Forum

Modernizacja z klimatyzacją

zdjęcie
Modernizacja z klimatyzacją

wysłane przez Piotr

o zgrozo! a co to za żółta puszka? Nie dało rady zainstalować czegoś mniejszego? Porażka :(

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Piotr napisał(a):

> o zgrozo! a co to za żółta puszka? Nie dało rady > zainstalować czegoś mniejszego? Porażka :(

Co jak co, ale to pierwsza klimatyzacja w 105-ce wiec może nie przemysleli do końca konstrukcji.

wysłane przez Mario  ?

Piotr napisał(a):

> o zgrozo! a co to za żółta puszka?

Hmm... W Warszawie też takie coś jest ;-/

wysłane przez kajetansz 65

Bella napisał(a):

> Hmm... W Warszawie też takie coś jest ;-/

Czyżby należy podejrzewać, że jest to wyłącznik szybki?

Штирлиц

wysłane przez Piotr

Bella napisał(a):

> Hmm... W Warszawie też takie coś jest ;-/

w Poznaniu również i nawet z tej samej strony, ale ciut mniej rzucające się w oczy ;)

wysłane przez M21 8

Bella napisał(a):

> Hmm... W Warszawie też takie coś jest ;-/

No jest

http://transport.asi.pwr.wroc.pl/2-113347.html ale na poznańskich modernizacjach to nie widze takiego pudełka http://transport.asi.pwr.wroc.pl/2-60256.html

Mnie ciekawi na ilu tak naprawde wozach będzie klima dla motorniczych .

-- MÓW MI MOTORNICZY :D:D:D:D:D

wysłane przez leks 17

Ja myślałem, że może pasażerowie również zostaną obdarowani klimą, bo co to klima dla motorowego jak przyjemność z niej ma tylko jedna osoba... Czy dla pasażerów też będzie montowana klimatyzacje czy to nadal sfera marzeń?

-- ggf

wysłane przez konjo  4

lex napisał(a):

> bo co to klima dla motorowego jak przyjemność z niej ma tylko jedna osoba...

Po to, że nawet jak pasażer przyśnie zważony to nie jeździ 8-9 godzin jednym wagonem.

> Czy dla pasażerów też będzie montowana klimatyzacje czy > to nadal sfera marzeń?

W naszej pięknej rzeczywistości nie spodziewałbym się gwałtownego wysypu zmodernizowanych i klimatyzowanych 105-ek, ale wiara czyni cuda...

-- Time went by and it became a joke.

So never mind the darkness.

wysłane przez piotrek

lex napisał(a):

> Ja myślałem, że może pasażerowie również zostaną > obdarowani klimą, bo co to klima dla motorowego jak > przyjemność z niej ma tylko jedna osoba...

Jedna, ale najważniejsza osoba w całym składzie. Niech jej będzie dobrze, a będzie bezpieczniej.

wysłane przez torwid  67

piotrek napisał(a):

> Jedna, ale najważniejsza osoba w całym składzie...

No właśnie... A mi się marzą czasy, kiedy najważniejszy będzie jednak pasażer. Jakiś niedzisiejszy chyba jestem ;)

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez konjo  4

torwid napisał(a):

> No właśnie... A mi się marzą czasy, kiedy najważniejszy > będzie jednak pasażer. Jakiś niedzisiejszy chyba jestem ;)

Oczywiście, że pasażer jest najważniejszy... w średniej upakowania na m/2... ;)

-- Turn me around and take me back to the start.

So never mind the darkness.

wysłane przez piotrek

torwid napisał(a):

> No właśnie... A mi się marzą czasy, kiedy najważniejszy > będzie jednak pasażer. Jakiś niedzisiejszy chyba jestem ;)

Oczywiście najważniejszy jest pasażer.. Nie taki sens mojej wypowiedzi.. Najważniejsza jeżeli chodzi o nasze bezpieczeństwo.

wysłane przez M21 8

lex napisał(a):

> Czy dla pasażerów też będzie montowana klimatyzacje czy > to nadal sfera marzeń?

A pokaż mi miasto gdzie jest klima dla pasażerów w 105-kach. Nawet jak by była klima to i tak by nie spełniła swojego zadania bo ludzie i tak by okna otwierali . Co pokazuja przykłady z Gdańska i Poznania gdzie w nowych autobusach jest klimatyzacja przedziału pasażerskiego oktna i tak są otwierane przez ludzi .

-- MÓW MI MOTORNICZY :D:D:D:D:D

wysłane przez Wojciech

M21 napisał(a):

> Co pokazuja przykłady z Gdańska i Poznania gdzie w nowych autobusach jest > klimatyzacja przedziału pasażerskiego oktna i tak są > otwierane przez ludzi .

W Poznaniu to akurat okna w pojazdach z włączoną klimatyzacją są zamykane na tzw. kwadrata i nie ma z tym problemu.

"Co u innych nierealne, u nas staje się normalne" Tramwaje Szczecińskie