Forum

Mazurska bez N/Ż

wysłane przez Filip_Police

"Zgodnie z wnioskiem Urzędu Gminy Police, z dniem 01.09.2006 r. przystanek dla linii 107 i F "Mazurska nż" w Policach zostanie przekwalifikowany na stały oraz uruchomiony dla linii 103, 109, 111 i 524."

Fajnie zrobili. Teraz na Mazurskiej wszystkie linię będa się zatrzymywały.

-- Na linii C w dzień świąteczny powinien jeździć autobus solowy! Może Autosana wypożyczyć ze SPAK-u lub z SPPK Jelczyka. Ale ja chcę #399 z Dąbia

wysłane przez Luke_Police  163

marcin_bozek napisał(a):

> "Zgodnie z wnioskiem Urzędu Gminy Police, z dniem > 01.09.2006 r. przystanek dla linii 107 i F "Mazurska nż" w > Policach zostanie przekwalifikowany na stały oraz > uruchomiony dla linii 103, 109, 111 i 524."

Ten komunikat wisi na stronie ZDiTM już od kilku dni. Przypuszczam, że taka zmiana może mieć związek z rozbudową osiedla po drugiej stronie Piłsudskiego.

> Fajnie zrobili. Teraz na Mazurskiej wszystkie linię będa > się zatrzymywały.

A to spowoduje wydłużenie się czasu przejazdu 103, 109 i 111. Łatwiej też będzie się w tym miejscu przesiąść ze 107, jeżeli ktoś jedzie np. do Rynku. Nie wiem tylko, czy stały przystanek nie będzie stratą czasu, bo może się okazać, że w godzinach pozaszczytowych rzadko ktoś tam wsiada lub wysiada, więc wystarczyłby na żądanie. Czas pokaże, jak będzie źle, to najwyżej zmienią.

Technik serwisu :)

wysłane przez Pepe 236

Luke_Police napisał(a):

> > A to spowoduje wydłużenie się czasu przejazdu 103, 109 i > 111. Łatwiej też będzie się w tym miejscu przesiąść ze > 107, jeżeli ktoś jedzie np. do Rynku. Nie wiem tylko, czy > stały przystanek nie będzie stratą czasu, bo może się > okazać, że w godzinach pozaszczytowych rzadko ktoś tam > wsiada lub wysiada, więc wystarczyłby na żądanie.

Pomysł bardzo dobry, ja wiele razy jadąc linią 109 z Rynku nie mogłem zdąrzyc na F-kę do Szczecina bo 109-tki nie zatrzymywały się na Mazurskiej. Będzie przydatny jako stały w godzinach pozaszczytowych bez wątpienia. Zarówno w ciągu dnia (9:00-12:00), jak i wieczorem (19:00-21:00) sporo ludzi tam wysiada i wsiada do 107-ki. Można porównac bez wątpienia z przystankiem "Mścięcino-Dworzec". :)

wysłane przez Luke_Police  163

man751 napisał(a):

> Pomysł bardzo dobry, ja wiele razy jadąc linią 109 z Rynku nie > mogłem zdąrzyc na F-kę do Szczecina bo 109-tki nie > zatrzymywały się na Mazurskiej. > Będzie przydatny jako stały w godzinach pozaszczytowych bez > wątpienia. Zarówno w ciągu dnia (9:00-12:00), jak i wieczorem > (19:00-21:00) sporo ludzi tam wysiada i wsiada do 107-ki. Można > porównac bez wątpienia z przystankiem "Mścięcino-Dworzec". > :)

Dziś robiłem zdjęcia na tym przystanku (dodam je jak znajdę chwilę by je obrobić) i zauważyłem, że niektórzy kierowcy linii 109 traktują ten przystanek jak "na żądanie", #3007 i #3002 się na nim w ogóle nie zatrzymywały dzisiaj, jedynie nieco zwalniały, #618 zatrzymał się tylko dlatego, że ktoś wysiadał. Za to 103, 107 i 111 w obie strony zatrzymywały się, nawet jak nikt nie wysiadał.

Technik serwisu :)

wysłane przez MQ ?

Luke_Police napisał(a):

> #3007 i > #3002 się na nim w ogóle nie zatrzymywały dzisiaj, jedynie nieco > zwalniały

Moje poranne F przemknęło na pełnym gazie.

wysłane przez MQ ?

Luke_Police napisał(a):

> Ten komunikat wisi na stronie ZDiTM już od kilku dni.

Gdyby się ktoś pytał, dlaczego jeszcze nie wylądował na stronie głównej - czekamy na jeszcze jeden komunikat wrześniowy, żeby wrzucić wszystko hurtem, a nie w kawałkach :-)