Forum

Tymczasowy przystanek przy ulicy Koszarowej

zdjęcie
Tymczasowy przystanek przy ulicy Koszarowej

wysłane przez RoGaL 2

Zauważcie, że brakuje jednej tabliczki z rozkładem dla linii 77. Chyba zapomnieli ją przenieść z przystanku, ponieważ szedłem tamtędy i widziałem, że rozkład wisiał.
Nom. Dla Wirmaru ważniejsze było przykręcenie tabliczki 714... :-/

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Phobos napisał(a):

> Nom. Dla Wirmaru ważniejsze było przykręcenie tabliczki 714...

A czy przypadkiem przenosinami przystanków w tym przypadku nie zajmowała się firma prowadząca roboty budowlane w tej części Dąbia?

-- Ostatnia pieśń o Wolności
dyrdus napisał(a):

> A czy przypadkiem przenosinami przystanków w tym przypadku nie > zajmowała się firma prowadząca roboty budowlane w tej części > Dąbia?

A zastanów się, czy ta firma posiada w magazynie słupki przystankowe kontrukcji takiej, jak używane w Szczecinie?

wysłane przez (użytkownik usunięty)

mkubien napisał(a):

> A zastanów się, czy ta firma posiada w magazynie słupki > przystankowe kontrukcji takiej, jak używane w Szczecinie?

A to przypadkiem nie jest słupek przeniesiony ze swojego stałego miejsca, a nie nowy?

-- Ostatnia pieśń o Wolności
dyrdus napisał(a):

> A to przypadkiem nie jest słupek przeniesiony ze swojego stałego > miejsca, a nie nowy?

Zważywszy na to, że w przypadku objazdów słupki wkopuje się zazwyczaj jakiś czas wcześniej, żeby nie biegać z nimi po mieście na wariata, sądzę, że jest nowy.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

mkubien napisał(a):

> Zważywszy na to, że w przypadku objazdów słupki wkopuje się > zazwyczaj jakiś czas wcześniej, żeby nie biegać z nimi po > mieście na wariata, sądzę, że jest nowy.

Ok. Może masz rację, tylko kilka dni wcześniej widziałem właśnie w Dąbiu jak szpece z firmy budowlanej przesuwali słupki sami na przystanku, więc wyciągnąłem wniosek z tego, że to może oni przenosinki robili :)

-- Ostatnia pieśń o Wolności
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
dyrdus napisał(a):

> Ok. Może masz rację, tylko kilka dni wcześniej widziałem właśnie > w > Dąbiu jak szpece z firmy budowlanej przesuwali słupki sami na > przystanku, więc wyciągnąłem wniosek z tego, że to może oni > przenosinki robili :)

To raczej wyciągnąłeś złe wnioski. Przystankami w całym Szczecinie zajmuje się wirmar i nie ma tutaj podziału na dzielnice. A jeśli chodzi o słupek to jest nowy.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.