Forum

Trzebież rozkopana, LS obsługiwana jest więc starym...

zdjęcie
Trzebież rozkopana, LS obsługiwana jest więc starym taborem
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Jechałem dzisiaj tym autobusem na linii 109. Ku mojemu zdziwieniu zauważyłem kamery. Czyżby byłyby to atrapy?
marcin_bozek napisał(a):

> Jechałem dzisiaj tym autobusem na linii 109. Ku mojemu > zdziwieniu zauważyłem kamery. Czyżby byłyby to atrapy?

Ten i pare innych autobusow z SPPK ma kamery (2 sztuki, jedna z przodu, druga z tylu), posylaja je na linie uznane za potencjalnie niebezpieczne, np. 102, jak i na linie nocne. Wszystko to w ramach poprawy bezpieczenstwa pasazerow i kierowcy.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
m200 napisał(a):

> Ten i pare innych autobusow z SPPK ma kamery (2 sztuki, jedna z > przodu, druga z tylu), posylaja je na linie uznane za > potencjalnie niebezpieczne, np. > 102, jak i na linie nocne.

Z tego co pamietam to na 526 zawsze jeździ autobus z kamerą i zazwyczaj ten sam. Niestety nie pamiętam numeru :(
enka167 napisał(a):

> Z tego co pamietam to na 526 zawsze jeździ autobus z kamerą i > zazwyczaj ten sam. Niestety nie pamiętam numeru :(

Nie wiem jak jest teraz, bo dawno nie widziałem, ale wiem, że praktycznie przez całe wakacje jeździł #3004. W dniu 16.09.2006, kiedy zrobiłem również to zdjęcie http://foto.mkm.szczecin.pl/big/1158521821.jpg na 526 również był #3004.

-- Autobusy w SPPK są jak światła na skrzyżowaniu - zielone, żółte albo czerwone.

Technik serwisu :)
Luke_Police napisał(a):

> Nie wiem jak jest teraz, bo dawno nie widziałem, ale wiem, że > praktycznie przez całe wakacje jeździł #3004.

Bo w #3004 jest kamera. Była ona także w #3007, ale przed remontem. Teraz po remoncie nie wiem czy ją zostawili. :)
man751 napisał(a):

> Bo w #3004 jest kamera. Była ona także w #3007, ale przed remontem. > Teraz po remoncie nie wiem czy ją zostawili. :)

I to #3004 jest tym zwyczajowym busem na linii 526.
m200 napisał(a):

> Ten i pare innych autobusow z SPPK ma kamery (2 sztuki, jedna z > przodu, druga z tylu), posylaja je na linie uznane za > potencjalnie niebezpieczne, np. > 102, jak i na linie nocne. > Wszystko to w ramach poprawy bezpieczenstwa pasazerow i > kierowcy.

To, że niektóre pojazdy z SPPK mają kamery, mnie akurat nie dziwi, ale dziwi mnie, że zainstalowano je w Jelczach. Wiem natomiast, że "Deskorolki" mają naklejony napis przy wewnętrzynym wyświetlaczu informujący o tym, że wnętrze autobusu jest monitorowane.

-- Autobusy w SPPK są jak światła na skrzyżowaniu - zielone, żółte albo czerwone.

Luke_Police napisał(a):

> To, że niektóre pojazdy z SPPK mają kamery, mnie akurat nie > dziwi, ale dziwi mnie, że zainstalowano je w Jelczach. Wiem > natomiast, że "Deskorolki" mają naklejony napis przy > wewnętrzynym wyświetlaczu informujący o tym, że wnętrze > autobusu jest monitorowane.

Jeśli chodzi o deskorolki to naklejki jeszcze niedawno były tylko w #3020 i #3022. Coś się zmieniło? Także #760 takową posiada. :)
man751 napisał(a):

> Jeśli chodzi o deskorolki to naklejki jeszcze niedawno były tylko > w #3020 i #3022. Coś się zmieniło? Także #760 takową posiada. > :)

No ja pamiętam je jeszcze z czasów jak deskorolki jeździły na 107 i z zeszłych wakacji na 106. Więc pewnie już się pozmianiało i nalepki poznikały tak jak mówisz :)