Forum

#354 - Dąbskie dziwadło

wysłane przez leks 15

No właśnie dziś miałem przyjemność jechać tym wyjątkowym autobusem. Wyjątkowym nie tylko za wiek i klimacik, ale i za wygląd wnętrza. Zauważyłem, że obicia ścian wewnętrznych ma takie jak Volvo z Klonowica, mało tego! przyciski NŻ również - to już mnie szczególnie ździwiło. Nie mogę pojąć jakim cudem to się zdarzyło - kasacja B10MA ze SPAK'u raczej nie jest realna. Tak czy siak ciekawy okaz, ktoś wie coś na ten temat?

PS: Nie wiem czy to jakiś błąd sytemu czy co, bo restrykcja dla mnie minęła, więc chyba mogę pisać, tak czy siak to jakieś kompletne nieporozumienie w tym poprzednim temacie miało miejsce...

-- ggf

wysłane przez Pepe 90

lex napisał(a):

> No właśnie dziś miałem przyjemność jechać tym > wyjątkowym autobusem. Wyjątkowym nie tylko za wiek i > klimacik, ale i za wygląd wnętrza. Zauważyłem, że obicia > ścian wewnętrznych ma takie jak Volvo z Klonowica, mało > tego! przyciski NŻ również

Żadne dziwadło. Mało jeździsz po prostu autobusami ze SPAD-u. Remont przeszedł w 2002 r. Stąd takie obicia i przyciski. Nie pochodzą one z kasacji, ale zostały wymontowane z niektórych Volviaków w których uznano, że tych przycisków jest za dużo :) A co do obic, to jeszcze przynajmniej dwie M11-stki ze SPAD-u posiadają takie same.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez konjo 4

man751 napisał(a):

> A co do obic, to jeszcze przynajmniej dwie M11-stki ze SPAD-u posiadają > takie same.

Mają jeszcze jedną zaletę, zdaje się, że zastąpiono pseudo oświetlenie z serii żaróweczek świetłówkami i jest tam dość jasno w stosunku do klasycznego M11.

-- Time went by and it became a joke.

So never mind the darkness.

wysłane przez nuevo

konjo napisał(a):

> Mają jeszcze jedną zaletę, zdaje się, że zastąpiono pseudo > oświetlenie z serii żaróweczek świetłówkami i jest tam > dość jasno w stosunku do klasycznego M11.

Zgadza się, "żaróweczki" zastąpiono świetlówkami.

Nienawidzę przerostu formy nad treścią...