Forum

Dyrektor MZK prezydentem?

Dyrektor Miejskiego Zakładu Komunikacji w Szczecinie chce wystartować w wyborach na prezydenta miasta.

wysłane przez X

Wreszcie jakaś dobra wiadomośc. Myślę, że skoro nie jest jemu obca tematyka komunikacji miejskiej to może udałoby mu się, troszeczkę zreformować naszą komunikacje w mieście, bo inne władze pokazały, że KM obchodzi ich tyle co zeszłoroczny śnieg.

-- Myślenie nie boli...

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz

wysłane przez Neo 42

Jeśli on poprawi sytuację z komunikacją miejską w naszym mieście, to namówie mojego ojca by na niego zagłosował. A po drugie i tak mało kto wybierze Jurczyka, więc Manduk ma większe szanse.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Moderator 0

MAN_2254 napisał(a):

> Jeśli on poprawi sytuację z komunikacją miejską w naszym > miejscu to namówie mego ojca by na niego zagłosował. A po > drugie i tak mało kto wybierze Jurczyka więc Manduk ma > większe szanse.

Przepraszam, ale nie bardzo rozumiem o jakim naszym miejscu mówisz? Chyba ciekawiej to by brzmiało gdybyś napisał: "w naszym mieście".

moderator@mkm.szczecin.pl

wysłane przez Michal105N

> Jeśli on poprawi sytuację z komunikacją miejską w naszym > mieście, to namówie mojego ojca by na niego zagłosował. A > po > drugie i tak mało kto wybierze Jurczyka, więc Manduk ma > większe szanse.

Ja również chciałbym żeby Pan Manduk został prezydentem naszego zielonego miasta. Modernizacja taboru, remonty torowisk, oraz rozbudowanie sieci tramwajowej to tylko częśc celów który nowy prezydent miasta powinien sobie postanowic wobec KM. Myślę że jest on najbradziej wiarygodnym kandydatem który może poprawic stan naszej komunikacji, choc bardzo chciałbym poznac jakie zamiary wobec KM ma Radek Majdan ;)

wysłane przez Neo 42

Michal105N napisał(a):

> Ja również chciałbym żeby Pan Manduk został prezydentem > naszego zielonego miasta. Modernizacja taboru, remonty torowisk, > oraz rozbudowanie sieci tramwajowej to tylko częśc celów > który nowy prezydent miasta powinien sobie postanowic wobec KM.

Może wtedy by był realniejszy plan co do przyspieszenia budowy SST.

-- MAN NG272 #2254 ex 262 (Cottbusverkehr Cottbus)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Iwo

MAN_2254 napisał(a):

> drugie i tak mało kto wybierze Jurczyka, więc Manduk ma > większe szanse.

Obawiam się, iż jego szanse na wygranie mieszczą się w granicy błędu statystycznego...

Iwo
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Andrzej (gość)

To bardzo dobry kandydat. Przez 5,5 roku zarządzania MZK Szczecin pokazał co potrafi i zakład stał się przodującą firmą komunikacyjną w Polsce pod wzgledem organizacyjnym i technicznym. Jako Dyrektor przez ten okres stanowił znakomite przełożenie potrzeb komunikacji dla Zarządu Miasta i Rady Miejskiej. W znacznej mierze dzięki niemu mamy jedną z najlepiej funkcjonujących sieci tramwajowych w Polsce. Myślę, że jeżeli zostanie prezydentem Szczecina to miasto za 4 lata będzie w podobnie dobrej kondycji jak dziś MZK Szczecin.
Andrzej napisał(a):

[ciach]

Jeśli nie odpowiadasz na konkretnego posta, korzystaj z linka "dodaj komentarz" umieszczonego nad lub pod wiadomościami.

moderator@mkm.szczecin.pl

wysłane przez t105n  49

Andrzej napisał(a):

> To bardzo dobry kandydat. (itd.)

Wybacz, ale rozbawiłeś mnie do rozpuku :-D

> zakład stał się przodującą firmą komunikacyjną w Polsce > pod wzgledem organizacyjnym i technicznym.

Pod względem technicznym to chyba przodujemy jako jedni z najgorszych: rozlatujące się 102-jki (aktualnie 25% jest odstawionych na dłużej albo na stałe), rozsypujące się i stare jak węgiel helmuty, psujące się 105-tki. Przepraszam Cię, ale 10 lat temu remontowano co najmniej 20 wagonów rocznie, a teraz?

> Jako Dyrektor przez > ten okres stanowił znakomite przełożenie potrzeb komunikacji > dla Zarządu Miasta i Rady Miejskiej.

Możesz to skonkretyzować? Dopiero przed zbliżającymi się wyborami miasto zaczęło się interesować KM i myślec o zakupie tramwajów, a wcześniej to odnosze wrażenie, że KM miało za zbędny balast.

> Myślę, że jeżeli zostanie prezydentem Szczecina to miasto > za 4 lata będzie w podobnie dobrej kondycji jak dziś MZK > Szczecin.

Ojojoj!

wysłane przez MQ ?

Jacek, ironia :-)

wysłane przez t105n  49

mkubien napisał(a):

> Jacek, ironia :-)

Szkoda, że gorzka...

wysłane przez Andrzej (gość)

> Szkoda, że gorzka...

Ale prawdziwa !

wysłane przez motorniczy (gość)

Jasne niech startuje, a po podpisy niech zwróci sie do swojej załogi. Na pewno zdobędzie wszystkie potrzebne mu podpisy, bo jest w firmie szanowany.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.