Forum

Policka brygada na linii 808

zdjęcie
Policka brygada na linii 808
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez piotrek

Jeżeli jutro będzie ktoś miał czas na foty, to na polckiej brygadzie (jak się nic nie zmieni oczywiście) ma być jeden z MANów norweskich.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez konjo  4

piotrek napisał(a):

> Jeżeli jutro będzie ktoś miał czas na foty, to na > polckiej brygadzie (jak się nic nie zmieni oczywiście) ma > być jeden z MANów norweskich.

Dziś za to wyciągneli wunderwaffe, żeby ukłuć szpilą zazdrości Szczecinian. :)

Ps. Jak już skończysz swoje szkolenia i różne rzeczy związane z pracą to jakiś dzień możemy przeznaczyć na foty. :)

-- I sense a smell of retribution in the air.

So never mind the darkness.

wysłane przez piotrek

konjo napisał(a):

> Dziś za to wyciągneli wunderwaffe, żeby ukłuć szpilą > zazdrości Szczecinian. :)

Myślałem nad takim opisem zdjęcia przez chwilę:

"Policki za tramwaj - luksus większy niż tramwajem" albo "Policki za tramwaj - zobacz jak można wygodnie jeździć"

Zrezygnowałem, bo nie mogłem tego jakoś złożyć w lepszy chłyt marketidingdowy ;-)

wysłane przez jas59  ?

piotrek napisał(a):

> Jeżeli jutro będzie ktoś miał czas na foty, to na > polckiej brygadzie (jak się nic nie zmieni oczywiście) ma > być jeden z MANów norweskich.

Jutro już linia będzie jeździła normalnie bez żadnych sensacji. Police dostały "opr" za niechlujną pracę. Tak jak wspomniałeś ma się pojawić na linii "norweg". Przed wypuszczeniem z zajezdni mają dyspozytorzy sprawdzić czy wszystko jest ok z tablicami.

-- cogito ergo sum

cogito ergo sum

wysłane przez MQ ?

jas59 napisał(a):

> Police dostały "opr" za niechlujną pracę.

Żeby dla wszystkich było jasne - chodzi o napis na wyświetlaczu ("dwukierunkowy").

wysłane przez mmm

jas59 napisał(a):

> Police dostały "opr" za niechlujną pracę.

A kto opier.. ZDiTM za żałowanie na tabliczkach pomiedzy Basenem Górniczym a Wyszyńskiego. na przystankach nie ma tabliczek że linia 8 jest zawieszona. Podobnie na przystanku dziewiątki przy Bramie Portowej (kierunek Potulicka) nie ma informacji o tym, że na ten peron nie podjedzie żaden tramwaj.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Luke_Police  163

jas59 napisał(a):

> Police dostały "opr" za niechlujną pracę.

Niech się lepiej cieszą, że dyspozytor wystawił MAN-a III generacji, a nie np. najgorszego z polickich Ikarusów #727, który jakby nie było dziś kursował na 107.

> Tak jak wspomniałeś ma się pojawić na linii "norweg". Przed > wypuszczeniem z zajezdni mają dyspozytorzy sprawdzić czy > wszystko jest ok z tablicami.

Hehe, to się dopiero dyspozytorowi oberwie za brak wyświetlaczy :P. A tak na serio, to chyba tylko Police puszczają niskopodłogowe MAN-y na 808, choć SPA Dąbie też mogliby wystawić choćby przegubowego trzydrzwiowca :D (oczywiście MAN-a NG272).

Technik serwisu :)

wysłane przez Filip_Police

Luke_Police napisał(a):

> Hehe, to się dopiero dyspozytorowi oberwie za brak wyświetlaczy > :P. A tak na serio, to chyba tylko Police puszczają > niskopodłogowe MAN-y na 808, choć SPA Dąbie też mogliby > wystawić choćby przegubowego trzydrzwiowca :D (oczywiście > MAN-a NG272).

Mana nie puszczą w dzień powszedni. Poprostu musi być Ikar i już. Rozmawiałem z dyspozytorem. Powiedział mi, że woli puszczać na "swoje" linie z prawobrzeża.

-- Na linii C w dzień świąteczny powinien jeździć autobus solowy! Może Autosana wypożyczyć ze SPAK-u lub z SPPK Jelczyka. Ale ja chcę #399 z Dąbia

wysłane przez konjo  4

marcin_bozek napisał(a):

> Mana nie puszczą w dzień powszedni. Poprostu musi być Ikar i > już. Rozmawiałem z dyspozytorem. Powiedział mi, że woli > puszczać na "swoje" linie z prawobrzeża.

Żeby chociaż puszcał na te "swoje", bo ostatnio często zdarza się grzanie płyty.

-- Time went by and it became a joke.

So never mind the darkness.

wysłane przez t105n  49

Luke_Police napisał(a):

> Niech się lepiej cieszą, że dyspozytor wystawił MAN-a III > generacji

Ty naprawdę uważasz, że wszystko co potrzeba ludziom do szczęścia to niska podłoga, rocznik 2004? Chyba niezbędna jest jeszcze odpowiednia informacja, że tramwaje nie kursują i trzeba pójść na inny przystanek. ;-)

wysłane przez MAN756 23

piotrek napisał(a):

> Jeżeli jutro będzie ktoś miał czas na foty, to na > polckiej brygadzie (jak się nic nie zmieni oczywiście) ma > być jeden z MANów norweskich.

A skąd taka pewność, że pojawi się norweskie manidło? Jakieś przcieki od znajomego dyspozytora?

wysłane przez piotrek

MAN756 napisał(a):

> A skąd taka pewność, że pojawi się norweskie manidło?

Pewność? Nie. Raczej zwiększone prawdopodobieństwo.

> Jakieś przcieki od znajomego dyspozytora?

Od tego kierowcy, bo akurat z nim zamieniłem kilka zdań.

Mogę tylko dodać, że tego MANa złapałem około 11:20.