na WNT zrobią ci ze 105 bulwe.Pozatym jak sama nazwa wskazuje jest to modernizacja więc niektóre elementy są odmładzane więc ich wygląd zostaje bez zmian tylko,że,np. nie porysowany(dajmy przykład szyby).