Forum

Objazdy przy Stoczni Szczecińskiej

wysłane przez Wojtek 24

Dzisiaj Lech Kaczyński ma słożyć kwiaty pod Pomnikiem Ofiar Grudnia '70 i wręczyć odznaczenia pod bramą Stoczni Szczecińskiej. Więc BOR znowu będzie kazał zamknąć ulice wokół stoczni, a co za tym idzie, zmiana kursowania linii autobusowych 53, 60, 67 oraz tramwajowych 5, 6 i 11 w godzianch 12:00-13:30. Prawdopodobnie historia powtórzy się z 20.12.2005 roku, kiedy w Szczecinie zagościł były premier K. Marcinkiewiecz. A na stronie ZDiTM cisza, nawet nie ma informacji, że mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

wysłane przez 105ngs

Wojtek napisał(a):

> Prawdopodobnie historia powtórzy się > z 20.12.2005 roku, kiedy w Szczecinie zagościł były > premier K. Marcinkiewiecz.

A oto i historia, która być może się powtórzy : http://www.mkm.szczecin.pl/news.php?detail=1135063742.news&query=Marcinkiewicz

Choć tutaj jest różnica - wizyta jest zaplanowana, więc wydaje mi się (czytaj : mam nadzieję), że jakieś informacje się pojawią. A w przypadku autobusów możnaby było nawet ustalić objazdy. Ale znając życie...

wysłane przez torwid  67

Wojtek napisał(a):

> Dzisiaj Lech Kaczyński ma słożyć kwiaty pod Pomnikiem > Ofiar Grudnia '70 i wręczyć odznaczenia pod bramą Stoczni > Szczecińskiej. Więc BOR znowu będzie kazał zamknąć > ulice wokół stoczni...

Już się chyba zaczęło - na pl. Żołnierza właśnie pojawiły się "5",

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...
torwid napisał(a):

> Już się chyba zaczęło - na pl. Żołnierza właśnie > pojawiły się "5",

"Piątki" i "jedynastki" skierowano prawdopodobnie do Potulickiej, a co z "szóstką" i autobusami linii 53,60,67. Czy ktoś wie jak przebiegała trasa objazdu i czy pojawiły się jakieś "za tramwaje"?

wysłane przez torwid  67

Wojtek napisał(a):

> "Piątki" i "jedynastki" skierowano prawdopodobnie do > Potulickiej, a co z "szóstką" i autobusami linii 53,60,67. > Czy ktoś wie jak przebiegała trasa objazdu i czy pojawiły się > jakieś "za tramwaje"?

Dwie "6" sfociłem na Wyzwolenia, jak jeździły między 2 i 3 w kierunku od Rodła do Bramy Portowej. Ale z racji przemęczenia foty chyba już dziś się nie pojawią w sieci...

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...