Forum

Wymiana torów ruszyła...

zdjęcie
Wymiana torów ruszyła...

wysłane przez Mario  ?

To ile metrów wymienią tych torów? Czy ja dobrze widzę, że prawie do przystanku "Szkoła Salezjańska"

wysłane przez Pepe 235

Bella napisał(a):

> To ile metrów wymienią tych torów? Czy ja dobrze widzę, > że prawie do przystanku "Szkoła Salezjańska"

Tak, dobrze widzisz, tory wymieniają do salezjanów, a także w drugą stronę w kierunku Gumieniec od przyszłego ronda do przystanku "Kręta". :)

wysłane przez DamTram

man751 napisał(a):

> Tak, dobrze widzisz, tory wymieniają do salezjanów, a także > w drugą stronę w kierunku Gumieniec od przyszłego ronda do > przystanku "Kręta". :)

Czyli tam gdzie było gorzej tam wymieniać zaczęli... szkoda ze ta inwestycja nie mogla być większa o wymianę torów do 1 bramy Cmentarza Centralnego w obie strony ;/;/;/ robienie po kawałku nic nie da tam potrzeba gruntownej wymiany wszystkiego a nie spawu co centymetr
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Filip_Police

DamTram napisał(a):

> Czyli tam gdzie było gorzej tam wymieniać zaczęli... szkoda ze > ta inwestycja nie mogla być większa o wymianę torów do 1 > bramy Cmentarza Centralnego w obie strony ;/;/;/ robienie po > kawałku nic nie da tam potrzeba gruntownej wymiany wszystkiego a > nie spawu co centymetr

No ale muszą wyrobić się do 1 listopada. Zauważ, że jest to bardzo mało czasu.

-- Na linii C w dzień świąteczny powinien jeździć autobus solowy! Może Autosana wypożyczyć ze SPAK-u lub z SPPK Jelczyka. Ale ja chcę #399 z Dąbia

wysłane przez lhb178 19

man751 napisał(a):

> Tak, dobrze widzisz, tory wymieniają do salezjanów, a także > w drugą stronę w kierunku Gumieniec od przyszłego ronda do > przystanku "Kręta". :)

Inwestycje zmieniły zdanie? Jakoś do tej pory obowiązywała wersja do połowy przystanku (czytaj: akurat do tego miejsca, gdzie zaczynają się tory niewyremontowane 15 lat temu).

wysłane przez Pepe 235

lhb178 napisał(a):

> Inwestycje zmieniły zdanie? Jakoś do tej pory obowiązywała > wersja do połowy przystanku (czytaj: akurat do tego miejsca, > gdzie zaczynają się tory niewyremontowane 15 lat temu).

Narazie tory są wyrwane faktycznie do połowy odległości do przystanku "Kręta".

wysłane przez pioko17 38

Bella napisał(a):

> To ile metrów wymienią tych torów? Czy ja dobrze widzę, > że prawie do przystanku "Szkoła Salezjańska"

Czyli będą wymieniać tylko jeden tor, czy oba. Nic z tego nie rozumiem. Raz chcą wymieniać jeden, potem dwa, a teraz w efekcie wymieniają jeden.

wysłane przez TCT

Hmm a wie któryś z forumowiczów może jak ma się sprawa wymiany torowiska między I a II bramą cmentarza (z tego co pamietam to kiedyś była wersja skończenia tego co zaczeli na tym odcinku w stronę Gumieniec i wzięcie się za tragiczne tory w drugim kierunku, ale mogę się mylić)? Czy może się okazać iż jeszcze sobie na to poczekamy parę lat?

-- 80 lat Interwencji Marszałka.

wysłane przez Mario  ?

TCT napisał(a):

> Hmm a wie któryś z forumowiczów może jak ma się sprawa > wymiany torowiska między I a II bramą cmentarza (z tego co > pamietam to kiedyś była wersja skończenia tego co zaczeli > na tym odcinku w stronę Gumieniec i wzięcie się za > tragiczne tory w drugim kierunku, ale mogę się mylić)? > Czy może się okazać iż jeszcze sobie na to poczekamy > parę lat?

Nie martw się. Przy okazji budowy ronda na Ku Słońcu, będą wymieniać torowisko między I a II bramą cmentarza.

-- Moim ulubionym składem jest: 1003+1004 i 1047+1048