Forum

Nowość dla pasażerów - trzymajcie się!

zdjęcie
Nowość dla pasażerów - trzymajcie się!
A co to za reklama do trzymania się?

Штирлиц
Stirlitz napisał(a):

> A co to za reklama do trzymania się?

Hehe czegoś takiego jeszcze nie widziałem :D. Pomysł dobry - o ile MZK zarabia ;) nic tylko czekać, aż w pojazdach pojawią się ekrany LCD - jak w Łodzi ;) albo upierdliwe głośne reklamy - jak w Poznaniu ;).

P.S. Ciekawe ile takie coś wytrzyma, bo nie wygląda na zbyt solidne...
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
Stirlitz napisał(a):

> A co to za reklama do trzymania się?

Chcesz zobaczyć z bliska, to mogę Ci wysłać na e-mail (info też do wszystkich).

wysłane przez (użytkownik usunięty)

> Chcesz zobaczyć z bliska, to mogę Ci wysłać na e-mail (info > też do wszystkich).

Ja chcę wyślij mi :) marcineekk@o2.pl

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Bella napisał(a):

> Chcesz zobaczyć z bliska, to mogę Ci wysłać na e-mail (info > też do wszystkich).

To ja poproszę: maciek@mkm.szczecin.pl
Maciek napisał(a):

> To ja poproszę: maciek@mkm.szczecin.pl

Wysłane. Kolejnym osobom nie będę odpowiadał na forum, więc zaglądajcie do swoich mail :-p

-- 200 zdjęć w galerii już za mną :-)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Kangur

Bella napisał(a):

> Chcesz zobaczyć z bliska, to mogę Ci wysłać na e-mail (info > też do wszystkich).

A nie lepiej na jakis imageshack.us czy cos pokrewnego wrzucic, tak zeby wszyscy mogli obejrzec?
Kangur napisał(a):

> A nie lepiej na jakis imageshack.us czy cos pokrewnego wrzucic, > tak zeby wszyscy mogli obejrzec?

Są niezbyt ładne zdjęcia. Wyślę to Adminom i to oni zdecydują czy ma być w galeri :-)

-- 200 zdjęć w galerii już za mną :-)
Bella napisał(a):

> Chcesz zobaczyć z bliska, to mogę Ci wysłać na e-mail (info > też do wszystkich).

Panowie prosimy przystopować nieco w rozwijaniu tego typu wątków. Istnieją inne formy komunikowania się miedzy sobą w takich sprawach. Po to są między innymi podane numery gg itp. w waszych profilach.

moderator@mkm.szczecin.pl

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Teraz takie same "rączki do trzymania" montuje się w autobusach z klonowica dzisiaj jeździ taki autobus na 60 jak ktoś chce to moge mu wysłać zdjęcia na mejla bo jest inna reklama :)
marcinek napisał(a):

> Teraz takie same "rączki do trzymania" montuje się w > autobusach z klonowica dzisiaj jeździ taki autobus na 60 jak > ktoś chce to moge mu wysłać zdjęcia na mejla bo jest inna > reklama :)

Tak, to prawda "rączki" pojawiły się np. w #1570, ale też w MAN-ach NL202/262 (np. 1701). :)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
man751 napisał(a):

> Tak, to prawda "rączki" pojawiły się np. w #1570, ale też > w MAN-ach NL202/262 (np. 1705). :)

W NL223 SPAKu nad rzeźnią też zawitały.

So never mind the darkness.
> W NL223 SPAKu nad rzeźnią też zawitały.

Ja jechałem dzisiaj SPAKowym MANem i tak dla wytestowania złapałem się rączki, to przemiły pan kierowca z kabiny zaczął krzyczeć - Nie masz się czego złapać? obok masz metalową rurę! No i tak moja kariera z łapaniem rączek się skończyła ;)
luki663719 napisał(a):

> Nie masz się czego złapać? obok masz metalową rurę!

Widzę, że niektórym się bardzo nudzi, ścigają focistów, bluzgają, mają dziwne pomysły. :(

-- Turn me around and take me back to the start.

So never mind the darkness.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

konjo napisał(a):

> luki663719 napisał(a):

> > Nie masz się czego złapać? obok masz metalową rurę!

Zapewne kierowca powiedział to w trosce o zdrowie pasażera. :) Jak się zaczną urywać to pasażerowie będą mieć pretensje właśnie do kierowcy, że ich nie ostrzegł. Kierowca jest zawsze na pierwszej lini obstrzału pretensjami czy winien czy nie.
man751 napisał(a):

> Tak, to prawda "rączki" pojawiły się np. w #1570, ale też > w MAN-ach NL202/262 (np. 1701). :)

W #1701? Dziś rano jechałem i ich nie zauważyłem. Natomiast są też w #1184, bo dziś rano przetestowałem jedną. Sprawia wrażenie mocnej, ale nie da się przesunąć po rurze tak, jak uchwyty ze skórzanych pasków.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
t105n napisał(a):

> W #1705? Dziś rano jechałem i ich nie zauważyłem. Natomiast > są też w #1184, bo dziś rano przetestowałem jedną.

Są też juz w tramwajach. I jak w autobusch to dobry pomysł, to w tramwajach (szczególnie w 102kach) nie za bardzo. Osoba wyższa ma te rączki na poziomie oczu, nie jest to za miłe. Wstając z siedzenia można sie łatwo uderzyć i wierzcie troche to boli.
A co ma wzrost pasażerów do tego, o czym pisał t105n?
Administracja napisał(a):

> A co ma wzrost pasażerów do tego, o czym pisał t105n?

Też były testowane tyle, że w tramwaju i z pozycji osoby wysokiej. Następnym razem będę się wyrażać jaśniej.