Forum

Ta modernizacja sprawuje się na razie bez zarzutu

zdjęcie
Ta modernizacja sprawuje się na razie bez zarzutu
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
...bo niestety ta z pogodna stoi już drugi raz w ciągu dwóch tygodni niezdatna do użycia. Wagon #738 znów na WNT, a #751 osobno na pogodnie. :(
man751 napisał(a):

> ...bo niestety ta z pogodna stoi już drugi raz w ciągu > dwóch tygodni niezdatna do użycia. Wagon #738 znów na WNT, > a #751 osobno na pogodnie. :(

Pewnie już się najeździła po tych krzywych torach na ulicy Arkońskiej, który był często widziany na „trójce” ;-/

-- 200 zdjęć w galerii już za mną :-)

wysłane przez (użytkownik usunięty)

> Pewnie już się najeździła po tych krzywych torach na ulicy > Arkońskiej, który był często widziany na „trójce” ;-/

Jasne, bo na 12 na calej dlugosci Piastow sa lepsze tory ;p

-- p. Bartek
man751 napisał(a):

> ...bo niestety ta z pogodna stoi już drugi raz w ciągu > dwóch tygodni niezdatna do użycia. Wagon #738 znów na WNT, > a #751 osobno na pogodnie. :(

ALe znasz przyczynę pobytu na WNT? Bo ja znam nieoficjalnąi nie wiem, czy to nie jest żart. Podobno znalazła się jakaś kasa i montują klimę dla motomana. Tylko na razie nie mam jak tego potwierdzić.

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...
torwid napisał(a):

> ALe znasz przyczynę pobytu na WNT? Bo ja znam nieoficjalną i > nie wiem, czy to nie jest żart. Podobno znalazła się jakaś > kasa i montują klimę dla motomana. Tylko na razie nie mam jak > tego potwierdzić.

To nie musi być żart. Jakieś dwa tygodnie temu widziałem gdzieś wzmiankę o tym że jeśli znajdzie się kasa to w pierwszym składzie zamontują klimę dla motorniczego, oczywiście testowo. :)
torwid napisał(a):

> ALe znasz przyczynę pobytu na WNT? Bo ja znam nieoficjalnąi > nie wiem, czy to nie jest żart. Podobno znalazła się jakaś > kasa i montują klimę dla motomana. Tylko na razie nie mam jak > tego potwierdzić.

Poranny widok za oknem to potwierdził.

wysłane przez dark2224

Bez zarzutu? 1033 zadebiutowal na linii 2 wstrzymaniem ruchu na Kołłątaja i awaryjnym zjazdem do zajezdni.

wysłane przez Pepe 235

dark2224 napisał(a):

> Bez zarzutu? 1033 zadebiutowal na linii 2 wstrzymaniem ruchu > na Kołłątaja i awaryjnym zjazdem do zajezdni.

To było pierwszego dnia, motornicza nie wiedziała do czego poszczególne przyciski służą. ;) Zjechała na golęcin, tam ją przeszkolono i od piątku już jest ok. :)

wysłane przez kicek 1

Wagon 1034 ma już wydrapany jakiś hieroglif na szybie za 3-cimi drzwiami :/

wysłane przez Piotr

kicek napisał(a):

> Wagon 1034 ma już wydrapany jakiś hieroglif na szybie za > 3-cimi drzwiami :/

Kwestia czasu, a cały będzie odrapany...Tak to już jest z doczepkami. Ehhhh, żeby nie wyskrobać kasy na monitoring dla modernizacji...A za drapanie po szybach powinna być ostra kara: ucinanie ręki. Nam nie potrzeba resocjalizacji na koszt podatników, ale ostrej dyscypliny i surowych kar.