Forum

Modernizacja trafiła w końcu na linię 3

zdjęcie
Modernizacja trafiła w końcu na linię 3
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez (użytkownik usunięty)

No to super... O nowy tramwaj powinno się wmiare dbać i wysyłać na linie gdzie są lepsze torowiska. Jeżeli będzie regularnie na 3-jce to długo ta modernizacja nie pociągnie :-/
PiNgWiN napisał(a):

> No to super... O nowy tramwaj powinno się wmiare dbać i > wysyłać na linie gdzie są lepsze torowiska. Jeżeli będzie > regularnie na 3-jce to długo ta modernizacja nie pociągnie > :-/

Nie no to idiotyzm. Nowa modernizacja, a oni ją na trójke :/.

--- czerwona, czerwona, czerwona... $^&$%$& :/

wysłane przez Michal105N

> No to super... O nowy tramwaj powinno się wmiare dbać i > wysyłać na linie gdzie są lepsze torowiska. Jeżeli będzie > regularnie na 3-jce to długo ta modernizacja nie pociągnie > :-/

Niezapominaj że mieszkańcy Arkońskiej/Niemierzyńskiej również mają prawo jeździc nowszym taborem i to nie ich wina że torowisko to istny zygzaczek.I znów zaczyna się podobna historia co ze Stołczynem/Skolwniem...
> Niezapominaj że mieszkańcy Arkońskiej/Niemierzyńskiej również > mają prawo jeździc nowszym taborem

Super. Ale jakoś nikt nie myśli o puszczeniu Tatr na 3. Ciekawe dlaczego.

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez Michal105N

> Super. Ale jakoś nikt nie myśli o puszczeniu Tatr na 3. Ciekawe > dlaczego.

Nie wiem, ale by może że modernizacja kursowała na 3 to jednorazowy wybryk dyspozytora albo sprawdzali jak się będzie spisywac na tych torach...
Michal105N napisał(a):

> Nie wiem, ale by może że modernizacja kursowała na 3 to jednorazowy > wybryk dyspozytora albo sprawdzali jak się będzie spisywac na tych > torach...

Dzisiaj #738+751 też jeździ na "3". A tak wogóle to nie wiem, o co ten krzyk, bo przecież 105N2k też jeżdżą na "3".
Michal105N napisał(a):

> to nie ich wina że torowisko to istny zygzaczek.I znów zaczyna się podobna > historia co ze Stołczynem/Skolwniem...

No to co... Niech się złożą na nowe torowisko i tyle :D. I z drugiej strony: Nie zapominaj, że my nie chcemy, by wagony niszczono na tamtych torowiskach i tylko z tego powodu, że mieszkańcy chcą - jak na każdej linii większość z nich po 70 i jeżdzą za darmo, by na ich ulicy jeździł dobry wagon - na niektóre linie po prostu nie puszcza się nowych wagonów, a na niektóre starych - przykład: Gt6. MZK puki co obowiązuje tylko to, by wagon był technicznie sprawny i nie zagrażał życiu pasażerów - no stan 102Na to może inna sprawa, ale odłóżmy na razie na bok. I dlatego właśnie dziwi to, że na linii takiej jak 3 jeździ sobie wagonik 738. A remont Niemierzyńskiej być moze rozpocznie się po tym jak miasto otrzymałoby dofinansowanie, czas pokaże co się stanie.

--- czerwona, czerwona, czerwona... $^&$%$& :/

wysłane przez 105ngs

lex napisał(a):

> Nie zapominaj, że my nie chcemy, by wagony niszczono na tamtych > torowiskach

Właśnie, i tu nie chodzi tylko o niszczenie wózków i pudeł, ale i o zniszczenia wewnątrz wagonu. Szczęście w nieszczęściu, że gdzieś między 18 a 19 składzik ów został podmieniony na stodwójkę.

> puki

"Puki puki" to ktoś ci kiedyś w głowę zrobi za twoją dysortografię... ;>
105ngs napisał(a):

> "Puki puki" to ktoś ci kiedyś w głowę zrobi za twoją > dysortografię... ;>

AAA szczerze mówiąc to sie nie starałem przy tej wypowiedzi :]. Dysortografii u mnie nie stwierdzono, ale jak mi się nie chce i nie sprawdzam tego co pisze to tak się zdarza :).

--- czerwona, czerwona, czerwona... $^&$%$& :/