Forum

Montaż pierwszych torów na ulicy Ku Słońcu już trwa

zdjęcie
Montaż pierwszych torów na ulicy Ku Słońcu już trwa
bardzo rzadki, ale przyjemny widoczek :). Widać nawet, że stawiają nowe słupy-przynajmniej na tym odcinku?
Piotr napisał(a):

> bardzo rzadki, ale przyjemny widoczek :).

Przyjemnie to by było jakby miasto się szarpnęło i zrobiło cały odcinek Gumieńce do nowych torów na Placu Kościuszki. Przynajmniej na jednej linii byłaby całkiem niezła jazda. Oczywiście cieszy i to co jest, ale kiedyś trzeba będzie stawić czoła temu problemowi.

-- Turn me around and take me back to the start.

So never mind the darkness.
> Przyjemnie to by było jakby miasto się szarpnęło i zrobiło > cały odcinek Gumieńce do nowych torów na Placu Kościuszki.

Przyjemniej by było, gdyby znalazł się ktoś, kto wytłumaczy mi, dlaczego od X lat MZK uparło się remontować Ku Słońcu (po której kursuje jedna linia), a nie Piastów (po której kursują 3 linie). I błagam - bez tekstów o SST jeżdżącym na Gumieńce, bo to też tylko wymysł MZK...

-- Nienawidze was tak samo bardzo jak wy mnie. Albo i bardziej...

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.
Phobos napisał(a):

> Przyjemniej by było, gdyby znalazł się ktoś, kto wytłumaczy > mi, dlaczego od X lat MZK uparło się remontować Ku Słońcu > (po której kursuje jedna linia), a nie Piastów (po której > kursują 3 linie).

Poprostu przy obecnej ilości autobusów i kierowców, mogliby mieć problem z "ustruganiem" trzech zatramwajów, kiedy ledwie jakimś cudem wyszedł jeden.

-- Turn me around and take me back to the start.

So never mind the darkness.
konjo napisał(a):

> Poprostu przy obecnej ilości autobusów i kierowców, mogliby > mieć problem z "ustruganiem" trzech zatramwajów, kiedy ledwie > jakimś cudem wyszedł jeden.

A jak zawsze robili coś w kierunku Pomorzan to jeden zatramwaj starczał. No, ale jaką on miał częstotliwość. ;-)

Штирлиц
Stirlitz napisał(a):

> A jak zawsze robili coś w kierunku Pomorzan to jeden zatramwaj > starczał. No, ale jaką on miał częstotliwość. ;-)

Być może w wakacje by wystarczył, ale po rozpoczęciu szkoły, roku akademickiego i zakończeniu sezonu urlopowego nie do końca by się sprawdził.

-- Turn me around and take me back to the start.

So never mind the darkness.
konjo napisał(a):

> Być może w wakacje by wystarczył, ale po rozpoczęciu szkoły, roku > akademickiego i zakończeniu sezonu urlopowego nie do końca by się > sprawdził.

No i właśnie pamiętając jego częstotliwość wakacyjną, biorąc jeszcze pod uwagę rozpoczeście nauki w uczelniach i szkołach to by jeździł na Pomorzany co 2 minuty, albo i częściej.

Штирлиц
Stirlitz napisał(a):

> No i właśnie pamiętając jego częstotliwość wakacyjną, biorąc > jeszcze pod uwagę rozpoczeście nauki w uczelniach i szkołach to by > jeździł na Pomorzany co 2 minuty, albo i częściej.

No bez przesady... aż takiego tłoku to tam nie ma ;) No chyba że ja mam ostatnio jakiegoś nadzwyczajnego farta :>
dzisiaj przejeżdżając przez remontowabe skrzyżowanie zauważyłem że tory od strony Ku Słońcu nie są ustawiane tak samo jak były tylko są kierowane bardziej jakby w strone okulickiego a więc układ torów będzie inny niż wcześniej a pzoatym to ciekaw jestem czy zdążą bo narazie na to się niezanosi ale pewnie zdąrzą :P
pawelp19 napisał(a):

> dzisiaj przejeżdżając przez remontowane skrzyżowanie zauważyłem > że tory od strony Ku Słońcu nie są ustawiane tak samo jak były > tylko są kierowane bardziej jakby w strone okulickiego a więc układ > torów będzie inny niż wcześniej a poza tym to ciekaw jestem czy > zdążą bo narazie na to się niezanosi ale pewnie zdąrzą :P

No w końcu ma byc to rondo, zresztą przesunięte nieco w stosunku do obecnego skrzyżowania, więc i układ torowiska musiał się zmienic. :)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
man751 napisał(a):

> więc i układ torowiska musiał się zmienic.

Kolejny zygzak na trasie "ósemki" :-(
pawelp19 napisał(a):

> a więc układ > torów będzie inny niż wcześniej

Ma być przecież dwutorowy odcinek do okolic Krętej
mmm napisał(a):

> > a więc układ > > torów będzie inny niż wcześniej > > Ma być przecież dwutorowy odcinek do okolic Krętej

Do końca ronda.