Forum

Kolejny z "norwegów" dostał przeprogramowane wyświetlacze

zdjęcie
Kolejny z "norwegów" dostał przeprogramowane wyświetlacze
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Zdjęcie jest wykonane z takiej przyczajki jakbyś się bał, że Cię kierowca dopadnie :P
piotrek napisał(a):

> Zdjęcie jest wykonane z takiej przyczajki jakbyś się bał, > że Cię kierowca dopadnie :P

Ostatnio kierowcy "norwegów" nie są zbyt przyjaźni, więc wolał nie ryzykować. ;)
piotrek napisał(a):

> Zdjęcie jest wykonane z takiej przyczajki jakbyś się bał, > że Cię kierowca dopadnie :P

Szczerze mówiąc czekałem na inny autobus i akurat wiązałem sobie buta, a aparat leżał na studzience. Ponieważ był włączony, to na widok Norweskiego MAN-a (którego się nie spodziewałem), pstryknąłem fotkę :D

-- I nagle zyskałem czerwony kolor. Myślę, że w żółtym było mi bardziej do twarzy ;-)

Technik serwisu :)

wysłane przez (użytkownik usunięty)

piotrek napisał(a):

> Zdjęcie jest wykonane z takiej przyczajki jakbyś się bał, > że Cię kierowca dopadnie :P

wlasnie zauwazylem te wyswietlacze 2 dni temu na gumiecach na lini 808. i pozwolilem sobie tak dla pewnosci zapytac czy sa nowe powiedzial zartobliwie ze sa z ogorka z 78 :-)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Pepe 235

#766 także posiada już wyświetlacze, a widział ktoś z was dziś z bliska #765 na 808? On także je już posiada?

wysłane przez Luke_Police  163

man751 napisał(a):

> #766 także posiada już wyświetlacze, a widział ktoś z > was dziś z bliska #765 na 808? On także je już posiada?

Nie wiem jak dziś, ale w piątek jeszcze ich nie miał. A co do #766 to dziś na 107 jeździł i jeszcze rano miał wyświetlacze wyłączone albo ich nie miał.

-- I nagle zyskałem czerwony kolor. Myślę, że w żółtym było mi bardziej do twarzy ;-)

Technik serwisu :)

wysłane przez Pepe 235

Luke_Police napisał(a):

> A co do #766 to dziś na 107 jeździł i jeszcze rano miał > wyświetlacze wyłączone albo ich nie miał.

Popołudniu (16:20) działały bardzo dobrze. :)

wysłane przez hubertdz 38

man751 napisał(a):

> widział ktoś z > was dziś z bliska #765 na 808? On także je już posiada?

Widział :-) #765 ma już wyświetlacze i jeździł dzisiaj z poprawnie ustawioną linią i kierunkiem.