Forum

Trzebież rozkopana, LS obsługiwana jest więc starym...

zdjęcie
Trzebież rozkopana, LS obsługiwana jest więc starym taborem
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Filip_Police

Jechałem dzisiaj tym autobusem na linii 109. Ku mojemu zdziwieniu zauważyłem kamery. Czyżby byłyby to atrapy?
marcin_bozek napisał(a):

> Jechałem dzisiaj tym autobusem na linii 109. Ku mojemu > zdziwieniu zauważyłem kamery. Czyżby byłyby to atrapy?

Ten i pare innych autobusow z SPPK ma kamery (2 sztuki, jedna z przodu, druga z tylu), posylaja je na linie uznane za potencjalnie niebezpieczne, np. 102, jak i na linie nocne. Wszystko to w ramach poprawy bezpieczenstwa pasazerow i kierowcy.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
m200 napisał(a):

> Ten i pare innych autobusow z SPPK ma kamery (2 sztuki, jedna z > przodu, druga z tylu), posylaja je na linie uznane za > potencjalnie niebezpieczne, np. > 102, jak i na linie nocne.

Z tego co pamietam to na 526 zawsze jeździ autobus z kamerą i zazwyczaj ten sam. Niestety nie pamiętam numeru :(
enka167 napisał(a):

> Z tego co pamietam to na 526 zawsze jeździ autobus z kamerą i > zazwyczaj ten sam. Niestety nie pamiętam numeru :(

Nie wiem jak jest teraz, bo dawno nie widziałem, ale wiem, że praktycznie przez całe wakacje jeździł #3004. W dniu 16.09.2006, kiedy zrobiłem również to zdjęcie http://foto.mkm.szczecin.pl/big/1158521821.jpg na 526 również był #3004.

-- Autobusy w SPPK są jak światła na skrzyżowaniu - zielone, żółte albo czerwone.

Technik serwisu :)
Luke_Police napisał(a):

> Nie wiem jak jest teraz, bo dawno nie widziałem, ale wiem, że > praktycznie przez całe wakacje jeździł #3004.

Bo w #3004 jest kamera. Była ona także w #3007, ale przed remontem. Teraz po remoncie nie wiem czy ją zostawili. :)
man751 napisał(a):

> Bo w #3004 jest kamera. Była ona także w #3007, ale przed remontem. > Teraz po remoncie nie wiem czy ją zostawili. :)

I to #3004 jest tym zwyczajowym busem na linii 526.
m200 napisał(a):

> Ten i pare innych autobusow z SPPK ma kamery (2 sztuki, jedna z > przodu, druga z tylu), posylaja je na linie uznane za > potencjalnie niebezpieczne, np. > 102, jak i na linie nocne. > Wszystko to w ramach poprawy bezpieczenstwa pasazerow i > kierowcy.

To, że niektóre pojazdy z SPPK mają kamery, mnie akurat nie dziwi, ale dziwi mnie, że zainstalowano je w Jelczach. Wiem natomiast, że "Deskorolki" mają naklejony napis przy wewnętrzynym wyświetlaczu informujący o tym, że wnętrze autobusu jest monitorowane.

-- Autobusy w SPPK są jak światła na skrzyżowaniu - zielone, żółte albo czerwone.

Technik serwisu :)
Luke_Police napisał(a):

> To, że niektóre pojazdy z SPPK mają kamery, mnie akurat nie > dziwi, ale dziwi mnie, że zainstalowano je w Jelczach. Wiem > natomiast, że "Deskorolki" mają naklejony napis przy > wewnętrzynym wyświetlaczu informujący o tym, że wnętrze > autobusu jest monitorowane.

Jeśli chodzi o deskorolki to naklejki jeszcze niedawno były tylko w #3020 i #3022. Coś się zmieniło? Także #760 takową posiada. :)
man751 napisał(a):

> Jeśli chodzi o deskorolki to naklejki jeszcze niedawno były tylko > w #3020 i #3022. Coś się zmieniło? Także #760 takową posiada. > :)

No ja pamiętam je jeszcze z czasów jak deskorolki jeździły na 107 i z zeszłych wakacji na 106. Więc pewnie już się pozmianiało i nalepki poznikały tak jak mówisz :)

-- Autobusy w SPPK są jak światła na skrzyżowaniu - zielone, żółte albo czerwone.

Technik serwisu :)