Forum

Dąbie przejmuje linię 700

zdjęcie
Dąbie przejmuje linię 700
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Co to za linia 700???

wysłane przez Daniel

Dominik123 napisał(a):

> Co to za linia 700???

Linia wymyślone przez niejakiego "Maćka", na potrzeby "1-wszej szczecińskiej nocki autobusowej".

#2854 - największy kozak w szczecińskiej KM ;)

wysłane przez Warszewiak 20

Linia 700 jeździ na trasie Pasewalk-Loecknitz-Szczecin-(Police) i jest obsługiwana przez niemieckiego przewoźnika "Orwat"

Alle weiteren Rechte vorbehalten!

wysłane przez Luke_Police  163

Warszewiak napisał(a):

> Linia 700 jeździ na trasie > Pasewalk-Loecknitz-Szczecin-(Police) i jest obsługiwana > przez niemieckiego przewoźnika "Orwat"

Chmm ciekawe, bo dałbym głowę, że kilkakrotnie w godzinach jakoś koło 14-15 widziałem w Policach na Piłsudskiego niemiecki autobus z oznaczeniem linii 100, a nie 700. Chyba że wyświetlacz był uszkodzony w co wątpię.

-- Autobusy w SPPK są jak światła na skrzyżowaniu - zielone, żółte albo czerwone.

Technik serwisu :)

wysłane przez MQ ?

Warszewiak napisał(a):

> Linia 700 jeździ na trasie > Pasewalk-Loecknitz-Szczecin-(Police) i jest obsługiwana > przez niemieckiego przewoźnika "Orwat"

Ostatnio jeździ z numerkiem 705. Wyjazd z Polic ok. 16.

wysłane przez kapil

mkubien napisał(a):

> Ostatnio jeździ z numerkiem 705. Wyjazd z Polic ok. 16.

Dokładny rozkład: http://www.pksgryfice.com.pl/rja/pasewalk.htm Tylko że nie ma tam kursu z\do Polic... Linie obsługuje PKS Gryfice oraz niemiecki VGU.

wysłane przez torwid  67

kapil napisał(a):

> mkubien napisał(a):

> > Ostatnio jeździ z numerkiem 705. Wyjazd z Polic ok. 16. > > Dokładny rozkład: > http://www.pksgryfice.com.pl/rja/pasewalk.htm > Tylko że nie ma tam kursu z\do Polic... > Linie obsługuje PKS Gryfice oraz niemiecki VGU.

Bo zdaje się, że mówicie o 2 różnych liniach ;) Ta 700 (od jakiegoś czasu podobno przemianowana na 705) jest linią komercyjną na trasie Szczecin-Passewalk. Natomiast "setka" to prawdopodobnie linia szkolna, obsługiwana przez niemieckiego przewoźnika i SPPK dla uczniów polsko-niemieckiej szkoły bodajże w Locknitz.

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez MQ ?

torwid napisał(a):

> Ta 700 (od jakiegoś czasu podobno przemianowana na 705) jest > linią komercyjną na trasie Szczecin-Passewalk.

Zdarzyło mi się kilka razy gonić ten autobus F o 16:05 z Chemika, więc ręczę, że miał wtedy numer 700 i jechał z Polic (tylko nie mogę dojść skąd, bo jechałem mu na zderzaku już od przystanku "Piłsudskiego PCK", a on przyjechał od strony Tanowskiej).

Dodatkowo jestem na 95% pewien, że jadąc teraz F o 16:16 z Rodła gdzieś na Obotryckiej mijam ten sam autobus, ale już z numerem 705.

wysłane przez kapil

To by się wszystko zgadzało:

> Zdarzyło mi się kilka razy gonić ten autobus F o 16:05 z Chemika, > więc ręczę, że miał wtedy numer 700 i jechał z Polic.

Jako linia 700 przywiózł dzieciaki z Locknitz do Polic (takiego kursu do Szczecina w rozkładzie 705 nie ma, a pustego kursu by raczej nie dali) i...

> o 16:16 gdzieś na Obotryckiej > mijam ten sam autobus, ale już z numerem 705.

...po zmianie numeru, wrócił do Szczecina już jako 705 i zgodnie z rozkładem 16.30 ma odjazd z Placu Hołdu Pruskiego.

wysłane przez MQ ?

kapil napisał(a):

> Jako linia 700 przywiózł dzieciaki z Locknitz do Polic (takiego kursu > do Szczecina w rozkładzie 705 nie ma, a pustego kursu by raczej nie > dali) i...

Warto nadmienić, że autobus zatrzymuje się (a przynajmniej zatrzymywał się) na przystankach "Piłsudskiego PCK", "Piłsudskiego" i "Piłsudskiego wiadukt".

> ...po zmianie numeru, wrócił do Szczecina już jako 705 i zgodnie z > rozkładem 16.30 ma odjazd z Placu Hołdu Pruskiego.

Nie, mijam TEN SAM autobus na TYM SAMYM kursie z Polic do Szczecina (czy dokądś tam). Tylko z innym numerem.

wysłane przez kapil

mkubien napisał(a):

> Nie, mijam TEN SAM autobus na TYM SAMYM kursie z Polic do Szczecina > (czy dokądś tam). Tylko z innym numerem.

Właśnie o to mi chodziło, że TEN SAM autobus, który o 16 przywozi dzieci do Polic, wracając do Szczecina zmienia się w 705 (wyjeżdżając z Polic ma jeszcze na wyświetlaczu 700, a dojeżdżając do Szczecina już 705). A widocznie miejsce, w którym kierowca zmieni nr na wyświetlaczu zależy od jego widzi mi się...