Forum

Nowa reklama na składzie

wysłane przez Phobos 17

Jak to szło? "Będziemy odchodzić od reklam zaklejających szyby"?...

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez leks 17

Phobos napisał(a):

> Jak to szło? "Będziemy odchodzić od reklam zaklejających > szyby"?...

Taa mnie to już po prostu wkurw****. W ogóle to nie rozumiem zaklejanie szyb, to jakiś absurd - nie można robić takiej reklamy jak np. ma jeden skład - PANORAMA FIRM czy coś takiego gdzie reklama wcale nie wchodzi na szybe. Zawsze trzeba ją obkleić?! Poza tym miasto twierdzi, że reklamy są pokryte folią z dziurkami, która to niby jest przejrzysta i wszystko dobrze przez nią widać, a np. ostatnio w Volvie B10MA ze Spak'u nic kompletnie nie widziałem gdy na szybe świeciło słońce. W dodatku co jeszcze mają powiedzieć osoby o kiepskim wzroku, którym np. obraz w oczach sie rozmazuje :P. Ale tak na poważnie to rządam, by w końcu zaprzestano tych pie**** reklam, bo to strasznie wkurza. Niech sobie takie autobusy jeżdzą swobodnie po mieście tak jak np. kiedyś jedna z L11 Spad'u, ale nie na liniach - pasażerowie mają prawo widzieć dokąd jadą! To samo oczywiście z tramwajami.

--- czerwona, czerwona, czerwona... $^&$%$& :/

wysłane przez luki663719 17

> Poza tym miasto twierdzi, że reklamy są pokryte folią z > dziurkami, która to niby jest przejrzysta i wszystko dobrze > przez nią widać, a np. ostatnio w Volvie B10MA ze Spak'u nic > kompletnie nie widziałem gdy na szybe świeciło słońce. W > dodatku co jeszcze mają powiedzieć osoby o kiepskim wzroku, > którym np. obraz w oczach sie rozmazuje

Volvo 1582 i 1585 mają najgorsze folie, w innych jest nie dużo lepiej. Ostatnio starsza pani musiała wysiąść na pierwszym przystanku, ponieważ miała klaustrofobię, i nie wiedziała gdzie jedzie. Ja sam w tych autobusach czuje się jak w trumnie. A jak słoneczko przygrzeje co ostatnio nie jest nowością, albo deszczyk popada, to sytuacja staje się krytyczna. Z 1582 i 1585 zdjęto folię z pierwszej szyby za pierwszymi drzwiami i nie wiem po co, jak to i tak nic nie daje. A jak już tak to żądam SPRAWNEGO systemu informacji pasażerskiej PIXEL od SPAKu, żebym wiedział gdzie jadę!

wysłane przez t105n  49

Phobos napisał(a):

> Jak to szło? "Będziemy odchodzić od reklam zaklejających > szyby"?...

Zapomniałeś uściślić: "ale tylko w momencie zakończenia ekspozycji reklamy" ;-D

wysłane przez LLUZNIAK

Phobos napisał(a):

> Jak to szło? "Będziemy odchodzić od reklam zaklejających > szyby"

"...motorniczego" ;-)

wysłane przez DamTram

Phobos napisał(a):

> Jak to szło? "Będziemy odchodzić od reklam zaklejających > szyby"?...

"Ale to wyjątkowa reklama..."

wysłane przez mmm

Phobos napisał(a):

> Jak to szło? "Będziemy odchodzić od reklam zaklejających > szyby"?...

Kolejny atak na MZK na łamcach KOMIS-u? Jesteście gorsi niz Platforma.

wysłane przez Phobos 17

> Kolejny atak na MZK na łamcach KOMIS-u? Jesteście gorsi niz > Platforma.

Przepraszam, zapomiałem, że nie mogę się wypowiadać na forum. Obiecuję, że to był ostatni raz.

PS. Polecam naukę czytania zdania "Wszelkie wypowiedzi są prywatnymi opiniami ich autorów", które znajduje się w stopce forum.

--- O MZK możesz pisać co chcesz! (o ile piszesz w samych superlatywach)

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez MQ ?

mmm napisał(a):

> Kolejny atak na MZK na łamcach KOMIS-u? Jesteście gorsi niz > Platforma.

A Ty co taki przewrażliwiony? "Kolejny atak" czy kolejny raz stwierdzenie faktów?

--- Nie krytykuj MZK, bo nazwą cię pseudomiłośnikiem

wysłane przez Mareczek 5

mmm napisał(a):

> Kolejny atak na MZK na łamcach KOMIS-u? Jesteście gorsi niz > Platforma.

Może w ogóle wszyscy jesteśmy Giertychami?!

"Od reklam całowagonowych, które od góry do dołu oklejają wagon, będziemy odchodzić"... "Na następne reklamy typu całoskładowego na pewno nie będziemy wyrażać zgody."

W skrócie - dyrektor Turczyn nas okłamał.

--- Nie parkuj jak Łoś! -> http://www.nieparkuj.pl

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez Michal105N

> "Od reklam całowagonowych, które od góry do dołu oklejają wagon, > będziemy odchodzić"... "Na następne reklamy typu całoskładowego > na pewno nie będziemy wyrażać zgody."

Toż to przecież nie zakleili motorniczego i drugiej połowy szyby!

wysłane przez Mareczek 5

Michal105N napisał(a):

> > "Od reklam całowagonowych, które od góry do dołu oklejają wagon, > > będziemy odchodzić"... "Na następne reklamy typu całoskładowego > > na pewno nie będziemy wyrażać zgody." > > Toż to przecież nie zakleili motorniczego i drugiej połowy szyby!

Szyba motorniczego to "cały wagon"? A te szyby z tyłu to co? Ufoludki pewnie!

--- Nie parkuj jak Łoś! -> http://www.nieparkuj.pl

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez Michal105N

> Szyba motorniczego to "cały wagon"? A te szyby z tyłu to co? > Ufoludki pewnie!

Może mnie źle zrozumiałeś ale mnie chodziło o to że tą reklamę dopuścili tylko dla tego że nie zakleili tej połowy szyby na początku za kabiną, bo taki argument pasował by do MZK.

wysłane przez Mareczek 5

Michal105N napisał(a):

> Może mnie źle zrozumiałeś ale mnie chodziło o to że tą reklamę > dopuścili tylko dla tego że nie zakleili tej połowy szyby na początku > za kabiną, bo taki argument pasował by do MZK.

Dyrektor Turczyn wyraźnie powiedział: "Na następne reklamy typu całoskładowego na pewno nie będziemy wyrażać zgody." I nie ma żadnego "ale...".

--- Nie parkuj jak Łoś! -> http://www.nieparkuj.pl

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez leks 17

Mareczek napisał(a):

> Dyrektor Turczyn wyraźnie powiedział: "Na następne reklamy typu > całoskładowego na pewno nie będziemy wyrażać zgody." I nie ma żadnego > "ale...".

Taa i ktoś od reklam dosypał dyr. Turczynowi coś do herbaty i już zmienił zdanie :D, a może Pan Turczyn choruje na skleroze, albo jak nam to obiecywał nie wiedział co mówi? Pan T powinien teraz wytłumaczyć Nam jako pasazerom dlaczego mimo zapowiedzi nowe reklamy wciąż się pojawiają. Ciekaw jestem co, by wymyślil, aby się wytłumaczyć :D - potrzebował na samochód, a może buduje sobie nowy dom?

--- czerwona, czerwona, czerwona... $^&$%$& :/

wysłane przez konjo  4

lex napisał(a):

> potrzebował na samochód, a może buduje sobie nowy dom?

To już chyba trochę za daleko idące wnioski.

So never mind the darkness.

wysłane przez piotrek

mmm napisał(a):

> Kolejny atak na MZK na łamcach KOMIS-u? Jesteście gorsi niz > Platforma.

Drwisz sobie czy o drogę pytasz?