Forum

Pierwszy dzień PKS-ów na linii 808

wysłane przez konjo  4

Czyli jednak pokazali się od najlepszej storny. :) Po cichu miałem nadzieje na O405G jak wyszła sprawa z 808, ale myślałem, że się nie skuszą i doświadczą nas jednym ze swoich najlepszych zabytków. Ciekawe, czy to początek dłuższego mariażu PKSu z KM w związku z rozlicznymi brakami kierowców?

-- Time went by and it became a joke.

So never mind the darkness.

wysłane przez Iwo

konjo napisał(a):

> dłuższego mariażu PKSu z KM w związku z rozlicznymi > brakami kierowców?

PKS też narzeka na brak kierowców, chętnych przyjmą z otwartymi rękoma...

Iwo

wysłane przez alat57

Iwo napisał(a):

> PKS też narzeka na brak kierowców, chętnych przyjmą z > otwartymi rękoma...

Tak, oczywiście, tylko za ile, a wiem że za niewolniczą pensje, więc proszę nie próbować wciskać mnie kitu. Pozdrawiam

Jak by nie było, pasażerom zawsze będzie źle:)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Iwo

alat57 napisał(a):

> Tak, oczywiście, tylko za ile, a wiem że za niewolniczą > pensje, więc proszę nie próbować wciskać mnie kitu.

Kolego, ja Ci nic nie wciskam, tylko stwierdzam fakt. Nikt Cie nie zmusza do pracy w PKS...

Iwo

wysłane przez Neo 42

konjo napisał(a):

> Czyli jednak pokazali się od najlepszej storny. :) Po cichu > miałem nadzieje na O405G jak wyszła sprawa z 808...

Może niedługo M181M zobaczymy na 808 :)

-- MAN NG272 #2254 ex 262 (Cottbusverkehr Cottbus)

wysłane przez (użytkownik usunięty)

MAN_2254 napisał(a):

> Może niedługo M181M zobaczymy na 808 :)

M181MB jeśli już :)

wysłane przez Neo 42

A co gorsza moze PKS Szczecin puści Ikarusa 280.02 lub Ikarusa 160P jeśli jakiegoś jeszcze mają.
MAN_2254 napisał(a):

> A co gorsza moze PKS Szczecin puści Ikarusa 280.02 lub Ikarusa > 160P jeśli jakiegoś jeszcze mają.

Nie sądze. Cały czas będzie Mercedes, w szczególnych wypadkach (gdy ten sie np. zepsuje) można sie spodziewac jakies 280, moze odkurzacza... jak i również innego Merca. PKS raczej chce sie dobrze pokazać i może liczy na jakieś kolejne "fuchy" :D. Przy poprzednim zdjeciu bylo widac ze Merc ma nawet nalepione na sobie numerki linii, więc raczej ma stały przydział. Do pks'u można się przyczepić chyba tylko o tablice, które o ile wiem są białe, a powinny być pomaranczowe.

-- ggf
lex napisał(a):

> Przy poprzednim zdjeciu bylo widac ze Merc ma nawet nalepione na > sobie numerki linii, więc raczej ma stały przydział.

Też zauważyliśmy te naklejone na stałe numery. I bardzo dobrze, że to ten wóz PKSu dostał stały przydział na tę linię. Pasażerowie nie będą narzekać, a fociści będą mieli pole do popisu :)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez konjo  4

Czy w kolejnych dniach też szaleje MB 0405G na 808? Ostatnio wybitnie nie mam czasu na wyjazd na Lewobrzeże, a zależy mi na odpowiedzi. Z góry dzięki.

So never mind the darkness.

wysłane przez Mario  ?

konjo napisał(a):

> Czy w kolejnych dniach też szaleje MB 0405G na 808? Ostatnio > wybitnie nie mam czasu na wyjazd na Lewobrzeże, a zależy mi > na odpowiedzi. Z góry dzięki.

Ja go widzę codziennie. Tzn. że jeździ :-)

-- Moje ulubione tramwaje to: 1003+1004 i 1047+1048