Forum

Autobus posiada nietypowe wyświetlacze kierunkowe

zdjęcie
Autobus posiada nietypowe wyświetlacze kierunkowe
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Wygląda całkiem przyjemnie. Zasadnicze pytanie czy to urok tego egzemplarza czy ten wyświetlacz pracuje w negatywie? Fotka z TWB pokazuje, że tablica pracuje dokładnie odwrotnie. http://transport.asi.pwr.wroc.pl/2-6116.html

A tak swoją drogą to wiadomo coś o pierwszych komentarzach pasażerów/kierowcy na temat tego nowatorskiego układu drzwi jak na Szczecin?

-- Turn me around and take me back to the start.

So never mind the darkness.
konjo napisał(a):

> Fotka z TWB pokazuje, że tablica pracuje dokładnie > odwrotnie. > http://transport.asi.pwr.wroc.pl/2-6116.html

Tę wersję wyświetlania przewidziałbym dla linii nocnych ;-)
> Tę wersję wyświetlania przewidziałbym dla linii nocnych ;-)

Oby taka nie istniała, jak ma byc na nocki ;)
konjo napisał(a):

> A tak swoją drogą to wiadomo coś o pierwszych komentarzach > pasażerów/kierowcy na temat tego nowatorskiego układu > drzwi jak na Szczecin?

#2307 na 73D jechałem przed 7 rano i był dość spory ścisk. Dużo ludzi stało przy II, chodź z tyłu było kilka wolnych miejsc. Popołudniu #2309 przejechałem jeden cały kurs na 64 i źle nie było. A tak na marginesie mówiąc to, nie obyło się bez usterek. Popołudniu w #2307 uszkodziło się otwieranie drzwi, opiero po wyłączeniu silnika i ponownym włączeniu drzwi się otwierały.

"Co u innych nierealne, u nas staje się normalne" Tramwaje Szczecińskie
konjo napisał(a):

> Wygląda całkiem przyjemnie. Zasadnicze pytanie czy to urok > tego egzemplarza czy ten wyświetlacz pracuje w negatywie? > Fotka z TWB pokazuje, że tablica pracuje dokładnie > odwrotnie. > http://transport.asi.pwr.wroc.pl/2-6116.html

Si seniore - mozaika działa w trybie negatywu i chwała za to - nie drażnią chociaż te jasne wstawki po bokach wyświetlacza, przez co na pierwszy rzut oka wydaje się on większy.
konjo napisał(a):

> A tak swoją drogą to wiadomo coś o pierwszych komentarzach > pasażerów/kierowcy na temat tego nowatorskiego układu > drzwi jak na Szczecin?

Samych komentarzy to nie słyszałam, ale dość ciekawie wyglądało jak ludzie chcieli się ustawiać do wsiedania trzecimi nieistniejącymi drzwiami.
enka167 napisał(a):

> Samych komentarzy to nie słyszałam, ale dość ciekawie > wyglądało jak ludzie chcieli się ustawiać do wsiadania > trzecimi nieistniejącymi drzwiami.

A gdy ich nie znaleźli dali sobie spokój z wsiadaniem do tego autobusu. Powaga. Ale przyzwyczają się. :)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.